Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na pierwszą furę to i tak spoko, tylko 2002 to czasy (mojej) drugiej gimnazjum... dość dawno temu.
I jak się jechało do domu? Ja pamiętam, jak jechałem swoim pierwszym autem Suzuki Swift, 35 km do domu i taki wydygany, bo przecież prawko zdałem ileś tam miechów temu, a teraz nagle mam wsiąść i jechać taką trasę??
No i miałem włączone ogrzewanie na maxa, nie wiedziałem którym zmniejszyć, zresztą, pedząc prawie 60km/h nie w głowie mi było kręcenie "przycisków".
Wyszedłem cały zgrzany, spocony, ale warto było. 

Edytowane przez grzybiarz
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Z 10 lat temu, żona mojego byłego Prezia jako jedną z kilku zabawek miała New Beetla cabrio w kolorze odbijającym wsio od lakieru (takie lustro), coś ala srebrny,. Z tego co wiem ma go nadal bo Prezio nie potrafi się z samochodami rozstawać, ma ok 30 szt xD 

Może ktoś z rejonów trójmiasta kojarzy taki wynalazek, który bujał się po Sopocie, Gdyni?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, balon napisał:

Z 10 lat temu, żona mojego byłego Prezia jako jedną z kilku zabawek miała New Beetla cabrio w kolorze odbijającym wsio od lakieru (takie lustro), coś ala srebrny,. Z tego co wiem ma go nadal bo Prezio nie potrafi się z samochodami rozstawać, ma ok 30 szt xD 

Może ktoś z rejonów trójmiasta kojarzy taki wynalazek, który bujał się po Sopocie, Gdyni?

No właśnie raz szedłem ulicą a tam pełno gapiów nad jakąś furą. Podchodzę, a tam New Beetle cabrio w kolorze odbijającym wsio od lakieru (takie lustro), coś ale srebrny i ludzie gadali między sobą, że to auto żony szefa Balona.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Odpowiadam co do przebiegu i kręcenia w mojej alfie (nie wiem czy cytat zadziałał?)

 

W ASO z niemiec było 35, gościu w polsce jak kupił od gościa z wrocławia to było coś koło 40, nie mogli więcej skręcić bo myk od razu by wyszedł - tak sobie to tłumaczę.

 

A, że to frajerzy z wrocławia, firma niby specjalizujaca się w ściąganiu alf to gościu nawet nie sprawdzał tego, ja jechałem z niemiec do polski po tą alfę, bo rarytas jak ch.uj, 1,75 tbi, ~50k przebiegu, to wjechałem do "znawców", którzy komputerkiem jakoś sprawdzili, że jednak było kręcone i to nawet nie amatorsko, tylko jak dzieci jakieś by to robiły. Normalnie migał mi czasami przebieg, okazało się, że nawet nie "zosiowali proxy" (proxy alignment :D (pipi)a te tłumaczenie z angielskiego), to sam sobie zrobiłem, ale jak coś tam grzebiesz i nie zgadza się z komputerkami wszystkimi to między innymi taki objaw. We fiacie jak robiłem klocki (bo nie miałem czasu samemu niestety, i się trochę bałem, że zapieczone, bo to te od ferrarki na przodzie są  :D [ferrari 456] i coś spi.erdo.le, np ten bolec ułamie), to mi powiedzieli, że jak będę sprzedawał, że tu już kolejka się ustawiła :P Ja mówię tylko, że was niestać hehe, taki żart, że niby taki bogaty jestem.

 

Mówię o tym, bo oprócz całej osłony pod silnikiem którą na dziurach porozdzierałem, to wszystko pod maską jak nówką wygląda, zbiornik od płynu do hamulców wygląda jak nowy. A wiadomo, że tam się nagar potrafi jakiś zebrać i różni się część w której jest płyn od górnej części (ponad maximum). Różni się oczywiście po 300 tysiącach i nie wymienianiu go nigdy, ale to inna kwestia (płynu, nie zbiorniczka).

 

Ale co by tak pięknie nie było, to autko miało na parkingu przygodę i błotnik ktoś po prostu SPIER.DOLIŁ malując i tym muszę się zająć. I ja jeszcze po pijaku (pipi)łem drzwiami o ściane w garażu, to nic nie widać w sumie, ale jest xD

 

 

edit: i (pipi) te cytaty je.baniutkie skurczysyny nie działają jak zmienisz stronę, a gunwo zapamiętuje co piszesz nawet, ale cytatu ni huia.

Edytowane przez oran
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...