Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Pytania różne, różniste

Featured Replies

  • Odpowiedzi 3,8 tys.
  • Wyświetleń 343 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Dobra, miałem nadrobić więc jak obiecałem opiszę tę sytuację z E-Klasą.   Jakieś 2 tygodnie temu udało mi się umówić na przetestowanie srebrnego E55 AMG, rocznik końcówka 2005, pełen wypas oczywiści

  • Od ily tys zaczynaja sie auta, obojetnie jakie, ktore jak sie kupi to jest sie snobem i szpanerem ? No powiedz mi ? Ty chyba jestes umyslowo opozniony twierdzac, ze to szpanerstwo. Jasne, po ch uj mie

  • Zwykle żółte to pic na wodę.  Blue Blocker to są powłoki na soczewki dokładnie do jazdy zmierzchowej i w ciężkich warunkach pogodowych (mgła, deszcz, zachmurzenie, zmierzch). BB blokuje cześć pasma św

Opublikowano

O zapomniałem, że Ty to masz (tzn firmowy dali :cool: ).

Jak z awaryjnością, komfortem prowadzenia, duperelami typu wariująca elektronika i elektryka? Lać olej i jeździć, czy raczej trzeba pilnować? Jaki to typ nadwozia, bo nie mogę skumać po foto.

Ogólnie to nie mam jeszcze preferencji sedan vs kombi vs hatchback. Heczbek jest mocno praktyczny i zawsze lubiłem tego typu bagażnik, za to kombi kiedyś przyda się do transportu gabarytowego. Mam czas,  żeby się zastanowić jeszcze przez parę lat, no ale ta maska jest tak ładna O_O

Opublikowano

A co tam ma się psuć na razie, skoro te samochody są prawie nowe, przynajmniej jeśli chodzi o europejską wersję?

Opublikowano

Nie wiem, w 2 lata mozna natrzaskac z 50k+ km i pytam, czy nowa generacja nie ma chorób wieku dziecięcego.

Opublikowano

Zafira Waldusia "wy serio wierzycie ze duda wygraxDDDD" cyca chyba fiksowała po  paru miesiacach.

Opublikowano

no i nie podgrzewało mu kierownicy chyba

 

i chyba cisnienie pokazywało  zyebane w oponie

 

i...

Edytowane przez milan

Opublikowano

Ale red za dwa lata to się dużo zmieni :/ Poza tym za dwa lata za tyle kupisz SuperB :/

Opublikowano

Superb tez mi się podoba. Jednakze zakochalem się w sylwetce mądziaka.

 

W jakim sensie się zmieni za 2 lata? Ceny, czy co miales na mysli?

Opublikowano

No tak, ceny, opinie, awaryjność, gust Ci się zmieni, może dzieciaków narobisz i mondeo będzie za małe.

Opublikowano
  • Autor

 

Co chcesz wiedzieć chłopaku? :cool:

 

Generalnie nie narzekam. Miejsca jest dużo szczegolnie własnie z tylu, no i zapierdala.

 

 

bMWwboA.jpg

 

 

Felgi to chyba z MOPSu dostałes. Co tam siedzi ? 15 tki?

Opublikowano

Jasne, dlatego za 2 lata zweryfikuje co jest aktualnie ciekawe na rynku i czy nadal mam parcie na limuzyne z tego segmentu.

 

No nic, obadamy temat.

 

Edit

Z felg juz się smiali wcześniej, poczytalem oryginalne posty miha :(

Opublikowano

No Ska ma rację.

 

 

 

Co chcesz wiedzieć chłopaku? :cool:

 

Generalnie nie narzekam. Miejsca jest dużo szczegolnie własnie z tylu, no i zapierdala.

 

 

bMWwboA.jpg

 

 

Felgi to chyba z MOPSu dostałes. Co tam siedzi ? 15 tki?

 

 

Pisałem już kilka stron temu o tych felgach to dostało mi się od zadrośników :/

Opublikowano
  • Autor

Jak był w ZG to nawet pies zadarł nogę, ale zrezygnował i podszedł do smietnika się odlać.

Edytowane przez Pajda

Opublikowano

XD

 

Tez bym nie odlał się na 15".

 

Bo tez mam takie w i30 :(

Opublikowano
  • Autor

ile firmy biora za mycie komory wraz z silnkiem? Troche zabrodzilem w blocku i poddaje sie po 3 podejsciach, grube bloto odpadlo, zostala warstwa do zmycia.

Opublikowano

Mam pecha do tych rys na aucie. Wpierw zderzak na parkingu, a teraz żona mi dzwoni, że ktoś jej na skrzyżowaniu przeorał całe prawe drzwi przednie i uciekł.

Zamierzam skorzystać z AC, bo mam opcję bez konieczności wkładu własnego, więc jak 500-1000 zł wyjdzie odmalowanie, to się raczej opłaca z ubezpieczenia.

Pytanie jak to w praktyce wpływa na składki? Miał ktoś z życia wzięte przykłady, o ile podrożało w kolejnym roku AC w zależności od szkody?

Opublikowano

To zależy od wysokości szkody ale w moim przypadku (tak jak u Ciebie szkoda parkingowa) to w PZU było 10-20 %. Wg mnie nie ma co się pierdzielić - przecież po coś to AC jest.

Opublikowano

Czytam właśnie OWU, żeby przypadkiem nie wtopić się, że np. ja muszę być kierowcą podczas zdarzenia, a nie współwłaściciel :wujaszek:

A potem załatwię wycenę i zobaczymy. Dzięki za odzew. I tak dobrze, że tylko rysa na pół drzwi, niż jakaś stłuczka.

Opublikowano

Ale ta rysa do głęboka? Jak nie to zostaw i spolerujrsz sobie przed sprzedażą. Jeszcze n razy się przerysujesz.

No i nie ma co się martwić to normalne incydenry że samochód się otrze/przerysuje, szczególnie w dużych miastach o to nie trudno.

Opublikowano

No minimalne nie, bo dostałem właśnie info, że zaorane jest do blachy 60% przednich drzwi, 40% tylnich i fragment zderzaka xd 

Czyli pewnie roboty na 1500 zł. AC it is then.

Opublikowano

No jak do blachy to detaling odpada:)

Opublikowano

Red wykup sobie ochrone znizek na 1 szkode w roku, to zwykle smieszne pieniadze kosztuje. Ostatnio placilem za to 17zl

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.