Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Oba wyglądają, jakby się miały rozpier/dolić na części składowe po pierwszym gryzie. No chyba, że to "propozycja podania" i w rzeczywistości wszystko jest o połowę cieńsze.

Macie w Łodzi Maca czy ukradli dresy od razu?

 

Spróbuje tych nowych kanapek z pewnością. :D

Odnośnik do komentarza

Drogi forumku.

 

Byłem dziś u Pana Makdolana po polecane burgery Maestro.

 

2iidbwn.jpg

 

W domu odgrzałem nieco i mu mojemu zdziwieniu wariant serowy okazał się kanapką z bułeczką wprost z burgerowni a sam kotlet prezentował wizualnie satysfakcjonującą grubość. Wizualnie jak 2 kotlety z Macaroyal.

 

2dgvxuc.jpg

 

Zapach jak to kanapka z tej sieci.

 

2m4r5vt.jpg

 

Smak rewelacja. Łagodnie z sosem musztardowym, sera na serio dużo a w połączeniu z grubym kotletem jest co mielić w gębie. Mięso ma dobrą gęstość, stawia fajny opór i z ogóreczkiem kiszonym siada nieziemsko. W moim zestawie nie znalazły się frytki ale z nimi najadłbym się jak trzeba. Patrzcie w Macdrive czy dają wam kompletne zamówienie. Kanapka na zdjęciu jest dużą i rozlazła. Na żywo jest gruba i ciężka ale nic się nie rozpada przy jedzeniu.

 

Nowy burger z Maca za 18 zł jest wart swojej ceny. W końcu kanapka, którą czuć. Wciąż nie jest to porcja i jakość z prawdziwych burgerowni ale serio jak na tą budę wybitnie dobre.

 

:cool::lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kanapki z McDonalda rzadko dostaję gorące tak, jakbym chciał a po podgrzaniu w mikrofali czy piekarniku ser jest nareszcie ciepły i ciągnący a sama kanapka od razu uzyskuje kilka punktów. Może ty masz farta, że kanapki masz gorące - u mnie najczęściej są podgrzane a to za mało. Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza

Wujek albo masz olbrzymie dlonie albo ten burger jest standardowej, macowej wielkosci. Ja wiem, ze "jak na maca", ale ku.rwa, 18zl? Moa clasic kosztuje 17 i jest 2x wiekszy, nie mowiac juz o jakosci. Bezkitu, na obrazku wyglada jak czizburger z grubszym miesem, nawet bulka ta sama co od cziza ("buleczka wprost z burgerowni" aha xD). Rozumiem, ze sos inny i juz smak lepszy bo "cos nowego" ale zadanie za to 18zl to jest kur.wa rozboj w bialy dzien.

Odnośnik do komentarza

Nie no ale serio Makdolan dał radę. Od czasów Big Tasty Bacon i starego Drwala to najlepsiejsza kanapka. I wiadomo, nie tak żeby chodzić tam i lansić co dwa dni wrzucając foty na insta, ale jak w drodze nas głód spotka to już wiadomo co brać.

 

PS Też mam nieraz problem z zimną kanapką, w lokalu to chociaż podgrzeją, ale domowy myk z mikrofalą wydaje się dobry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...