Skocz do zawartości

Samochód marzeń


molly

Rekomendowane odpowiedzi

Moje auto marzeń to Audi RS6 kombi. Jakoś niedługo maja pokazać nowa wersje RS6, ale nie wiem czy będzie mi się bardziej podobała od tej:wub:

872148800_1_1080x720_avant-performance-6

 

Niestety nawet jak by mnie było stać na zakup takiego auta to raczej nigdy nie będzie mnie stać na utrzymanie takiego potwora:dry:

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2018 o 11:31, Grabek napisał:

>samochod marzen

>kombi

 

wybierz jedno :ragus:

Nie wiem stary za bardzo o co Ci chodzi bo dla mnie kombi jest najbardziej praktyczna odmiana nadwozia pomijając niektóre SUV'y. Oczywiście mógłbym tutaj wymienić inne auta, które bym chciał mieć, ale przeważnie są one mało praktyczne, a tutaj mamy moim zdaniem wszystko w jednym w takim Audi RS6 kombi do tego jest na prawdę piękne, ale ok to dam przykład drugiego samochodu marzeń, które zapewne nigdy się nie zrealizuje. Lamborghini Ursus (to też nie może być samochód marzeń bo SUV??) 

1280px-Lamborghini_Urus_20180306_Genf_20

1280px-Lamborghini_Urus,_Paris_Motor_Sho

W dniu 24.11.2018 o 11:32, milan napisał:

było dyskutowane, są ładne combi.

 

np to piekne audi wyżej

Oczywiście że są np Peugeot 508 SW GT, którym obecnie jeżdżę, mnie bardzo się podoba, nowa 508 kombi też jest bardzo ładna w sumie można powiedzieć, że to też takie moje małe marzenie tylko bardziej przyziemne, które może się zrealizować w niedalekiej przyszłości;)

480efc90395ec6b53255f20c44427aec.jpeg

15d6817719b690eebeb9bded73241308.jpeg

3e2f839ce056a3018c5687296d217873.jpeg

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem co ludzie mają do kombi. Była już dyskusja o tym; moim zdaniem niektóre mogą wyglądać świetnie, a ten nowy Peugeot 508 jest dobrym przykładem. Z kolei nie rozumiem jak można kupić sedana zamiast kombi jeśli zamierza się cokolwiek samochodem wozić. Rozumiem krótszego hatchbacka, rozumiem niemal równie praktycznego liftbacka, ale sedan w czymkolwiek poniżej wyższej średniej?

Odnośnik do komentarza

Slabo o kims swiadczy jak samochod marzen jest praktyczny.

Samochod marzen powinien byc piekny, drogi, kompletnie niepraktyczny i zanieczyszczajacy powietrze swoim wielkim paliwozernym silnikiem. 

 

Zaraz ktos napisze ze jego samochod marzen to taki ktory jest na gaz i ma 5 gwiazdek w testach zderzeniowych.

Oczywiscie te kombiaki od milo sa swietne, ale zeby to byly samochody marzen? Meeeeh

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, kanabis napisał:

Slabo o kims swiadczy jak samochod marzen jest praktyczny.

Samochod marzen powinien byc piekny, drogi, kompletnie niepraktyczny i zanieczyszczajacy powietrze swoim wielkim paliwozernym silnikiem. 

 

Zaraz ktos napisze ze jego samochod marzen to taki ktory jest na gaz i ma 5 gwiazdek w testach zderzeniowych.

Oczywiscie te kombiaki od milo sa swietne, ale zeby to byly samochody marzen? Meeeeh

No mój samochód marzeń powinien być duży, mocny, wygodny, praktycznyvi drogi w utrzymaniu. Dlatego to Range Rover.

Odnośnik do komentarza

Ile ludzi, tyle będzie samochodów marzeń. Ja daje takie które chciał bym sam mieć, oczywiście jeżeli by mnie było stać na weekend np kupił bym sobie takie coś  McLaren P1

 

MCLARENP1-AUTOLOGIA-4-1024x576.jpg

McLaren+P1+(2014)+6.jpg

 

Tylko już widzę jakie by były fajne efekty wyjeżdżając takim autem na nasze Polskie piękne drogi na pierwszym progu bym zostawił zawieszenie. Więc macie rację takie praktyczne auta, ktore pokazałem jako moje auta marzeń nie mają sensu. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, mozi napisał:

Ja wiem? Taki RS6 czy CLS to w sumie fajna opcja na 1 rodzinne auto bogatego gościa. Zapakujesz się na narty itd bo przy combo 2+2 to cieżko się zapakować na do Vipera XD

Byc bogatym i miec zone i dzieci :yao:

 

Wystarczy ze bym zapakowal do vipera mojego 18 letniego kroliczka playboya i ps4 pro

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ale co to właściwie jest samochód marzeń? Marzeń w sensie, że całe życie ma się inne, czy samochód adekwatny do aktualnej sytuacji, czy samochód do idealnej sytuacji życiowej, ale na co dzień? No bo załóżmy, że moim samochodem marzeń jest Chiron i mając możliwość się nim pobawić już bym wybiegał z domu, ale jakbym miał go dostać w prezencie, to go nie utrzymam, a jakbym miał 100 milinów i tak nie chciałbym nim jeździć do sklepu, być obfotografowywany na każdych światłach i przepychać się przez tłum na parkingu. Takim RS6 z kolei mógłbym jeździć po bułki bez problemu. 

Odnośnik do komentarza

Jezu wyluzuj, kanabis sobie żartuje

Teraz, Mustang napisał:

No ale co to właściwie jest samochód marzeń? Marzeń w sensie, że całe życie ma się inne, czy samochód adekwatny do aktualnej sytuacji, czy samochód do idealnej sytuacji życiowej, ale na co dzień? No bo załóżmy, że moim samochodem marzeń jest Chiron i mając możliwość się nim pobawić już bym wybiegał z domu, ale jakbym miał go dostać w prezencie, to go nie utrzymam, a jakbym miał 100 milinów i tak nie chciałbym nim jeździć do sklepu, być obfotografowywany na każdych światłach i przepychać się przez tłum na parkingu. Takim RS6 z kolei mógłbym jeździć po bułki bez problemu. 

No chyba niektorzy niepotrzebnie komplikują.

SM to taki o którym marzysz ze wita Cie na parkingu.

Odnośnik do komentarza

Zgadza sie ale jak zalozmy wita nas na parkingu viper to napewno nie przed stodola 10km pod ostroleka tylko od razu zakladamy ze wiaze sie tez z nim cala otoczka zwiazana z tankowanie , ulicach adekwatnych do zawieszenia (floryda) kobiecie adekwatnej do niego (duze cysie twarz dziecka) no i ogolna sytuacja materialna.

 

No chyba ze mowi o marzeniach przyziemnych to moim marzeniem jest moje alfa romeo 156 ze sprawna pompa wspomagania i alternatorem

  • Plusik 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Marzenia realistyczne. Do zrealizowania, ale niepasujące do aktualnej sytuacji: Golf GTI, nowy Mustang.

Marzenia z gatunku duża kasa, ale bez przesady, jedno auto: zależnie od jazdy próbnej RS4, RS6 (kolejny model), C klasa AMG albo E klasa AMG. Tak, kombi. Uwielbiam ideę "zwykłych" aut o niezwykłych osiągach. Chociaż w tej kategorii kusiłby mnie mniej praktyczny, ale też nadający się do jazdy na co dzień Continental GT.

Marzenia "idziemy na całość": Chiron i RR Ghost z szoferem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...