Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

Krzysztof "Firana" Kotorowski bronił lepiej od Turiny? Fakt, poprawił się w rundzie jesiennej, ale nadal potrafił powpuszczać konkretne szmaty. Ciężko powiedzieć, który z nich jest lepszy, jeden i drugi zawala, ale Turina wydaje mi się pewniejszy, może dlatego, że za dużo się tych porażek Kotora naoglądałem.

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Wielka szkoda, bo Peszko to świetny zawodnik i duże wzmocnienie dla Lecha. Jestem wielkim fanem ligi włoskiej i z tego, co widze po postawie Udinese w lidze, to Lech spokojnie moze ograc Wlochow w rewanzu. To nie jest ta sama druzyna, co w zeszlym sezonie, Zapata dopiero wraca po kontuzji, Inler gra piach, poza tym, zawsze uwazalem, ze Di Natale zupelnie nie nadaje się do reprezentacji Wloch i gra tam na wyrost. Quagliarella to inna sprawa - on potrafi blysnac i jednym cudownym zagraniem zmienic losy meczu.

Odnośnik do komentarza

takim nastawieniem to sobie mogą lechici narobić bigosu, ja oczekuje wojny, a jak lech pokaże że przyjechał na wojne, to udinese może tą wojne odpuścić, jeżeli lech bedzie chciał grać spokojnie to nic z tego niebędzie, jeden błąd turiny lub arboledy a takie napewno się zdarzą, bo zdarzają sie w każdym meczu i pozamiatane

Odnośnik do komentarza

kurfa mać , co to sie dzieje na tym świecie , Milan chimeryczna hybryda grą przypomina naszych gdy przegrywają z gruzinami , chaos i niepewnośc , a Werder na spokojnie zaliczył 2 bramy . Era ludzi Ancelottiego chyba definitywnie się zakończyła ;/

A Lech ... no cóż tego sie niestety spodziewałem , (pipi)zka gdy Włosi przycisneli i (pipi) jeden wielki z awansu . Ale to może nawet i lepiej , niech skupią sie na lidze bo to obecnie najlepsza drużyna w tym kraju . Może w końcu po 15 latach doczekamy sie Ligi Mistrzów ;d

Odnośnik do komentarza

no i po wszystkiemu, katastrofa w drugiej połowie, znowu przegrana po własnych błędach a nie super grze przeciwnika. Turina, Arboleda OUT ! Smuda, gdzie te wzmocnienia w zimie ?? Czemu Lech niema ławki rezerwowych ?? !!

 

no i po wszystkiemu, katastrofa w drugiej połowie, znowu przegrana po własnych błędach a nie super grze przeciwnika. Turina, Arboleda OUT ! Smuda, gdzie te wzmocnienia w zimie ?? Czemu Lech niema ławki rezerwowych ?? !!

Odnośnik do komentarza

No i tak kończy się era Ancelottiego... Pytanie tylko, czy zarząd zostawi go do końca sezonu, czy już teraz mu podziękuje. Ale znając dobre relacje, to na spokojnie pozwolą mu ponegocjować z jego wymarzonym Wybrzeżem Kości Słoniowej, a po sezonie przyjdzie ktoś z czwórki: Van Basten, Rijkard, Donadoni, Leonardo.

Jestem ciekaw jak bardzo odmłodzi skład nowy trener i czy Kaka po kolejnym sezonie bez trofeum jednak zdecyduje się odejść ;)

Odnośnik do komentarza

To co pyry dzisiaj odstawiły to nawet ciężko nazwać. Żenada - to słowo oddaje jakieś 16 procent tego co pokazali. Szkoda klawiatury na pastwienie się nad bramkarzem, Wilkiem i tym kmicicem co wszedł na koniec. A jako drugi czołowy hejter Milanu życzę im nowego trenera Rijkarda lub Van Bastena, bo ci kolesie położą każdy zespól. Lech powinien oddawać kibicom kasę, jakieś 10zł brutto za drugą połowę, bo to najgorzej spędzone 45 minut w moim życiu. Całe szczęście że 4 angielskie przechodzą w LM to będzie komu pokibicować.

Odnośnik do komentarza

Lech ładnie w pierwszej połowie, słabo w drugiej. Przede wszystkim dlatego, że jak Udinese zaczęło grać, to Poznaniacy mieli problemy. Cóż, szkoda, ale tragedii z tego nie robię - ta drużyna i tak zapewniła nam sporo radości i dokonała tego w Pucharze UEFA, czego już dawno nie zrobił żaden polski klub. Dlatego mimo wszystko - wyrazy uznania dla Smudy, a teraz harować w lidze i bić się o mistrza, a w przyszłym sezonie atak na Ligę Mistrzów :D !

 

Milan => :lol: nie spodziewałem się ;) ...

Edytowane przez Sarge
Odnośnik do komentarza

Patrząc na przebieg meczu to role sie odwróciły w pierwszej połowie UC wyszło na spacerek a Lech na walkę a w drugiej zupełnie na odwrót. A Kikut zawsze był cienki, bez przesady tak łatwo stracić piłke w tak ważnym meczu jest nie do wytłumaczenia, Koleś powinien podawać piłki kolegom z drużyny. W tym meczu zapomnieli że piłka nożna to gra zespołowa. Gwiazda mode się włączył, jak byli w polu karnym chcieli tylko strzelić a zarówno w przypadku Murawskiego jak i Lewandowskiego można było podać do wychodzącego partnera zamiast napier'ć z prawie zerowego kąta ... Dawno tyle strat nie widziałem u Stilicia. Aha należy wspomnieć &*&%$@%# kto tego kretyna (komentatora) zatrudnił ???????!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.