Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.12.2018 o 09:55, Banny napisał:

Cześć, ktoś używa etui do kluczyków, które blokują sygnał?

 

Np:

https://allegro.pl/etui-na-klucz-keyless-go-blokujace-premium-i7203035324.html

99 pln.

 

Zastanawiam się jeszcze nad innym zabezpieczeniem.

Też szukałem ostatnio dla siebie i ojca coś takiego. Jakie inne opcje jeszcze brałeś pod uwagę?

 

Ten skórzany wydaje się byc spoko, ładnie wygląda.

Odnośnik do komentarza

Co to za zyebany pomysł by kierunkowskaz z przodu wyłączał/zastępował automatycznie światło dzienne? Nie dośc że to wygląda jak g,owno, to jeszcze jak to się ma do przepisów,  przecież nie dośc że przez pewien czas nie mamy dziennych to jeszcze w trakcie migania nie mamy nic swięcacego po tej stronie samochodu.

 

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Mega dzięki,  nie mogłem wygooglać.

 

Nie dośc ze to legalne, to jeszcze wskazane jako musowe przy pewnych rozw.

 

Ale ch,ujowka, ja to zobaczyłem u siebie dopiero jak odbiłi mi się kierunkowskaz na samochodzie przede mną. No ale to inni musza na to patrzec ;P.

W drugim mam normalnie.

Odnośnik do komentarza

Jak samochód ma przepaloną jedną zarówkę to wygląda podczas skręcania tak samo. Nagle się okazało że to wygląda fajnie. Gdybym miał wybór to neva.

I nie koniecznie miga w całosci, niektóre auta mają te ledy skupione w jednym miejscu,  albo maja małe. Ale Seaty mają po calym konturze na dole chyba.

Odnośnik do komentarza

Jalopnik cały artykuł o tym zrobił:

https://jalopnik.com/heres-why-modern-cars-turn-off-one-of-their-lights-when-1792394567

 

Mnie też to bynajmniej nie denerwuje. W A3 mam bazowy reflektor: LED dzienny, biksenon, kierunek na żarówce. W takiej kombinacji światło dzienne lekko przygasa po stronie włączonego kierunkowskazu (ale cały czas świeci). Z reflektorami full LED dzienne LEDy zmieniają się w pomarańczowe kierunki i wygląda to więcej niż w porządku, szczególnie w wersji z dynamicznymi kierunkowskazami.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

To polecam wziąć następnym razem światła full led dynamic/matrix/jak zwał tak zwał, m.in. z dynamicznym oświetleniem zakrętu. Kierunek jest niezależny, a  reflektor mijania/drogowy pięknie doświetla zakręt. Ogólnie połączenie mega jasnego światła led oraz ficzerów z doświetlaniem najważniejszych rzeczy na drodze mega podbijają bezpieczeństwo. Dlatego twierdzę, że dynamiczne światła ledowe jak nie są w standardzie to są warte każdej dopłaty, bo to piękny wynalazek :fsg:

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

No to nie ja, to takie światła:dafuq:

 

Serio patrząc jakie masz wymagania i taki detal Tobie przeszkadza to czuję, że takie lampy w pełni by zadowoliły twoje wymagania. Nic by nie gasło, baaaaa jeszcze by mocniej doświetlało i pod odpowiednim kątem!

 

Ps jak mieszkasz na parterze albo w domku to możesz świecić w nocy ledami i tworzyć imitację światła dziennego aby depresji gangstera nie mieć :problem:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, milan napisał:

Co to za zyebany pomysł by kierunkowskaz z przodu wyłączał/zastępował automatycznie światło dzienne? Nie dośc że to wygląda jak g,owno, to jeszcze jak to się ma do przepisów,  przecież nie dośc że przez pewien czas nie mamy dziennych to jeszcze w trakcie migania nie mamy nic swięcacego po tej stronie samochodu.

 

 

Myślałem, że jak nic nie świeci podczas skręcania to jest cimno jak bez żarówki ale to tylko odnosi się do dziennych tak? Bo już nie kumam.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Patrzę za okno - śnieg, brud, błoto. Na czwartek mam umówione "auto spa":

 

Mycie Detailingowe: dekontaminacja lakieru, glinkowanie, mycie ciśnieniowe podwozia wraz z woskowaniem, dekontaminacja felg, czyszczenie nadkoli oraz wnęk drzwi i zawiasów.
Czyszczenie Maszynowe Lakieru: oczyszczenie lakieru maszyną polerską - cleanerem pod wosk.
Woskowanie Karoserii woskiem twardym (dobieranym odpowiednio do lakieru)
Woskowanie opon oraz felg
Woskowanie wnęk drzwi wraz z zabezpieczeniem uszczelek
Aplikacja Niewidzialnej wycieraczki na czołową szybę oraz lampy przednie

 

czy w takich warunkach pogodowych ma to sens? Prognoza na ten tydzień - śnieg z deszczem.

Olać temat i poczekać na polepszenie pogody? 

Odnośnik do komentarza

To co wypisales mozna zrobic na wiosne w 1 dzien weekendowy z piwkiem w reku pod domem.

Ja za korekte lakieru w Hondzie one step plus wosk placilem niecale 500zl a efekt robil mocno robote - wrzucalem na forum.  W Twojej ofercie nie ma zadnej korekty.

 

Wedlug mnie poczekaj do wiosny, zrob na spokojnie przeglad lakieru, ogarnij co trzeba u lakiernika a potem zrob detailing, jesli nie masz warunkow w domu to pomysl o ceramice, ja w zecie bede robil na nowy sezon.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Mam z punktów z BP Black&Decker ADV1200 12V i niestety nie sprawdza się za dobrze. Przy wyłączonym silniku samochodu i włączeniu tylko zapłonu jego siła ssąca jest taka sobie. Dopiero lepiej działa jak włączę silnik. Do drobnych zabrudzeń jak piach na dywanikach daje radę ale sierści psa nie dałby rady posprzątać dokładnie. Nic nie zastąpi normalnego podłączanego pod 230V.

 

1612214_0_i1064.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.