Skocz do zawartości

Samochód marzeń


molly

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Rozwiązaniem jest bypass w układzie wydechowym, gdzie po załączeniu sportowej mapy w ECU, otwiera się zawór i robi się ładny przelot - jednoczesnie tracąc homologację na ten czas. Nie wiem dokładnie w jakich autach to jest montowane, ale wydaje mi się w każdym, gdzie radykalnie zmienia się dzwiek wydechu po wejsciu w tryb race jak np. Alfa Romeo Gulia.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Mikiciuk może być irytujący, ale to co on pokazuje w tych filmach jest bezcenne. Ta wiedza, jaką mają specjaliści u nas, jakieś kruczki techniczne w każdy temat, technologia produkcji wszystkiego. Oglądam z otwartą mordą to wszystko. Na przykład w którymś ostatnim odcinku o Ferrari ten gość mówił, że niewskazana jest praca silnika na jałowych obrotach, bo pierścienie tłokowe nie uszczelniają wtedy w 100%, dopiero przy wyższych obrotach wszystko działa poprawnie. Nie wiedziałem tego.

 

To jest kolejny przykład na to, że "pałowanie" silnika nie jest dla niego niezdrowe. 

Edytowane przez szejdj
Odnośnik do komentarza

Właśnie nie wiem jak to jest do końca z tym pałowaniem. Zarówno pierwszy jak i aktualny samochód regularnie cisnąłem pod czerwone pole i jeszcze nie miałem żadnych problemów, nawet oleju nie brały. W miarę możliwości tylko czekam na nagrzanie się silnika, potem już co chwilę redukuję żeby wykrzesać trochę mocy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Robi wrażenie tym cyberpunkowym dizajnem, zwłaszcza na żywo, bo to auto na zdjęciach wygląda jak zwykły kompaktowy hatchback, ale tak naprawdę jest DUŻE. Polecam się przejechać do salonu Hyundaia zobaczyć w realu. :D Widziałem już też na ulicy jego technologicznego brata, czyli KIA EV6 - zupełnie inny styl, ale też jest efekt wow. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...