Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, AdiCarrion said:

Aż mi się ta Cupra podoba.Jako fan Alfy twierdzę,że Tonale nie ma podjazdu.

Tonale jakoś mniej dynamicznie wygląda. Zawsze jak na nie patrzę, żałuję, że nie ma  przeciętej na dole wersji w budzie zwykłego kompakta.
Jakby podobnie jak z Astrą wzięli 308, przeszczepili udane detale i światła Tonale, zrobili premium wnętrze i dopieścili prowadzenie, to byłaby fajna Giulietta. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, Masny napisał:

Moja bidna, nudna Asterka

spacer.png

 

z jednym fajnym ficzurem (panorama): 

spacer.png

 

 

Powiem Wam, że wcześniej nigdy nie jeździłem samochodem z taka szybą (nawet nie wiedziałem, że takie istnieją) - a teraz uważam, że każdy samochód powinien mieć taką. Ekstra sprawa. 

 

Tylko trzy drzwiowe wersje miały tą szybę? 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Panowie, tym razem niestety nie moje, ale ziomka:)

Tydzień temu już wylądował w PL, obecnie jest oklejany PPFem, pewnie w przyszłym tygodniu pojedziemy po odbiór to jakieś foteczki wrzucę. AMG GT 2024. Z zewnątrz dla mnie petarda i poezja, chociaż stary AMG GT przez swój długi nos siedział mi bardziej (znajomy miał dwa, jedno ukradli :( ). Natomiast ten tablet w środku? No nie wiem, kompletnie nie moje klimaty.  Tak więc niedługo na Wrocławskich drogach.

 

image.thumb.jpeg.d203b99d365d22435e89adbce378db0c.jpeg

 

image.thumb.jpeg.a197100191e31cf1b909d742182e0dd7.jpeg

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Faranell napisał:

Ciekawy jestem ile wymiana tego czegoś będzie kosztować, bo różne rzeczy dziać się mogą:P

Myślę że chyba właściciele takich aut nie myślą mocna o tym co to będzie/ile będzie kosztować jak się coś popsuje:)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Fun fact: w maździe 6 sedan nie mieszczę się z tyłu bo jest za nisko sufit. W kombi bez problemu.

 

Not so fun fact: mam wielką wysiepaną dziurę z boku w oponie. Miałem kupować nowe za dwa lata, będę kupował dzisiaj.

 

I żeby nie było, że jestem w złym wątku, zdjęcie mojego auta:

24-04-22 16-59-49 7152.jpg

Edytowane przez dominalien
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...