Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Giannis dzisiaj 5/8 za trzy :obama: Przyznam szczerze, że oglądałem go trochę na minionych MŚ i zacząłem myśleć, że stoi w miejscu, ale nie - gość jest jeszcze lepszy niż przed rokiem. Mam wrażenie, że dzisiaj Lakersi zaczęli zmniejszać stratę głównie dlatego, że Giannisa nie było na boisku (faule), bo gdy wszedł, to jakby wszystko wróciło do normy. Świetnie wyglądał dzisiaj George Hill (zresztą on od początku rzuca na jakiejś chorej skuteczności) i Matthews (świetnie bronil, a trójki to trafiał zawsze wtedy, gdy Bucks tego potrzebowali).

 

Z drugiej strony dobrze wyglądał Davis, który mocno ich ciągnął w 3 kwarcie, no ale 0/6 za trzy to tak nie za bardzo. LeBron za to mocno spyerdolil końcówkę. 

 

No ogólnie spoko mecz, ale Clippers Rockets dużo lepszy. Po pierwszej połowie myślałem, że już po ptokach, ale Westbrook ciągnął ich niemiłosiernie (co za mecz w jego wykonaniu!; ta próba wsadu na Harrellu :obama:), no i w końcu swoje dołożył Harden. Kawhi to ma takie wyj.ebane na ten sezon regularny, że to nawet nie jest śmieszne, haha

 

 

Odnośnik do komentarza

I oba mecze przegrane w 4 kw. Za to Lakers póki co są bliżej 1-ki i przewagi parkietu. no i trzeba jeszcze poczekać do lutego na trade deadline bo może uda się jeszcze zrobić jakieś wzmocnienia.

polecam artykuł, nie pierwszy i nie ostatni, jak dalekie trójki zmieniły i zmieniają NBA. aż sie ciśnie na usta pytanie: quo vadis ligo? czy czeka nas przesunięcie linii za 3? czy, o zgrozo, nowa linia rzutów za 4pkt?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, 23kowal napisał:

I oba mecze przegrane w 4 kw. Za to Lakers póki co są bliżej 1-ki i przewagi parkietu. no i trzeba jeszcze poczekać do lutego na trade deadline bo może uda się jeszcze zrobić jakieś wzmocnienia.

polecam artykuł, nie pierwszy i nie ostatni, jak dalekie trójki zmieniły i zmieniają NBA. aż sie ciśnie na usta pytanie: quo vadis ligo? czy czeka nas przesunięcie linii za 3? czy, o zgrozo, nowa linia rzutów za 4pkt?

dlaczego po prostu nie przywrócą przepisu, który pozwalał obrońcy na kontakt/opieranie się na atakującym również poza trumną?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...