Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę firm z Wrocka było, np. Pasibus, Panczo.

 

 

Spróbowałem wczoraj Panczo w lokalu i uojezu jakie to dobre  :obama: BigAssBurrito z wołowinką i chipotle wielkie i sycące, naczosy z kolendrą i fasolą, a do tego piwko z 4Hops. Dużo plusów.

 

 

 

A w drodze powrotnej Snekker z North Fisha (jedynej sieciówki, w której kanapki wyglądają faktycznie jak na zdjęciach) i było baardzo dobrze, bułka przepyszna, wszystko się ładnie komponuje z sosami, a całość za naprawdę przyzwoitą cenę. Żałuję, że nie mam bliżej.

 

 

Edyta: Lol, samemu śmiechłem z tego skrótu myślowego ;)

W drodze powrotnej z Wro ma się rozumieć ;)

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza

 

Balkan Burger najlepiej zapamiętałem, czyli chyba najlepiej wypadł

O, to z Wrocławia. Bardzo spoko są, w dodatku stoją przy moim ulubionym parku południowym

Gdzie konkretnie? Tylko bez podawania nazw ulic poprosze.

 

 

 

Trochę firm z Wrocka było, np. Pasibus, Panczo.

 

 

Spróbowałem wczoraj Panczo w lokalu i uojezu jakie to dobre  :obama: BigAssBurrito z wołowinką i chipotle wielkie i sycące, naczosy z kolendrą i fasolą, a do tego piwko z 4Hops. Dużo plusów.

To juz chyba druga po Tacos Locos mexknajpa ktora polecasz. A ze brakowalo mi takich z tacosami (pomijam mexico bar i the mexican, ten drugi polecam) to sprawdzilem w googlach i... czy tam wczesniej nie byl bar z kraftowymi piwami 4Hops?

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza

To juz chyba druga po Tacos Locos mexknajpa ktora polecasz. A ze brakowalo mi takich z tacosami (pomijam mexico bar i the mexican, ten drugi polecam) to sprawdzilem w googlach i... czy tam wczesniej nie byl bar z kraftowymi piwami 4Hops?

Tam dalej jest ten bar. Połączyli siły i wyszła świetna miejscówka, gdzie zamówisz dobre piwo i do tego sensownie zjesz.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...