Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

No to już pół biedy, ob wgniotka tylko, jak blachy zdrowe i dobra cena+stan techniczny to można rozważyć. Ty tylko z defektem auta oglądasz? xd

Nie, no mam już dosyć ogólnie, a wiem, że ludzie po 20 aut oglądają zanim kupią coś. 

Najpewniej byłoby u autoryzowanego dealera, ale najczęściej jest bieda, budżet mam 25+5.

No i ufo w tym kolorze mi "pasi"

Odnośnik do komentarza

Bezbarwny sie łuszczy jak sie za późno położy bezbarwny na baze, rozcienczalnik jest o kant uja albo sam bezbarwny jest mocno z dupy. Na fabrycznie malowanym samochodzie nie ma opcji żeby przy odprysku zrobiła sie taka otoczka z wilgoci pod bezbarwnym. Da sie to zlikwidować, w słoneczy dzień samo zejdzie ale mocno daje do myślenia.

Odnośnik do komentarza

 Ja polecam coś takiego: http://www.kolegaberlin.pl/product-pol-4308-Liqui-Moly-Pro-Line-Motor-Spulung-500ml.html. Ten środek rozpuszcza olej i potem jak odkręcasz kurek to leci jak woda zbierając ze sobą wszystkie odpady. To jest super sprawa dla silnika, szczególnie diesla.

 

Kupiłem to, bo nic nie kosztuje prawie, a z 5w30 na 5w40 zmieniam (prawilne) to może by się jakieś gówna poodklejały, a tak wylecą od razu z olejem. Dzięki!

 

Ogólnie kupiłem nawet śrubę nową, bo nie mogłem znaleźć samej miedzianej podkładki a ją tak naprawdę powinno się zawsze wymieniać, ale nikt chyba tego nie robi, bo rzadko cieknie i tak... Ale se wymienie, a co :D

Odnośnik do komentarza

Te nawiewowe to wydają się destrukcyjne dla kratek. Nieładnie to wygląda.

W Punto mi było wszystko jedno. Kratki nie uszkodził, ale porysował nieco plastik pod nawiewem. Za to pozycja telefonu była idealna. W A3 na razie kładę na dole deski, gdzie jest dobre miejsce plus USB do ładowania, no i czekam aż to AA mi naprawią.

 

Tak na stałe bardziej, to ludzie brodita polecają, tylko jego nie będziesz sobie zdejmował do woli.

Odnośnik do komentarza

Nie mam meldunku w Toruniu, ale furę zarejestruje w tutejszym urzędzie bez problemów, racja? Nie muszę wyrabiać meldunku tymczasowego ani wracać się do miejsca zameldowania? : - p

 

Musisz. 3 dni błądziłem po urzędach (całe szczęście w powiatowych nie ma kolejek, że tydzień wcześniej wizytę musisz umówić). Bez minimum tymczasowego nie zarejestrujesz. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

 

Nie mam meldunku w Toruniu, ale furę zarejestruje w tutejszym urzędzie bez problemów, racja? Nie muszę wyrabiać meldunku tymczasowego ani wracać się do miejsca zameldowania? : - p

 

Musisz. 3 dni błądziłem po urzędach (całe szczęście w powiatowych nie ma kolejek, że tydzień wcześniej wizytę musisz umówić). Bez minimum tymczasowego nie zarejestrujesz. Powodzenia

 

Wlaśnie dzwoniłem i ogólnie -  KUR.WA

Co w końcu kupiłeś Banny?

Jutro jadę, 450 km w jedna stronę, wypożyczę chyba z ojcem autolawetę, bo trochę strach na "wyklejance/niemieckich blachach" tyle jechać.

Autka mam dwa do wyboru, w sensie modele - Lexus is200 lub Accord VII type S

Odnośnik do komentarza

 

Ja musiałem w urzędzie pokazać umowę najmu mieszkania i bez problemu zarejestrowałem samochód na adres zamieszkania.

A jakie różnice OC pomiędzy Warszawą a u siebie?

200zl drożej w Warszawie. Warto było dopłacić żeby być określanym jako cwaniaczek warszawiaczek z bmw : )

 

Nie mam meldunku w Toruniu, ale furę zarejestruje w tutejszym urzędzie bez problemów, racja? Nie muszę wyrabiać meldunku tymczasowego ani wracać się do miejsca zameldowania? : - p

Musisz. 3 dni błądziłem po urzędach (całe szczęście w powiatowych nie ma kolejek, że tydzień wcześniej wizytę musisz umówić). Bez minimum tymczasowego nie zarejestrujesz. Powodzenia

No panie ja rejestrowałem na umowę najmu mieszkania w innym mieście niż moje miasto zameldowania i nie było problemu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...