Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Gość _Milan_

ludzie, ludzie, zjadłem dzisiaj tego podłużnego gnoja z Burger Kinga z 3 kotletami i papryczkami.

No po rostu (pipi)a przepyszne, nie wiem kiedy tak mi smakował burger, chyba najlepszy burger sezonowy od powstania zbójeckiego w maku.

 

900140resizeBigger001_1334311379.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

ludzie, ludzie, zjadłem dzisiaj tego podłużnego gnoja z Burger Kinga z 3 kotletami i papryczkami.

No po rostu (pipi)a przepyszne, nie wiem kiedy tak mi smakował burger, chyba najlepszy burger sezonowy od powstania zbójeckiego w maku.

 

900140resizeBigger001_1334311379.jpg

 

Są z sosem musztardowym?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o " restauracje" fast food, to tylko i wyłącznie KFC! W Wc' Donaldsie smakują mi tylko frytki i lody, a Burger King to moim zdaniem jedno wielkie nieporozumienie. Jedzenie od nich jest jakieś bez smaku, wydaje mi się o wiele tłustsze, a przede wszystkim kanapką można to nazwać dopiero po zamknięciu oczu( małe gó.wno). Wolę za podobną cenę najeść się w Green Way albo Sphinxie.

Odnośnik do komentarza

McRoyal jest spoko przy tych kuponach czy kartach rabatowych, czyli jak wychodzi tanio. A jeśli jest cena normalna, to sie po prostu nie opłaca.

W Mcd nic się nie opłaca, ale raz w miesiącu skusze się na mcroyala plus tortilla.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

mcKwacz jest slaby bo cheesburger teraz 3,5 + smakuje on jak jakies wiory - jest strasznie taki nijaki i jako typowy zapychacz przy 3 sztukach sie nie sprawdza bo to jakby jesc kartki papieru. Wkrecilo mi sie za to KFC - za 16 zyla mam zestaw strips i dotego bsmart ze stripsem co daje 5 stripow, 2x frytki i picie. Minus ze doje bali ketchup po 1zl bo zawsze bralem 6 ale niech sie teraz pier dola z nim, dam rade. I takie zarelko za 16zl daje rade dla mnie, idzie sie najesc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...