Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Wy serio chodzicie do subwaya i płacicie te ceny z dupy wzięte? Tam nie ma NIC czego nie moglibyście zrobić w domu za 5% ceny. Subway jest pyszny tak jak każdy FF ale przycinają cenowo tam na maksa. Najnormalniejsze w świecie kanapki, które można zrobić w domu.

 

Ostatnio odkryłem McDouble w maku. Dwa plastry mięska, ser i ogórek. W sumie zwykły hambuks ale uwagę zwraca właśnie tymi dwoma kotletami <3 No i sezon zimowy się zaczął, wraz z nim wjechały przezayebiste bułki.

Odnośnik do komentarza

Standardowe ceny są zaporowe, ale z kuponami już jest znacznie lepiej.

 

Może mógłbym iść do sklepu po bagietkę; pierś kurczaka - pokroić, przypiec, doprawić; główkę sałaty z której połowę wywalę, bo dla jednej osoby to za dużo; pomidora, którego też wyjdzie za dużo do jednej kanapki; ser; ew. boczek; sos bym musiał kupić jeden. Musiałbym poświęcić na to pewnie minimum kilkanaście minut, wywalać właścicielce mieszkania foremki z piekarnika, grzać piekarnik, no i przede wszystkim jechać 30 min głodny do domu. Przy czym koszt pewnie wyniósłby minimum połowę jeśli doliczyć napój.

 

To ja już wolę iść samemu czy ze znajomym zaraz po zajęciach, najeść się czegoś smacznego za te 15 zł i mieć spokój. Przecież nie jeżdżę tam specjalnie na obiad w wolny dzień.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jedliście lazanię z Lidla? 12 zł za kilogram :D Na wierzchu to co imituje ser zamienia się w budyń po podgrzaniu, jak to ściągnąć to jest nawet dobre :P

 

2vnnmn7.jpg

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie wiem. Kiedyś do kumpla jechaliśmy pograć i po drodze wpadliśmy do Lidla. Miałem niezły ubaw jak mi powiedział o lazanii po 12 zł za kilogram. O ile mięso faktycznie obok jakiejś padliny leżało, to "ser" to jakiś odpad z mleczarni :P

Odnośnik do komentarza

kupilem dzis w biedrze dwa gotowe cheesburgery tzn prawie gotowe bo nie ma warzyw, ale przyznam ze po dodaniu warzyw i sosu wyszly calkiem smaczne.

 

4.99 cena za dwie sztuki

kupilem dzis w biedrze dwa gotowe cheesburgery tzn prawie gotowe bo nie ma warzyw, ale przyznam ze po dodaniu warzyw i sosu wyszly calkiem smaczne.

 

4.99 cena za dwie sztuki

 

Też dzisiaj je sobie zapodałem. Faktycznie, całkiem niezłe ;)

Odnośnik do komentarza

Kanapka Drwala najlepsza, wiadomo. Jeszcze Big Tasty Beckon robił kiedyś.

o tak moje ulubone rzeczy w maku i jeszcze coś

 

1 big tasty bekon, wielki, soczysty i pyszny

2 podwójny mcroyal, 2 kawały mięsa powodują dużo soczystości, kiedyś jadłem go co chwile, niestety juz pare lat go nie bylo

3 kanapka drwala, mięso spoko, bekon fajny, ser w panierce fajny

 

to 3 moje ulubione rzeczy, gdy ich nie ma to zwykle biore mcroyala albo wieśmaka

lubie też próbować nowości okresowe ktre sie pojawiaja co jakis czas, nistety to powoduje że czesto sie nacinam i okazuje sie że dana nowość jest do dupy

 

 

chociaż ostatnio i tak o wiele bardziej preferuje burger kinga, kiedyś jadlem whoopery ale ostatnio sprobowalem big kinga xxl i naprawde jest bardzo fajny (kurfa już sie ślinie ;p) dużo mięcha i fajny smak

a w BK pół roku temu było coś za(pipi)istego co naprawde urywało dupe: podłużna bułka z 3 kawałkami mięsa położonymi jeden za drugim (a nie jeden na drugim) do tego ostre papryczki, ser, i sos serowo-ostry, - czyli mięso, ostrość i roztopiony ser - moje 3 ulubione rzeczy w życiu ;D (pipi) jakie to było pyszne :D szkoda że okresowe i tylko pare razy zdążyłem zjeść

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...