Skocz do zawartości

Polskie morze


Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, standby napisał:

Pany ktos mieszka z was nad morzem? Powie ktos czy z tymi.cenami.za rybe to.sciema czy oni tak.na.serio.odj.eb.ali? Niby rozwazam wyjazd ale plotki nieco ostudzily moj zapal.

Ściema. Wróciłem wczoraj z Łeby i obiadek z rybką (dorszem) ok 40 zł. Z Łososiem +10 zł. Ryba ok 200g. Może trochę mniej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, standby napisał:

Pany ktos mieszka z was nad morzem? Powie ktos czy z tymi.cenami.za rybe to.sciema czy oni tak.na.serio.odj.eb.ali? Niby rozwazam wyjazd ale plotki nieco ostudzily moj zapal.

Fake news, chociaz na pewno sa miejsca gdzie sie Janusze znajda, ktorzy beda polowac na frajerow. 

Odnośnik do komentarza

Jezu wakacje nad polskim morzem, jedzenie dorsza z Bełtyku i spanie po kwaterach xD Jest w tym pewien heroizm, patriotyzm i sadomasochizm.

 

Nic to,że za mniejsza kasę można sobie żyć jak Pan w Barcelonie lub na Majorce, jeść paele, którą kucharz przygotowuje na Twoich oczach z świeżych produktów.

Odnośnik do komentarza

Są miejsca nad morzem, gdzie nie ma tłoku, smażalni jedna obok drugiej i ścisku na plaży. Minus taki, że z dziećmi średnio jechać w takie miejsce, bo nie ma za bardzo atrakcji. A w popularnych miejscowościach jest tak, że ledwo wjeżdżasz, a tam labirynt w polu kukurydzy, kino 5d, kino 6d, imitacje maka, czy kfc, wesołe miasteczko, dom strachów, sklepu, stoiska, a to działa na dzieci, szczególnie jak nie ma pogody.

Odnośnik do komentarza

Ja rok temu pojechałem do Jastarni pod namiot i było rewelacyjnie. Za pks do Gdańska ~27zł plus ~25zł za pkp i byłem na miejscu za pół darmo. Drugiego dnia zaczęło wiać  z zachodu i woda miała ponad 20 stopni przez cały tydzień, więc noc00rva. Do tego wypady pociągiem na Hel i do Władka, busem do Jastrzębiej Góry, a jakbym miał więcej czasu to bym się nawet do Gdańska bujnął po starym mieście pochodzić. Polecam wczasy nad polskim morzem :)

No i oczywiście placek po węgiersku >>> panierowana ryba ugotowana w oleju

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Wróciłem z Sarbinowa w niedzielę i fajnie było.Poprzednio byłem w Sianożętach i w Dąbkach.Tu mi się chyba najbardziej podobało,fajna plaża-super piasek.Tłumów nie było-no ale przed sezonem byłem.Widziałem w sobotę że już więcej pootwieranych atrakcji itd.

Mieszkaliśmy na ulicy plażowej-do centrum kawałek za to do plaży blisko.Kręciliśmy się też po centrum-uważaj na kwatery koło tureckiego kebaba.Chyba że lubisz turecką muzykę.

Sianożęty też całkiem fajne.Tam byłem  pod koniec sierpnia 4 temu i pozmieniało się trochę.Jakieś bloki wyrosły itd.Na niepogodę blisko Kołobrzeg i Ustronie.Plaża fajna ale  więcej ludzi niż Sarbinowie.

Dąbki jakoś nie przypadły nam do gustu.Może to przez brak pogody i do plaży kawałek mieliśmy.Ale miejscówka z potencjałem.Z jednej strony morze z drugiej jezioro.Wiał wiatr nad morzem szliśmy nad jezioro.Jakieś rowerki tam są itd.Rozbudowywali tam też więc może jeszcze lepsze rzeczy zrobili.

Ja z dzieciakami byłem to trzeba to pod uwagę brać.

 

Odnośnik do komentarza

Zawsze mnie zastanawia dlaczego ludzie z glebii PL sie pchaja do tych miejscowosci na wschod od Kolobrzegu, macie lepszy dojazd? Praktycznie kazda z nich przepelniona i chamstwo i kicz sie wylewaja wiadrami. No nie zeby na zachod byla jakas powazna riviera ale mimo wszystko o wiele lepiej to zawsze wygladalo. Pogorzelica, Niechorze, Rewal, Pobierowo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...