Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.05.2019 o 17:15, Rudiok napisał:

 

Ojesssssuu jakie to jest dobre :banderas:

 

Pita, ten sztos co powyżej, ser, szparagi, jajko sadzone - sam się śmiałem do siebie jak jadłem takie dobre. 

 

A teraz w promo w Lidlu za 7.99.

O KURWA

 

Jakie to jest dobre, zrobiłem "burgera" - kajzerka zgrillowana, musztarda truflowa, to cudo, ser, pomidor ketchup i remulada, ja pierniczę, cudowne to było, smak mięsa 100%.

Odnośnik do komentarza

Widziałem na filmiku u Macieja, chętnie spróbuję. O, nawet w Kato jest, ale 37 złotych kosztuje, nieźle.

 

Jeśli powstałyby w końcu takie odpowiedniki mięsa, które dostarczałyby jego smaku i odpowiednich wartości, to mógłbym zrezygnować z jego jedzenia, bo czemu nie.

 

Odnośnik do komentarza

Nope:

 

Cytat

Water, Pea Protein Isolate*, Expeller-Pressed Canola Oil, Refined Coconut Oil, Contains 2% or less of the following: Cellulose from Bamboo, Methylcellulose, Potato Starch, Natural Flavor, Maltodextrin, Yeast Extract, Salt, Sunflower Oil, Vegetable Glycerin, Dried Yeast, Gum Arabic, Citrus Extract (to protect quality), Ascorbic Acid (to maintain color), Beet Juice Extract (for color), Acetic Acid, Succinic Acid, Modified Food Starch, Annatto (for color).

 

Odnośnik do komentarza

Seitan jest taki o, niby dobry, ale jak go nie przyprawić to trochę jednak zawsze czuć jakby trociny i dziwny twór.

 

 

Za to niedawno też jadłem w Gdańskim Falovcu i mieli vegan carbonarę. No mistrzostwo, pyszna. W Vegan Port mają za to wegańską pizzę, jadłem z salami i bardzo dobra. Od jakiegoś czasu mam fazę na takie żarcie i w Gdańsku już chyba wszystko obcykane na bieżąco.

 

Takie mięsopodobne twory sprzedaje Bezmięsny Mięsny. Salami, albo boczek od nich bardzo ciekawe.

 

W KFC mają się pojawić podobne opcje, w tym imitacja kurczaka na wzór Beyond.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, areka napisał:

Ty już mi kur.wa poleciłeś knajpę z ramenem gdzieś tam na przymorzu. Żenada. Nie miało to nic wspólnego z ramenem. Jakaś chu.jnia. To już ja lepszy wywar ze skrzydełek z tesco robię dodając oleju sezamowego. Także uważajcie na krupka. Ch.uja się zna. Numizmat jeden. 

Ja polecałem Meso Ramen. Nie bez powodu, bo wszędzie zbiera maksymalne oceny i jedzenie jest tam pyszne. Polecałem wielu osobom i zawsze byli zadowoleni. Albo byłeś gdzieś indziej, albo nie znasz się na ramenie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@Rozi Żurownia w Kato dobra :thumbsup:

 

Kulebele - jak kluski slunskie niezbyt lubię tak tutaj były genialne, świetny pomysł żeby zawinąć roladę w kluskę. Żurek całkiem inny niż u nas lokalnie, ale też dobry. Zapiekanka kaszanka z ziemniakami - idealny comfort food. Najmniej mi smakował śląski kebab czyli wołowina z kapustą w picie. Ale miejscówka godna polecenia, dzięki :lapka:

 

edit. Hehe autokorekta. 

 

Kopalnia lodów jedynie bo blisko a byliśmy w biegu - takie meh 6/10. Next time buks wjedzie. 

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...