Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, _Red_ napisał:

Otoz to, po podróży umylem szlauchem na działce i po wyschnieciu widze juz kreske przy klamce pasażera :[

 

Musisz odpuscić. Ja po 2 dnaich od zakupu przy(pipi)ałem felgą w kraweżnik i chodziłem wqrwiony przez kilka dni. Teraz po roku już nie zwracam na to uwagi a przybyło "rysek".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powinni montować w samochodach system yebania pasażerów za trzaskanie drzwiami, żeby człowiek nie musiał się już powtarzać. Nagrywasz raz i uruchamia się przy pizganiu.

"samochód nie obora!"

"zupelnie jak mama, synek mamusi"

"wy to wszyscy w  rodzinie tak trzaskacie"

"wracam do chaty"

"jeszcze raz"

"kuuuurw2aaa"

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, milan napisał:

Powinni montować w samochodach system yebania pasażerów za trzaskanie drzwiami, żeby człowiek nie musiał się już powtarzać. Nagrywasz raz i uruchamia się przy pizganiu.

"samochód nie obora!"

"zupelnie jak mama, synek mamusi"

"wy to wszyscy w  rodzinie tak trzaskacie"

"wracam do chaty"

"jeszcze raz"

"kuuuurw2aaa"

 

Łojezu, nigdy się nie nauczą!

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, mozi napisał:

Musisz odpuscić. Ja po 2 dnaich od zakupu przy(pipi)ałem felgą w kraweżnik i chodziłem wqrwiony przez kilka dni. Teraz po roku już nie zwracam na to uwagi a przybyło "rysek".

Mnie się dość długo udawało. Po paru miesiącach wykryłem uszkodzenia od kamieni na przodzie (zamazałem pędzelkiem naprawczym Audi), potem wyjątkowo zdenerwowało mnie trafnie kamyczkiem w bok (!) przez mijaną autostradową kosiarkę krzaków (był ślad na lakierze, zamazałem pędzelkiem naprawczym Audi), w końcu mimo wszystkich środków ostrożności, parkowania daleko, itp. ktoś lekko (widać pod światło) wgniótł mi drzwi.

 

Auta do codziennej jazdy nie da utrzymać się w perfekcyjnym stanie. Nawet jak ktoś bardzo uważa, ma garaż i nie ma dzieci.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam dwa stany umysłu 

 

" lepsze 10 letnie BMW niż nowy Hjundai z salonu"

 

 

 

" automat jest dla emerytów, ja to wolę mieć kontrolę nad autem "

 

edit:

zapomnialem o trzecim 

auto sluzbowe/na leasing

"eeeee to nie twoje tylko banku" xD

23 godziny temu, milan napisał:

Powinni montować w samochodach system yebania pasażerów za trzaskanie drzwiami, żeby człowiek nie musiał się już powtarzać. Nagrywasz raz i uruchamia się przy pizganiu.

"samochód nie obora!"

"zupelnie jak mama, synek mamusi"

"wy to wszyscy w  rodzinie tak trzaskacie"

"wracam do chaty"

"jeszcze raz"

"kuuuurw2aaa"

 

Samym trzaskaniem to raczej się krzywdy nie robi - mnie bardziej w(pipi)ia szarpanie klamki jak po(pipi). Czy to w zimę jak drzwi przymarzna czy na codzien, bo w suzuki ktos wymyslil, ze auto otwiera sie na "dwa razy". Pierwszy klik pilotem otwiera tylko drzwi kierowcy, a dopiero drugi pozostałe.

Edytowane przez Pajda
  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja raz jechałem u siostry w UK. Generalnie, jest w ch.uj dziwnie, do tego lewą ręką dziwnie mi się operowało dźwignią i ciągle musiałem się skupiać, że wszystko jest na odwrót. No i ciągle mnie skurcz łapał w nogę, bo nie mieściłem się w Fiacie Panda xd

 

Pojeździłem chwilę po osiedlu, bo tam ubezpieczenie jest na kierowcę, a nie na auto.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

Na pewno trzeba byc bardziej skupionym podczas jazdy niz normalnie (zwlaszcza kolo lotniska trzeba uwazac, bo turysci odwiedzajacy i wypozyczajacy auta, czesto biora pierwsze ronda zla strona xD), zmienianie biegow lewa reka tez jest na poczatku malo naturalne (jesli bedziesz jezdzil autem bez automatu). 

 

Dla mnie wiekszym problemem byla mala szerokosc ulic (i krawezniki w choj wysokie), czasami musialem lusterka skladac, zeby przejechac :) 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pajda napisał:

Ja po pół godzinie załapałem "mniej-więcej" tzn. jak myślałem, że już umiem w jazdę po prawej, to jednak kilka razy wy(pipi)iłem w UK z ronda pod prąd ;/ 

xD

Własnie jak myslę o rondzie to jeszcze spoko, ale co dopiero jakieś poyebane nie do konca jasne skrzyżowanie z miejscami oczekiwania itd., to musi byc jazda. Samo operowanie lewą ręką wydaje mi  się daremne, lewą co najwyżej potrafie w nosie dłubać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...