Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Rozi

Jezu, Hulk to jest zmarnowany talent, że chyba drugiego takiego nie znam. Mógł osiągać wiele, to walił się po czołach w Rosji a teraz w Chinach.

 

A no i gol Ronaldo z przewrotki ostatnio >>> ten Baleja

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Shankor napisał:

Powiem tak:

Finał słaby.

Kontuzja Salaha zabiła ofendywe Liverpool'u.

Bramkarz Liverpool'u sprzedany.

Benzema. 

 

Jeżeli w przyszłym roku nie wprowadzą powtórek video to ch im w d. 

Amen.

Czekam w nowym tygodniu na info o jakiejś karze dla Ramosa. Chociaż kogo ja oszukuje, to Real. Wszystko się rozejdzie po kościach.

Odnośnik do komentarza

Zazwyczaj gdy się mówi "mecz do zapomnienia", chodzi o to, że był nudny. Tutaj do końca nudno nie było. A jednak mam takie mocne wrażenie, że powinno się o tej żenadzie zapomnieć i tyle. To nie jest coś, co CHCE się pamiętać. Oglądanie powtórek goli Kariusa po prostu boli. Człowiek nabiera ochoty, by płakać. Co za drań wymyślił, żeby to nagrywać kamerą.

 

No i ten faul, eliminujący fenomenalnego, sympatycznego piłkarza, który miał wielki sezon i w sumie dyrygował Liverpoolem do przewagi w tym meczu. 

 

Ktoś w ogóle grał dobrze w tym meczu? Nie wiem, Modrić? Nie żeby nie był takim samym chuliganem, jak cały Real. A, czekaj, Mane. Mane był najlepszy na boisku. Andrew Robertson zagrał niezły mecz. No i to głównie tyle.

 

Krysztiano kolejna Złota Piłka pewnie przypieczętowana, a łatwo było zapomnieć, że jest na boisku, poza okazjonalnym poczuciem podziwu, że po tylu latach facet nadal potrafi zaskoczyć nowymi, jeszcze bardziej koszmarnymi fryzurami. Czemu nie jestem zdziwiony, że narcyz po meczu podobno się gdzieś kręcił i postarał się zdominować nagłówki zapowiadając jakiś duży problem i możliwe odejście z Realu. Wiem, wiem, będzie mi głupio, jak się okaże, że tym razem mówi tak na serio, bo np. ma AIDS i musi rzucić futbol.

 

 

Ale ogólnie najlepsi piłkarze LM:

 

Cristiano

ManoFirminoSalah - nie wiem, którego bardziej wyróżnić, trzy monstra

...

Neymar

Messi

Mbappe, Cavani

Kane

...

De Bruyne, Ever Banega, Kolarov, Dżeko, Diego Perrotti, Casemiro, ktoś tam jeszcze

Edytowane przez ogqozo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...