Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.04.2024 o 10:31, Sedrak napisał:

Miałem miałem Michelin PS4 używane na swoim aucie i byłem zadowolony. Teraz wziąłem nówki Continental Premium Contact 7 i mam nadzieję, że to nie był błąd, a co do Pirelli to mój wulkanizator powiedział dosłownie to samo. Pirelli to gówno, a "opony dzielą się na Michelin i inne"


I jak te Conti i jaki dokładnie rozmiar? one są z gąbką w środku czy nie? Twarde/ miękkie? ciche/ umiarkowane?  Jak porównujesz je do Michelin PS4  ?

Odnośnik do komentarza
19 minutes ago, Fanek said:


I jak te Conti i jaki dokładnie rozmiar? one są z gąbką w środku czy nie? Twarde/ miękkie? ciche/ umiarkowane?  Jak porównujesz je do Michelin PS4  ?

225/45 17" PS4 miałem używane jak kupiłem auto, ale po tych dwóch miesięcy mogę powiedzieć, że conti bardzo dobrze się sprawują. Ostatnio były bardzo duże opady to przejeżdżając  przez nie było bardzo pewnie, opony bez problemu odprowadzały wódę. Są na pewno cichsze. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sedrak napisał:

225/45 17" PS4 miałem używane jak kupiłem auto, ale po tych dwóch miesięcy mogę powiedzieć, że conti bardzo dobrze się sprawują. Ostatnio były bardzo duże opady to przejeżdżając  przez nie było bardzo pewnie, opony bez problemu odprowadzały wódę. Są na pewno cichsze. 

 

Te Conti są bez gąbki w środku? PS4 miałeś z gąbką czy nie bo było kilka chyba?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Sedrak napisał:

Nie mam pojęcia szczerze. Wiem, że miałem takie z utwardzanymi rantami. 


Ok powiedz jeszcze tylko jak z twardością porównując Conti do PS4 ? na której większy komfort? bo rozmiar opony tu i tu ten sam?

Odnośnik do komentarza

Tak, w GTC

image.thumb.jpeg.f9c1ecdec898413764ff1edab04d28d7.jpeg

 

Podobnie jak była wersja coupé cabrio.

 

W ogóle fajne kiedyś były możliwości w astrach g-j, te coupé i udawane coupé, kabriolety, wersje sportowe, mocne silniki, dziesiątki kolorów, tapicerek… 

Teraz jak się bawię konfiguratorem nowej, to bieda niesamowita w porównaniu: 2 nadwozia, 2 wersje wyposażenia, większość kolorów to odcienie szarości, 3 silniki de facto, tapicerka czarna albo czarna, wyposażenie w drogich pakietach :frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...