Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie wiem czemu się zaryglował sam, reszta była zamknięta?
 

Takie dwa małe triki w VAG, które nie każdy zna. 
1 przytrzymując otwieranie na kluczyku można otworzyć wszystkie szyby, zamknąć przytrzymując zamykanie - wygodne w lecie

2 można zamknąć samochód przed zamknięciem drzwi innych niż kierowcy lub bagażnika i te właśnie same się zaryglują po zamknięciu - wygodne bez keyless i jeśli się wyjmuje coś większego z bagażnika 

Odnośnik do komentarza

A to widocznie dlatego, że otworzyłeś sam bagażnik. 

8 minutes ago, krupek said:

A nie szybciej i taniej było zadzwonić po jakiegoś lokalnego ślusarza samochodowego, który by otworzył auto, zamiast czekać na kluczyk?

Taniej? I żeby coś uszkodził jeszcze? 
 

Z kwestii kluczykowych to mnie w sumie zastanawia, czy mogę wysiąść z samochodu i zostawić włączony silnik. Mam wrażenie, że nawet jeśli ustawiam P i zostawiam włączony silnik oraz kluczyk w aucie z pasażerem, to po otwarciu drzwi i tak silnik zaraz gaśnie. Muszę kiedyś doczytać w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, D.B. Cooper napisał:

Drzwi też mi się nie zamkną jak kluczyk jest w środku. Otworzyłem z pilota sam bagażnik I po zamknięciu się zaryglował. Drzwi się nie zamknęły bo nie były otwarte. Możecie zobaczyć jak to u was działa w takim przypadku


U mnie przy zamkniętym aucie po otwarciu samego bagażnika i zamknięciu go z kluczykiem w bagażniku auto nie zamyka bagażnika i zaczyna głośno pikać (BMW). A testowałem to już wiele razy, bo notorycznie zajebuję się i wrzucam torbę z ciuchami i kluczykiem w środku wracając z treningu.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, D.B. Cooper napisał:

Drzwi też mi się nie zamkną jak kluczyk jest w środku. Otworzyłem z pilota sam bagażnik I po zamknięciu się zaryglował. Drzwi się nie zamknęły bo nie były otwarte. Możecie zobaczyć jak to u was działa w takim przypadku

Ja ostatnio dwa razy z torba wrzuciłem kluczyk do bagażnika (otwierałem sam bagażnik) ale auto „skumalo” ze kluczyk jest nie tam gdzie trzeba, wydało dwa sygnały i pootwierało drzwi. Tak to u mnie działa jbc

Edytowane przez LiŚciu
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krupek napisał:

W sumie, u mnie też jest niezależne zamknięcie bagażnika, ale dzięki key free, kluczyk zawsze jest w kieszeni. Duży atut takiego rozwiązania.

A nie szybciej i taniej było zadzwonić po jakiegoś lokalnego ślusarza samochodowego, który by otworzył auto, zamiast czekać na kluczyk?

 

10 firm odmówiło bo po 15 roku zmienił się zamek i nie mają do niego narzędzi żeby otworzyć nic nie uszkadzajac, każda firma mówiła to samo. 

Jeden gość powiedział że przyjedzie ale to grubo po południu, koszt 6 stów. To dowóz kluczy wyszedł taniej i jestem już w domu. Uff 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.09.2023 o 12:25, Mustang napisał:

Takie dwa małe triki w VAG, które nie każdy zna. 
1 przytrzymując otwieranie na kluczyku można otworzyć wszystkie szyby, zamknąć przytrzymując zamykanie - wygodne w lecie

Tej, u mnie w Focusie też to jest, wczoraj sprawdziłem. 3 lata mam auto i o tym nie wiedziałem. Co lepsze, całkiem niedawno sobie myślałem, że fajna opcja jak auto nagrzane i dobrze byłoby to mieć, ale założyłem, że od takich funkcji są osobne przyciski na pilotach :kekw:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

spacer.png

 

Beka ze mnie, bo psioczyłem na ten kolor najbardziej, ale mimo wszystko, mi się podoba bardziej niż biały czy niebieski. Po czterech miesiącach mogę powiedzieć, że uwielbiam to autko :wub: pewnie jestem zaślepiony po przesiadce z 15-letniego forda, ale ma wszystko czego chciałem, może za wyjątkiem tempomatu, na którym mnie w salonie przycięli. Naprawdę duży bagażnik, sześciobiegowa skrzynia, AA, nawet ten ogranicznik prędkości ma swoje zastosowanie, sporo przestrzeni z tyłu. Jestem teraz #teamdownsizing, jak usłyszę jeszcze raz od kogoś tekst o kosiarce to nie wyczymię

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

1.0 TSI bardzo przyjemnie się jeździ. Jeździłem dwoma autami z tym silnikiem. O ile połączenie T-roc cabrio + 1.0 + góry wypadło nieco słabo, o tyle już w Ibizie w normalnych warunkach zdecydowanie dawał radę.

 

Srebrny bardzo praktyczny, mniej brudzi się tylko beżowy, a poza tym imo srebrny zawsze fajnie komponuje się z felgami.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...