Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

317pkt w meczu bez dogrywki lecz niestety nie to jest wiadomością dnia. Szkoda Stepha bo pomimo, że nie udało mi się go złapać w fantasy draft to liczyłem na monster season jako 1-szej i 2-giej opcji GSW w ataku. Teraz zapewne przejdą w tryb tankowania i popsują Kerrowi jego niedorzeczny win rating. Także trochę niestety wykrakałem. Warriors już oficjalnie RIP. 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, maciucha napisał:

Miałem w rękach w empiku tę Wielką Księgę Koszykówki, ale wydawała mi się strasznie nieprzystępna dla osoby która jarała się tym jako dziecko ~15 lat temu i teraz po latach wróciła do tematu. :lapka: 

 

Właśnie dla takich ludzi jest najlepsza, bo przede wszystkim dotyczy lat 80-90-00 :) Mimo wszystko polecam, mi też było ciężko przebrnąć przez początek o tym, jak młody Simmons chodził na Celtics, ale potem się rozkręca i wciąga.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem w promce NBA playground 2. Fajna przede wszystkim do kanapowego grania i ale nawet w singlu można sobie pyknąć meczyk lub dwa. W sam raz gdy nie masz czasu na dłuższą posiadówę a masz ochotę w coś zagrać. Na minus ordynarne wyciąganie kasy i jeśli nie chcesz dokładać to musisz zagrać sporo meczy żeby zebrać najepszych graczy. 

Edytowane przez 23kowal
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, krupek napisał:

Lakers i Celtics na szczycie, Warriors dla sezonowców gryzie glebę, czyli NBA w końcu takie, jakoe być powinno.

Do pełni szczęścia brakuje tylko Chicago : sentymencik:  No ale faktycznie LAL idą jak tornado. Mają chyba tylko jedną porażkę ma koncie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.11.2019 o 22:46, Czezare napisał:

Pascal Siakam to najlepszy, najwszechstronniejszy obecnie koszykarz na naszej planecie. Koniec kropka.

 

Slow down Man. Oczywiście gra mega, od początku sezonu jest top10 ligi, jak nie top5 patrząc tylko przez pryzmat tych 10 pierwszych gier oraz mega bilansu Raps, ale pisać, że jest najwszechstronniejszym koszykarzem na planecie to delikatnie mówiąc coś nie teges teza (pro tip np Lebron, Doncic, Gianis)

Odnośnik do komentarza

George wrócił i zdobył 33 punkty w 24 minuty przeciwko Pelicans, a dzisiaj 37 w 20 (!) minut. 

 

Na 36 minut zdobywa 57 punktów, lmao

 

Potężny zawodnik. Zobaczymy jak to będzie wyglądało we wtorek, gdzie w końcu ma zagrać razem z Kawhiem. 

 

 

Swoją drogą to, co robi Harden i Giannis, to jest poj.ebane. Pierwszy zdobywa blisko 40 punktów na mecz, drugi 30 punktów, 14 zbiórek i ponad 6 asyst :D

 

 

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, balon napisał:

 

Slow down Man. Oczywiście gra mega, od początku sezonu jest top10 ligi, jak nie top5 patrząc tylko przez pryzmat tych 10 pierwszych gier oraz mega bilansu Raps, ale pisać, że jest najwszechstronniejszym koszykarzem na planecie to delikatnie mówiąc coś nie teges teza (pro tip np Lebron, Doncic, Gianis)

Mogę się tylko zgodzić jeśli chodzi o Bronka. Pascal jednak w mojej opinii jest zawodnikiem "plastyczniejszym" i lepszym w obronie przy zbliżonych umiejętnościach w ataku. Bronisław w tym sezonie w tym elemencie (obrona) się poprawił, ale za poprzedni sezon powinien się trochę wstydzić. Gianis? Absolutna podkoszowa bestia, gość jak już wejdzie w kozioł to jest po prostu nie do za-trzy-ma-nia! Nie ma takiego zawodnika w naszym ramieniu galaktyki, który byłby w stanie go pokryć w pobliżu obręczy. Janas, jak nazywają go hamburgerowi komentatorzy ma tylko dwie drobne słabości. Jest to rzut z półdystansu i dystansu. Znamienne jest to, jak trenerzy drużyn przeciwnych każą obrońcom za wszelką cenę uniemożliwiać mu wjazd pod kosz odpuszczając go na dystansie. Trzeba uczciwie przyznać, że Gienek robi błyskawiczne postępy i coraz częściej rzuca za trzy i być może za sezon dwa będzie i w tym elemencie brylował, ale póki co Pascal w tym akurat jest lepszy. Co do Doncicia to niech on najpierw doprowadzi swoją drużynę przynajmniej do półfinału konferencji zachodniej to wówczas pogadamy.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Czezare napisał:

Co do Doncicia to niech on najpierw doprowadzi swoją drużynę przynajmniej do półfinału konferencji zachodniej to wówczas pogadamy.

 

Znowu bardzo odważnie. Chyba oglądamy trochę inne NBA:yao:

 

 Doncic w wieku 18 lat prowadził Real do wygrania Euroligi (zdobywając MVP) oraz Słowenię do ME (ogrywając m.in. Hiszpanów z dwoma Gasolami, Ibaka, Rubio, Navaro itd.) , a w wieku 20 lat notuje w NBA prawie 29 pkt 10,5 zbiórki i 9 asyst (sic), robiąc z Dallas jak narazie największą niespodziankę (obok Suns) sezonu. Nie wiem co można zrobić więcej w wieku 20 lat w tej lidze. Dla porównania sprawdź sobie osiągnięcia Pascala w tym wieku;) Pascal super grajek, ale w tamtym roku to on nic nie doprowadził, a jedynie bardzo skutecznie  pomagał jak i reszta Raptors Leonardowi, który prowadził ich do misia.

Zresztą wczoraj był ich bezpośredni pojedynek

Pascal 15/3/7  +3

Doncic 26/15/7  +14

...

 

Co do tej wszechstronności  to zapominasz, że Gianis jeszcze lepiej podaje, obrona też dobra. Jedyne co się mogę zgodzić to, że ma trochę lepszy rzut pd Ganisa. Reszta dla Greka. 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

dzisiaj to u mnie wygląda tak Giannis > Doncic > Siakam. pierwszy jest już w ostatniej fazie rozwoju. jeśli dołoży rzut z dystansu będzie piekielnie mocną hybrydą Duranta z LeBronem. Siekam z kolei przez swoją taką "dzikość" jest dla mnei trudny do zaszufladkowania. jeśli będzie robił takie same postepy w obronie jak w ataku to będziemy wymieniać go jednym tchem z Leonardem i PG13. no i został Luka. tu jest mi jeszcze trudniej bo wskoczyłem to tego wózka jak tylko zobaczyłem jego grę i ciężko mi zachowac obiektywizm. wyobraźcie sobie, że nagle Harden gra tak jak powinno się grać w kosza i jeszcze zależy mu na grze w obronie. no właśnie. i ten chłopak jeszcze dorasta! może nabyć jeszcze kilka cm, na pewno nabierze masy mięśniowej i ogólnie dojrzeje jako facet i koszykarz. obecnie jest na początku swojej drogi i jeśli reszta pójdzie w tym samym tempie.. klękajcie narody. za 2-3 lata widzę to tak Giannis=Luka > Siakam a 3-5 Luka > Giannis > Siakam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...