Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

13 minutes ago, balon said:

Co to za marka?

Fajowy :)

Toyota Alphard V - import z Japonii.

 

 

Podobnie jak w innych samochodach tego typu dwa tylne rzędy rozkładają się na płasko w "łóżko". Dobre na podróże. 

 

http://1.bp.blogspot.com/_idmJwQFbo6Y/TTMQQrvTroI/AAAAAAAAAy0/MYLX5-oFMx8/s280/AllFlats.JPG

 

 

Od taka ciekawostka.

 

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza

Ja na następne auto na pewno wybiorę jakiegoś vana, jakieś Vito albo Transportera z trzema rzędami siedzeń, które można wymontować. Wyjazd z rodziną na camping? Nie ma sprawy. Wyjazd na rowery z 4-ma znajomymi? Też, nie ma problemu, wejdą wszyscy i 4 rowery. Miejsca nigdy za wiele. Do Mondeo jak wrzucam dwa wózki to ledwo co miejsca w bagażniku zostaje, a to nie jest mały samochód.

Odnośnik do komentarza
37 minutes ago, WisnieR said:

Ja na następne auto na pewno wybiorę jakiegoś vana, jakieś Vito albo Transportera z trzema rzędami siedzeń, które można wymontować.

Oj jak mi się podobają te wypasione Californie, Caravelle czy Multivany, szczególnie w retro dwukolorowych malowaniach z białą górą, tylko ceny tego kosmiczne, plus dla mnie bez sensu na jedyne auto. Ale na pewno jeden z samochodów w garażu marzeń.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze bagażniki rowerowe są na hak, no ale nie każdy ma hak. Też rozważam kupić za jakiś czas taki na tylną klapę, tylko nieco podwyższony, coby nie zasłaniał tablicy i świateł. Thule ostatnio wypuściło fajne modele, tylko z kolei się cykam, ze na taki markowy bagażnik ktoś się może skusić w czasie jak będę pomykał na rowerze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, second said:

A czemu teraz nieprawdziwe?

Kojarzy mi się ze starymi betkami jak E46 czy nawet E36. "Mały" wariat. Dźwięk silnika  nie jest tak sztuczny jak w większych modelach, rasowy, skrzynia manualna co dziś raczej już nie spotykane. Większe modele trochę moim zdaniem straciły tego pazura. Dodatkowo już nie będzie albo już nie jest sprzedawany. Pewnie wprowadza wersję z 2.0 albo na innej platformie z napędem 4x4

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, jar3czek napisał:

Dachowe też dają radę, tylko trzeba jednak cały czas pamiętać o tym, że ma się na nim rower, jechać spokojniej i nigdzie nie przyjebać xd Mam taki zestaw od Thule i wszystko da się ładnie zamknąć na kluczyk. Jest minimalnie więcej roboty przez odkręcanie przedniego koła, ale dzięki temu rower trzyma się dużo stabilniej:

UlpiZGc.jpg

92Lq2Zo.jpg

VTDzwpn.jpg

 

Rower na M-ce. Nie często się widuje. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, LiŚciu napisał:

 

Rower na M-ce. Nie często się widuje. 

 

Taki urok tych aut, że można polatać nimi na torze i innych miejscach, a jednocześnie jeździć po bułki do sklepu, na wakacyjny wypad z rowerem itp itd ;) Mogą być jednocześnie i daily i zabawką, nie trzeba tego trzymać pod kocem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...