Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Mustang napisał:

Do jazdy w trasie Q8 pewnie nadaje się świetnie, ale jak z parkowaniem? Czasem nawet Golfem podjeżdżam pod sam krawężnik albo ledwo jestem w stanie wysiąść na parkingu podziemnym, więc takim sporym suvem bym trochę miał obawy jeździć po mieście, to znaczy czułbym się nieco ograniczony w kwestii dostępnych miejsc do zaparkowania.

Nie odnotowałem większych różnic względem segmentu D/E, do tego wyższe zawieszenie i kamery 360 pomagają. Zresztą u mnie w centrum, to nigdzie nie ma miejsca :)

Poruszam się tym autem głównie na delegacje oraz dom-praca (fabryka na obrzeżach w strefie) 

 

Na centrum najlepszy jest troc żony. Zwinny, dobra widoczność, wyższe zawieszenie. Super nim się manewruje i jeździ po mieście.  

7 godzin temu, krupek napisał:

Trzeba parkować tyłem, wysiadać ostrożnie i liczyć na to, że ktoś ci nie uderzy swoimi drzwiami :kaz:

Służbówka to się nie ma co bać ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, second napisał:

A D7 VERDE to nie jest 718?

Jest :) I jeszcze jeden czerwony był, zapomniałem o nim :) Kilka furek dojechało do nas na drugi dzień + na przełęczy mieliśmy spotkanie z kilkoma furkami z niemieckiego klubu Porsche. Śmieszne to było, bo tam wszyscy właścicielie po 60/70 lat, a u nas średnia pewnie 45, zdziwieni mocn bylo skąd polaczki mają tyle pieniędzy.

 

37 minut temu, Kenny tJJger napisał:

 

"Każdy" ma tyle hajsu żeby kaucje za takie "autko" wpłacić i tyle kasy za wynajem na pare dni? :good:

 

Żaden z tych samochodów nie jest w wypożyczalni :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Czoperrr said:

Każdy może wziąć takie autko z wypożyczalni na parę dni

Przede wszystkim, to lubiąc jazdę, na takich trasach można mieć frajdę każdym samochodem.

 

Jasne, chciałbym polatać czymś sportowym po przełęczach. Oczywiście, mając takie Porsche, chciałbym zabrać je na fajne drogi. Ale z drugiej strony, w portugalskich drogach świetnie bawiłem się wypożyczonym Tipo, a prowadził się on o klasę gorzej od mojego daily. Samo miejsce i widoki już robią swoje. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Mustang said:

Przede wszystkim, to lubiąc jazdę, na takich trasach można mieć frajdę każdym samochodem.

 

Jasne, chciałbym polatać czymś sportowym po przełęczach. Oczywiście, mając takie Porsche, chciałbym zabrać je na fajne drogi. Ale z drugiej strony, w portugalskich drogach świetnie bawiłem się wypożyczonym Tipo, a prowadził się on o klasę gorzej od mojego daily. Samo miejsce i widoki już robią swoje. 

Ten post to był żart w nawiązaniu do poprzedniego.

Odnośnik do komentarza

Jest środa a post @Faranell potencjalnie najbogatszego bling bling usera forumke (sorry @balon) w dojebanych furach jakich tu nigdy nie było zdobywa raptem 14 punktów popularności. 

 

XD

 

Czy czujecie to pieczenie odbytu całej reszty i argument "za bogato jak dla mnie"?

 

Mi by chyba pindol stwardniał na cały dzień jakbym się takim cudem przejechał jeszcze w takich okolicznościach terenu. :wub:

  • Haha 1
  • beka z typa 8
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Kenny tJJger napisał:

Jest środa a post @Faranell potencjalnie najbogatszego bling bling usera forumke (sorry @balon) w dojebanych furach jakich tu nigdy nie było zdobywa raptem 14 punktów popularności. 

 

XD

 

Czy czujecie to pieczenie odbytu całej reszty i argument "za bogato jak dla mnie"?

 

Mi by chyba pindol stwardniał na cały dzień jakbym się takim cudem przejechał jeszcze w takich okolicznościach terenu. :wub:

Mnie bardziej dziwi, że już czwartek a ten post ma tylko 3 klauny

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Blaise napisał:

To automat? Jak tak, to jak ci się sprawdza skrzynia dsg? Bawisz się łopatkami, czy wyje.bane? 

Super furka, wcześniej ten ekspres dla kawosza. Chyba zacząłeś wyciągać studolarówki z torby zakopanej na pustyni, kolego.

Niestety manual. Stwierdziłem, że kolejny stres w postaci wizji remontu dsg nie jest mi potrzebny. Jakbym szukał czegoś poniżej 100k przebiegu to na pewno szedłbym w dsg. 

Automat jest mi obcy, zawsze latałem manualem, więc aż tak mi to nie przeszkadza, a żona też do manualnej przyzwyczajona. 

Może następnym razem. 

 

 

Pomału wyciągam, ale muszę uważać. Tym ekspresem już ściągnąłem na siebie uwagę federalnych.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.09.2023 o 10:56, mcp napisał:

chu.jjaszek template, do wyboru:

 

"krupek głupek"

 

"he he kupa guwno"

 

"pozdro tam mordeczki, mam wyje.bane co piszecie, dystansik aaajj"

 

za tym ostatnim najczęściej wlatuje coś z bluzgami i biciem więc zaczynam wątpić czy on wie co to znaczy "mieć dystans"

 

Zapomniałeś o

 

"spierdalaj frajerze"

 

Dziekuję. :lapka:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
17 hours ago, Dave Czezky said:

Pamietam jak myslalem, ze caly czas bede na lopatkach zapiedalal :sadkek:

Też spodziewałem się używać tego częściej, ostatecznie przełączam w tryb S i tyle. W aucie nie na tor bym nie dopłacał do łopatek.

 

Porządny Passat, gratki. Manual rzeczywiście rozsądny w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Nie no kozak auto. Cały czas się poznajemy, właśnie siedzę sobie 250km od chaty czekam na dowiezienie drugiego kompletu kluczyka bo obecny zamknąłem w bagażniku :)

 

Otworzyłem sam bagażnik i coś tam grzebałem w nim, a kluczyki położyłem obok na wykładzinie, zamykając bagażnik od razu się zaryglował. Skąd miałem wiedzieć, że jest tam technologia z NASA? 

Inna sprawa, że jestem jebanym debilem zapominając kluczyka z bagażnika.

 

 

Edytowane przez D.B. Cooper
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...