Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

dziś moja Barca stała się największą farsą tej edycji LM. Grając jak Zagłębie Sosnowiec w obronie, dostała najniższy możliwy wymiar kary. To wyglądało jak FIFA na za dużym imput lagu na TV z jednej ze stron. Zasłużony awans Liverpoolu. W pierwszy meczu ich wpier&&ol  wyglądał zdecydowanie mniej żałośnie, niż wpier**l Barcy w rewanżu. Ech.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość _Be_
51 minut temu, Mendrek napisał:

Fani słabego jak barszcz Realu Madryt muszą się dziś bardzo cieszyć, ale fani angielskiej pseudo-piłki muszą zostać ukarani przez Ajax w finale, inaczej futbol nie ma sensu swojego istnienia...

 

Finał totki liverpurz to najlepsze co może się przydarzyć w tym roku :banderas:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, schabek napisał:

A dzisiaj widzialem kupon z fortuny jak koles postawil ponad 40k na awans Liverpool, do wyjecia ponad 600k :pawel:

 

Nie wiem czy o tym samym kolesiu mówimy, ale koleś postawił 1k i ładna taśemka w sumie mu weszła. Bet jest oczywiście większy niż na obrazku.

 

tumblr_pr5qkyutRz1vrcbv0o1_1280.png

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Mendrek napisał:

Fani słabego jak barszcz Realu Madryt muszą się dziś bardzo cieszyć, ale fani angielskiej pseudo-piłki muszą zostać ukarani przez Ajax w finale, inaczej futbol nie ma sensu swojego istnienia...

15 minut dobrej gry w dwumeczu to trochę za mało by zasłużyć na finał :)

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
9 godzin temu, Blaise napisał:

Ja nir mam za duzo czasu na internet ostatnio,  pamietajcie o mnie i wszystkie bekowe filmiki, memy, zaplakanych kibicow barcelony wrzucajcie do tego tematu, z gory dzieki :))

 

 

Dmv0QU2W0AAvu8k.jpg

 

Odnośnik do komentarza

No jak byla dominacja tak chyba "delikatny" kryzys la liga sie szykuje. Real to w tej chwili europejski sredniak, nie wiem czy nie najslabszy real odkad pamietam a w barcelonie gra tylko lub az messi. 

Cale szczescie w nastepnym sezonie do realu ma dolaczyc Jovic wiec dziura po Ronaldo bedzie zalatana

Odnośnik do komentarza

No a co tu pisać :( Liverpool był lepszy w obu meczach. W pierwszym meczu bramki z chuya i geniusz Messiego, a w drugim kompletny dramat (chociaż okazje były i nawet w pierwszej połowie można było zamknąć mecz).

 

Już okej, można tracić bramki po indywidualnych błędach jak pierwsza po błędzie Alby czy druga, która idzie na konto Ter Stegena, ale ta czwarta? Na takim poziomie i w takim momencie? 

 

Co do ligi angielskiej - lubię i oglądam. Trochę przereklamowana w mojej opinii, ale na pewno świetna do oglądania, a i drużyny są tam aktualnie najlepsze. 

 

Żałoby nie było, bo trochę się już tych wpyerdolow przezylo.

 

Może przynajmniej wyje.bia Valerde. No w sumie nie ma innej możliwości, nie?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...