Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie radyjko do ok 200zł polecacie? Myślałem o PIONEER MVH-190UB. Mam stary odtwarzacz CD SONY, ale już płyty przeskakują na dziurach.

 

sorry za tekst, ale dołoż 150 zł i  kup sobie z bluetoothem pioneera, zawsze bezpieczniej na drodze gdy nie musisz uzywac telefonu. Bt powinien byc obowiązkowy, i  dofinansowywany.

MVH-X380BT

Odnośnik do komentarza

Muszę mieć kwitek z ubezpieczenia przy sobie w czasie kontroli czy oni sobie to sprawdzą?

 

Na miejscu sprawdzą w bazie czy masz ważne ubezpieczenie. Tak jak panowie wyżej napisali, taka usługa kosztuje 50 zł za każdy dokument (prawko, dowód rejestracyjny czy właśnie kwit z OC).

Edytowane przez noob_IRA
Odnośnik do komentarza

zauważyłem że mi ubyło sporo płynu chłodniczego koło 2 cm w zbiorniku wyrównawczym, ostatnio robiłem długie trasy, masła pod korkiem nie ma i bagnet czysty, oleju fura nie bierze dodam że mam gaz :E, Możliwe że tyle go odparowało ?  Wycieku chyba nie ma ale ciężko sprawdzić z taką pogodą, chyba że coś się dzieje z upg :E

Odnośnik do komentarza

Układ chłodzenia jest zamknięty i pod ciśnieniem. Nie ma mozliwości, żeby gdzieś tyle go odparowało. Kup sobie test na obecność CO w płynie chłodniczym ( 15zł) to będzięsz wiedział czy to coś grubszego czy pierdoła. Jeśli instalacja jest wiekowa, to warto sprawdzić reduktor i jego plastikowe krućce.

Odnośnik do komentarza

Też ostatnio miałem ten problem i niestety po 3 latach i 60k km węże wodne od gazu do wymiany. Stwardniały i zaczynają przeciekać na obejmach. Tam gdzie się dało dokręciłem ale pod kolektorem mam jeszcze jeden, który przecieka. Podobno to standard gdyż gazownicy raczej nie używają węży Parkera ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość mastafaker

Moze glupie pytanie ale...

 

Czy po zakupie auta z oplaconym OC moge normalnie na tym jezdzic? Sprzedajacy zglasza do ubezpieczalni, ze zmiana wlasciciela i wtedy przysylaja mi rekalkulacje skladki? Do tego czasu normalnie jezdze na tym co jest?

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

No to akurat malo wazne ale ten moment przejscia nie ma znaczenia. Poprostu jak cos sie stanie zanim to przejdzie na mnie to jemu pojada po znizkach?

 

 

To zadam jeszcze jedno pytanie. Duzo jezdze w miescie, korki, warto brac automat? Jak z awaryjnoscia? I nie, nie sprawia mi frajdy ciagle zmienianie biegow i totalna kontrola na pojazdem.

Odnośnik do komentarza

Oc przechodzi w momencie gdy kupujesz auto, wiec jak odjedziesz z miejsca zakupu i spowodujesz kolizję, to idzie to w Twoja historie, nie jego. Tzn sprzedawca musi zglosic sprzedaz w ciagu 14 dni, zeby ubezpieczyciel wiedział, kogo scigac

 

https://ubea.pl/Co-sie-dzieje-z-ubezpieczeniem-OC-przy-sprzedazy-samochodu,artykul,715/

 

Edit

Sam jeżdżę manualem, ale kolega na miejskie korki wziął insygnię z automatem i juz w życiu by nie chciał wrocic do zmiany biegów. Komfort ponoć nieporównywalny.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Spoko, dobrze wiedziec. Bo dopiero co pozbylem sie tej cholernej A klasy w dizlu i musze cos kupic. Trapia mnie te wszystkie pytania bo wczesniej nie ubezpieczalem ani nie sprzedawalem auta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...