Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

 

To ta nowa sieć fast foodów ze Szwecji, co chce podbić Polskę. Jak coś, to czekam na opinie czy dobre to to.

http://streetfoodpolska.pl/maxymalnie-dobry-fast-food-z-wizyta-w-max-burgers/

 

Wyglądają super.

 

Ano. Wyglada na takiego domowego burgera. Miedzy odciskanym od formy mcdonaldsem a full pro z burgerowni. Czekam.

Odnośnik do komentarza

Zajechałem dziś do Maka spróbować tego Royala nowego. No to zamówiłem go z frytami łódeczkami, Colą Zero bez lodu i Big Mac na deser. Dostałem zamówienie na wynos, dojechałem do domu, zaglądam a tam zwykły Royal, McChicken, łódeczki i zwykła Cola z lodem. Sprawdzam paragon, a tam Big Mac, frytki, Cola zwykła, lody i dodatkowy keczap.

 

To żeśmy się wszyscy dogadali xd

Odnośnik do komentarza

Nowy podwójny royal z bekonem i prażoną cebulką całkiem mi podszedł. Zawsze lubiłem royale, ale wydawały mi się zbyt małe. Wziąłem go w powiększonym zestawie i do tego chickera, bo nie uznaję pojechać do maca i się nie najeść jak świnia. Jak już jestem to zamawiam więcej. No ale bułka w tym chickerze fatalna. Lepiej wziąć doubla czy "kurczakburgera" 

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wujek juz ustalone ze najlepsze kuraki we wro to te z budek przy kauflandach. Kfc to gow.no tak jak pan krupek napisal, a frytkami nie nakarmilbym biednego bo by mnie do sadu podal. I by wygral.

To chyba mega zależy od lokalu. Też znam dosłownie jeden KFC, gdzieś fryty tak dobre smażą, że szok Panie. A gdzie indziej to jakby bezdomnemu spod pachy wyciągnęli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

(pipi)a, dzisiaj po  2 latach znowu byłem  w sphinxie, i  nic się tam nie zmieniło,  bezpłciowe jedzenie.

sukces i popularnosc tej knajpy to jest dla mnie zagadka. w toruniu w ogole ten sphinx ma chyba najlepsza mozliwa lokalizacje (w centrum centrum), zawsze pelno ludzi, zarcie do dupy i drogo (stosunek ceny do jakosci).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...