Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pytanie o oponki. Mam założone już trochę zużyte letnie. Muszę kupić coś na zimę przy założeniu, że jeszcze chcę pojeździć góra rok (do kolejnego października/listopada).

 

Albo wezmę zimówki - komplet gum nowych 195/65/R15, tylko że potem na wiosnę znowu będę potrzebował letnich nowych. Albo dojeżdzę już do końca w zimówkach.

 

Albo całoroczne może kupić (Dębica Navigator 2?) - zarówno na zimę jak i potem jeszcze wiosna/lato 2018.

Z Waszego doświadczenia, właściwości jezdnych takich opon jak i znanych nam ogólnie warunków pogodowych w Polsce, warto brać wielosezonowe?

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Pytanie o oponki. Mam założone już trochę zużyte letnie. Muszę kupić coś na zimę przy założeniu, że jeszcze chcę pojeździć góra rok (do kolejnego października/listopada).

 

Albo wezmę zimówki - komplet gum nowych 195/65/R15, tylko że potem na wiosnę znowu będę potrzebował letnich nowych. Albo dojeżdzę już do końca w zimówkach.

 

Albo całoroczne może kupić (Dębica Navigator 2?) - zarówno na zimę jak i potem jeszcze wiosna/lato 2018.

 

Z Waszego doświadczenia, właściwości jezdnych takich opon jak i znanych nam ogólnie warunków pogodowych w Polsce, warto brać wielosezonowe?

 

jak są troche zużyte to dojezdzisz je latem,  a zimówki  w dorbym stanie które kupisz sprzedasz, zawsze podniesie cene.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie tak sobie mysle.

 

Droga na osiedlu odsniezana jest zawsze, a samo auto stoi w garazu. Do pracy jeżdżę mpk, auto przyda sie jedynie czasem do dojazdu gdzies z dzieckiem przez zimę. Zona na macierzynskim od grudnia wiec tez auta nie będzie używać zawodowo.

 

Nie ukrywam, ze ekonomika mi się tu włącza, ale oczywiscie nie chce ryzykowac zostawiając założone zuzyte letnie.

 

Te Debice Navigator 2 za 650zl komplet mi wyglądają na dobry stosunek przecietnosci do ceny i zostawilbym je na rok.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...