Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

a wiadomo kiedy wjedzie? dzisiaj bylem w maku i nadal se te maestro burgery:-/

swoja droga z kuponow zjadlem mcchcikena oraz mcroyala, fryty i kole. 2 Miechyponad nie jadlem w maku, kur.wa jaki ten mcchicken to gowno xd Nie wiem jak ta kanapka moze komus smakowac. Na szczescie obiad uratowal, mcroyal byl sztywniutki i wszedl pieknie <3 

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam, że ostatnio zdarzyło mi się zamówić kilka razy jedzonko z KFC i te ich kupony (i generalnie ceny) to bomba.

 

2 x Grander (skurwysyńsko wielka kanapka) + kubełek frytek = 30zł

kubełek wtorkowy 15zł + domowy kubełek 25zł = 40zł za potężną ilość kurczaka, ciężka do przejedzenia nawet na 2 osoby

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, standby napisał:

a wiadomo kiedy wjedzie? dzisiaj bylem w maku i nadal se te maestro burgery:-/

swoja droga z kuponow zjadlem mcchcikena oraz mcroyala, fryty i kole. 2 Miechyponad nie jadlem w maku, kur.wa jaki ten mcchicken to gowno xd Nie wiem jak ta kanapka moze komus smakowac. Na szczescie obiad uratowal, mcroyal byl sztywniutki i wszedl pieknie <3 

25 listopada wjeżdżają Drwale. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Powiem Wam, że ostatnio zdarzyło mi się zamówić kilka razy jedzonko z KFC i te ich kupony (i generalnie ceny) to bomba.

 

2 x Grander (skurwysyńsko wielka kanapka) + kubełek frytek = 30zł

kubełek wtorkowy 15zł + domowy kubełek 25zł = 40zł za potężną ilość kurczaka, ciężka do przejedzenia nawet na 2 osoby

 

 

Kubelek wtorkowy to jest naprawde super rzecz. Juz sie nie moge doczekać wtorku<3

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Powiem Wam, że ostatnio zdarzyło mi się zamówić kilka razy jedzonko z KFC i te ich kupony (i generalnie ceny) to bomba.

 

2 x Grander (skurwysyńsko wielka kanapka) + kubełek frytek = 30zł

kubełek wtorkowy 15zł + domowy kubełek 25zł = 40zł za potężną ilość kurczaka, ciężka do przejedzenia nawet na 2 osoby

 

 

 

Czasem wrzucą promo na duży kubełek za 20 zł, do tego dobrać parę kawałków kuraka i obiad na parę dni gotowy. I dostawa w 20 minut :obama:

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Soban napisał:

Jedzenie frytek na dowóz wymaga pewnej dozy heroizmu

 

 

No niestety nie wymyślono chyba jeszcze sposobu na dostarczenie frytek, które by po dowozie nie były sflaczałe jak beniz po kilku numerkach pod rząd.

Ale i tak sflaczałe fryty dostarczone pod drzwi >>> konieczność wstawania spod ciepłego kocyka żeby jechać i kupić sobie na wynos.

Odnośnik do komentarza

No ja nie wiem, za każdym razem jak się zmuszam do tych mcdonaldów i kfc to mam wrażenie, że z marsa jestem. Tak, lubię fast foody. Drwale, srale - wszystko jedno niesmaczne goowno i wole najpodlejszego kababa niż kubełek kurakaz kfc czy innego zdechłego bigmaca.

 

Kolę w macu dobrą mają, bo słodzą kostki lodu xD tyle mi pasuje w tych budach 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Soban napisał:

Ja to się zastanawiam jak oni robią te bataty chrupkie. Mi w domu czy to z piekarnika czy z oleju zawsze takie lekko flakowate wychodzą :/ Nadal dobre, ale brakuje tego chrupnięcia

 

No właśnie za bardzo się nie da nie kombinując - odpowiednie przygotowanie ziemniora plus otoczenie go w czymś co nada tej pozornej chrupkości.

Tutaj ziomek się fajnie doktoryzuje nad tematem:

 

Odnośnik do komentarza

No mi jakas glazura z cukru przyszla pierwsza na mysl. Ale nie wiem.

 

Uwaga, pierwszy ninja edit od 15 lat na forum:

 

Troche tesknie za mackiem. Nie za bulka czy miechem ale lubilem po robocie sobie pojsc, zamowic jakiegos biga/wiesmaca/royalla, usiasc i spokojnie zezrec gapiac sie na swat za szyba.

Odnośnik do komentarza

Generalnie, Mak stracił taki swój wesoły urok fast foodowy. Kiedyś było kolorowo, był ten klałn, stworki, fajne zabawki w Happy Meal, zjeżdżalnie i place zabaw w środku, a teraz lokale są jakby takie, no nie wiem, eleganckie? xd 

 

Żeby frytki były chrupiące to coś kojarzę, że muszą być obsypane w mące ziemniaczanej, czy czymś podobnym i tak zamrożone. Potem smażone w głębokim oleju bez rozmrażania.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, krupek napisał:

Żeby frytki były chrupiące to coś kojarzę, że muszą być obsypane w mące ziemniaczanej, czy czymś podobnym i tak zamrożone. Potem smażone w głębokim oleju bez rozmrażania.

 

Sposobów na chrupkie jest kilka, ale nikt nie znalazł jeszcze rozwiązania jak zrobić, żeby były leganckie w dostawie. Koniec końców zaparzają się i wychodzą miękkie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...