Skocz do zawartości

Top Speed


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...

 

Motocykle mają blokadę na 299 km/h efekt umowy japońskich koncernów kończącej "wyścig zbrojeń" z 2001 roku

Ale to jest realna blokada, czy wyświetlacz po prostu nie pokazuje wyższej prędkości? 

 

 

O proszę jaki fajny temat mi umknął.

 

Licznik pokazuje 299 a maszyna swoje:

 

 

 

 

 

Włosi mają wyebane w te porozumienia:

 

Tu jeszcze pomiar z hamowni:

 

Odnośnik do komentarza

No faktycznie ostatnio przejeżdżałem przez Ostrołękę, ogólnie w tym regionie nie ma dróg. Miałem jedną ciekawą sytuację, bo się przeje,bałem przez skrzyżowanie ze STOPem bo go nie zauważyłem, przejechałem chyba 70km/h i tylko na wideorejestratorze sobie odtworzyłem. Do tej pory mam ciary jak o tym myślę.

Odnośnik do komentarza

kiedyś na motorze leciałem ponad 260 . kawasaki zx12 rocznik chyba 2001

 

jak zaczynali budować a1 na śląsku to wlasnie tam na jakims odcinku zamknietym odcinku. jak we fylmach sensacyjnych

jak bez prawka na motor to calkiem niezly wynik :sorcerer:

 

kiedys mialem przyjemnosc jechać audi r8 4,2 za pasazera , tez coś koło 260 na dosc krótkim odcinku drogi krajowej nr81(kato-wisla) od swiateł do świateł. uczucie niesamowite.

 

swoim szewroletem kruze dwa zero w dyzlu leciałęm 225 km na a1 moze bym dobil do 230.

 

kiedyś hondą ciwik rocznik 97 lecialem 186 kmh, moja pierwsza fura, czulem się jak w statku kosmicznym, droga wisła-kato

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Ja jakoś z domu wyniosłem przyzwyczajenie, że po przekroczeniu Odry jedzie się powyżej 160. Tata jeździł szybko autostradami od kiedy pamiętam i tak się nauczyłem.

 

Motocyklem nie mam pojęcia czy bym się odważył, nie miałem przyjemności. Autem bym chciał kiedyś choć raz do 300 dobić, na razie trochę brakuje.

Odnośnik do komentarza

ja jakoś boję się rozwinąć dużej prędkości. Mam dziwne obawy, że złapię gumę i nie opanuję auta, albo w ogóle, że koło odpadnie.

 

O tym mowilem. Niby jedzie dobrze do przodu ale jakos nie ufam alfie :/

 

W sumie takie obawy sa tez troche debilne bo mysle ze jakbym przyje.bal w drzewo przy 160 a 200 efekt koncoey bylby podobny. A respekt na forum wiekszy. Poprobuje, ale to po przegladzie. No i jednak latwiej byloby na autostradzie bo wiekszy czas na osiagniecie predkosci a na takiej gminnej to trzeba ile fabryka dala przyspieszac. Troche jak w szybcy i wsciekli w gminie

Odnośnik do komentarza

Ogolnie to musze przyznac , podziwiam tych ktorzy jezdza starymi szrotami dwie paki czy wiecej. Naprawde, szanuje. Bo jechac dwie paki jakims a6 czy nawet e46 to nie taki problem bo przez wyciszenie nawet pewnie tego nie odczujesz ale starymi golfami czy miczubiszi. Serio , pełen szacun


Ja bym wydygał. Słaba psychika

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...