Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem jak sie jest w drodze, na dworcu mak to kawa i kanapka jak sie jest glodnym ale żeby iść tam specjalnie i wydać 18zł za kanapke? No ku.rwa xD

Śmiem twierdzić, że lepiej tą kanapką z frytkami za 18 niż cheesem z kawą się najesz i tak, niektórym jedzenie z Maka smakuje.

 

pisze to typ, co ma barn burgera w mieście :< jak nie doceniasz, to oddawaj!

 

Do dzisiaj wspominam wizytę w tym miejscu. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj Balkan Burger. I poki co drugi za moa burgerownik w miescie (acz w kolejce na sprawdzenie czeka jeszcze ltd). Mieso dosc "dziwne". Niby wolowina (jakas balkanska) ale konsystencja jak karkowka, czyli bardziej czuc wgryzanie sie, mieso nie jest takie "lekkie" jak w moa. Nie wiem czy tak ma byc ale mi smakowalo, przynajmniej nie bylo sciegien i zyl jak w pasibusie. Do wyboru jest jeszcze baran (z polski). Moze nastepnym razem. I 16zl za podstawowego w pieknej, wlasnej produkcji, sporej bulce a nie ku.rwa w jakims dmuchancu po czizburgerze.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj Balkan Burger. I poki co drugi za moa burgerownik w miescie (acz w kolejce na sprawdzenie czeka jeszcze ltd). Mieso dosc "dziwne". Niby wolowina (jakas balkanska) ale konsystencja jak karkowka, czyli bardziej czuc wgryzanie sie, mieso nie jest takie "lekkie" jak w moa. Nie wiem czy tak ma byc ale mi smakowalo, przynajmniej nie bylo sciegien i zyl jak w pasibusie. Do wyboru jest jeszcze baran (z polski). Moze nastepnym razem. I 16zl za podstawowego w pieknej, wlasnej produkcji, sporej bulce a nie ku.rwa w jakims dmuchancu po czizburgerze.

A jak Ci podchodzi Bobby Burger?

Odnośnik do komentarza

Nie jadlem Blazeju. Nestety moa tak mi zrobil dobrze, ze jak tylko mam okazje byc w rynku i mam ochote na burgera to kieruje sie tam. Ale sprawdze tez bobby jesli polecasz. Po prostu po pasibusie mam skife i niechetnie testuje "zwykle" burgerownie (balkan to jednak cos troche innego). Ltd na pewno tez wjedzie skoro Lucki polecajo.

Odnośnik do komentarza

Jak chcecie, by w maku podali Wam gorącą, świeżą bÓłkę, każcie sobie zrobić bez jakiegoś składnika. Ja zawsze zamawiam bez tej spermy łysego konia, czyli sosów i zawsze burger jest gorący. Unikam sosów w burgerach, bo nie lubię, tak samo majonezów i keczupów. W Burger Kingu też biorę bez żadnych mieszanek, tam jeszcze dają miks majonezu i keczupu, jakbym z tym zjadł, to bym się porzygał.

 

W macu była kiedyś tzw. "kanapka M" i to była imo najlepsza buła, jaką tam wymyślili. Mogłaby wrócić.

Mniejsza a bułkę jak chcecie świeże mięso albo frytki to poproście o kotlet bez przypraw i frytki bez soli :lapka:
Odnośnik do komentarza

Suaby ten festival w Krk. W kółko te same trucki, które zjadają własny ogon. Najbardziej mnie śmieszą panowie od reubena, gdzie za dwa plastry pastrami, chleb i kapustę kiszoną każą sobie płacić ponad 20 pelenów. Rozczarował ramen od Akita ramen, lurowata zupa bez smaku. Na plus zaskoczyły hot dogi od YNO, ich Chicago style wszedł jak złoto. Dobre też pulled porki i kubańska z różowego trucka.

Odnośnik do komentarza

Oszamawszy maestro w McD

 

280g burgera za 17.50 xd nie ma tam nic co by usprawiedliwialo cenę, gdy podwojny mcroyal o podobnych gabarytach jest za 13 zl, a w Moa masz prawie półkilowego luja za 17.

 

W smaku jak wiekszy czeesburger, mcdoland pozostanie jednak dolandem jeśli chodzi o jakość. Jeden szablon ubierany w inne rozmiary.

Odnośnik do komentarza

Spróbowałem obu maestro. W serowym ten cammambert jest grubości zwykłego plasterka sera xD Ale tak poza tym krowa gruba i sycąca, a pikle i prażona cebulka pasują do zestawu. Za to w kwestii sosu mogli wymyślić coś ciekawszego niż musztarda z niewielką domieszką keczupu.
Ten drugi wariant z roszponką i czerwoną cebulą lepszy, głównie za sprawą bardzo dobrego, lekko pikantnego sosu. Inna sprawa, że jest on na 2 piętrach kanapki, co w kombinacji ze zbyt grupo pokrojonym ogórkiem powoduje, że mimo wykałaczki zawartość burgera ewakuuje się poza granice bułki.

 

Cena samego burgera to niezła kpina, ale biorąc pod uwagę, że za złotówkę więcej są już do tego frytki, a za kolejne 4 zł możesz sobie dobrać do tego jakiś dodatek, m.in. bardzo dobre frytki z pieprzem, to robi się już konkretne żarcie za 23 zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...