Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcecie, by w maku podali Wam gorącą, świeżą bÓłkę, każcie sobie zrobić bez jakiegoś składnika. Ja zawsze zamawiam bez tej spermy łysego konia, czyli sosów i zawsze burger jest gorący. Unikam sosów w burgerach, bo nie lubię, tak samo majonezów i keczupów. W Burger Kingu też biorę bez żadnych mieszanek, tam jeszcze dają miks majonezu i keczupu, jakbym z tym zjadł, to bym się porzygał.

 

W macu była kiedyś tzw. "kanapka M" i to była imo najlepsza buła, jaką tam wymyślili. Mogłaby wrócić.

Odnośnik do komentarza

dupy nie urywa, przykro mi. słone, bez sosu, ten ser jakiś taki mdły.

 

 

ale jak by miał logo nintendo na pudełku to byś dał 10/10 GOTY burger, taknie?

 

zawsze sie jakaś maruda znajdzie

 

 

 

ja planowalem sie wybrać do maka przy okazji ale przez to całe wasze zachwalanie chyba zaraz wsiadam na hulajnogę i jade zjeść to pyszne gunwo :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

zluzuj (nene)sko, sam jeszcze nie probowalem to nie wiem, ale poprostu jak widze 10 osób "najlepsza rzecz w maku" a potem jedna osoba "słabiak nie ma sosu" to brzmi to dziwnie ;p

 

dla mnie w tej chwili najlepszą rzeczą w maku jest podwojny wieśmiak ulepszony o wszystko co można mu dodać (wszystko 3x dorzucone w tej opcji robienia własnego burgera)

Odnośnik do komentarza

Nie no, szanujmy się, to nawet nie stało obok najlepszej rzeczy w maku.

 

Myslałem że ty jestes jakis tam smakosz lucek, a tu widze ze jakas inna kanapka z maca jest pare klas wyzej niz ta maestro z serem.

To jestem ciekaw, bo na moje by mocno przebic któregoś burgera to zarcie po prostu nie moze byc z  maca

Odnośnik do komentarza

 

Nie no, szanujmy się, to nawet nie stało obok najlepszej rzeczy w maku.

Myslałem że ty jestes jakis tam smakosz lucek, a tu widze ze jakas inna kanapka z maca jest pare klas wyzej niz ta maestro z serem.

To jestem ciekaw, bo na moje by mocno przebic któregoś burgera to zarcie po prostu nie moze byc z maca

Zdarza mi się bywać maku i uważam, że mają lepsze i gorsze rzeczy. Najlepsze co mieli w ofercie kiedykolwiek to bajgiel, który był niedawno. Z klasycznej oferty to IMO WieśMac.

Odnośnik do komentarza

bajgiel 2/10 nie polecam

 

 

skoro najbardziej lubisz wieśmaca

 

nie tyle wieśmiaka co poprostu opcje "wszystko 3x" a akurat podwojny wieśmak jest dobrą podstawką pod takie ulepszanie i dowalanie wszystkiego na maxa

 

chociaż to przerasta ich siły, zwłaszcza sos 3x - raz mi dali sos na wierzchu bułki a nie w środku xDD (zakładam że probowali dać do środka ale potem wszystko sie rozwaliło i jak otwierałem to więcej sosu było na wierzchu niż w środku)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ludzie co wy tu uskuteczniacie za popelinę. :/ Fakty są takie, że gdybym miał jeść drugi raz maestro za 18 zikos z frytkami to bym brał bez opamiętania. Grubość kotleta jest zaje, jest smak, człowiek jak gryzie kęs burgera to dobrą chwilę mieli, bułeczka i dodatki spoko. Osobiście po 1 sztuce byłem syty i pomimo niby małej wielkości w porównaniu do foodtrucków to i tak najbliżej mu do mojego ideału kanapki z Maka.

 

Jak ktoś porównuje Wieśka do najlepszej kanapki to wciąż patrzy kategoriami "zjeść coś dobrego ale się nie najeść". Podwójny Wieśmak mnie muli od majonezu i zwyczajnie ten kotlet jest słaby. Ten z Maestro idealna grubość i konsystencja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...