Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.03.2021 o 13:57, Faka napisał:

Z maka znika kurczakburger (ktoś to w ogóle jadał to dziadostwo? XD), mówi się, że na jego miejsce wejdzie jakieś fresh tasty.

Kurwa ten kurczakburger albo jalapenoburger to jest totalny dramat tak jak ten pojedynczy whooper z BK. Jedynie Cheesy z tych podstawowych najtanszyuch kanapek sa w miare ok.

 

Btw w maczku ostatnio pojawila sie jaka tortilla z jajecznica w ofercie sniadaniowej, Jadl juz to ktos?

Ja jadlem jajecznice z maka we Wloszech i to nie byla najlepsza rzecz na swiecie xD

Odnośnik do komentarza

U mnie z fast-foodow ostatnio tylko Carl's Jr. i reszta nie istnieje. Szkoda ze nie ma z kim pogadac na ten temat nawet bo nie ma tej sieci fast-foodow w wielu krajach. Nie ma nawet co porownywac do McD i BK bo to inna jakosc, mam wywalone juz na reszte. Ide na hamburgera albo frytki z boczkiem i majonezem

 

image.gif.4f164f60d6c43b55805eaf1db493926c.gif

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.04.2021 o 10:30, standby napisał:

Kurwa ten kurczakburger albo jalapenoburger to jest totalny dramat tak jak ten pojedynczy whooper z BK. Jedynie Cheesy z tych podstawowych najtanszyuch kanapek sa w miare ok.

 

Btw w maczku ostatnio pojawila sie jaka tortilla z jajecznica w ofercie sniadaniowej, Jadl juz to ktos?

Ja jadlem jajecznice z maka we Wloszech i to nie byla najlepsza rzecz na swiecie xD

 

Ale od jalapeño to się proszę odstosunkować - kupujesz double cheesa i jalapeño i składasz sobie ultra kozackiego burgerka na sterydach :sir:

 

Ja jajówę z McD jadłem na Węgrzech w trasie i nawet miło wspominam, tyle że podawali ją samą, nie zawiniętą w placek i można było dodatki różne dobierać typu pieczarki, szynka, szczypiorek, jak w hotelu niemal. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jadlem wczoraj kubelek Teriaki z bitsami,ten najtanszy. Smakuje jak jakies zarcie z zabki, lurczak nie wymieszany z makaronem, okropny sos, ryz i mrozone warzywa bez smaku. Ohyda. Nie polecam.

 

Jadlem tez 3 tyg jajecznice z wieprzowina w maczku i to juz bylo bardzo spoczko:-) fajny ciekawy pomysl. Mozna sie najesc calliem niezle takim zestawem.

Odnośnik do komentarza

Ale po co sie katowac tymi stylizowanymi na azjatyckie daniami z kfc jak mozna pojsc do jakiejs chinskiej budy i tam dostac konkret? Kfc to go.wno nawet jesli idzie o kurczaka i tam nie jadam od lat ale w macu to ostatnie co bym zamowil to jakis chili concarne tylko dlatego, ze jest w nim ta sama wolowina co w burgerach. Szanujmy sie.

 

A wlasnie. Jak z siadaniem w makach? Mozna juz czy tylko 50% oblozenia stolikow?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, _Red_ napisał:

Trzytygodniowa jajecznica? xD 

A kubełek mi obrzydziłes, mialem go w koncu sprobowac (chodzi o KFC jak mniemam).

tak to KFC

Mialo byc 3 tygodnie temu :D 

Dziwie się że KFC próbuje sprzedawać te dziwne wymysły typu azjatyckie żarcie albo quasedille, bo to jest takie nijakie i niesmaczne że zastanawiam się kto to kur,wa kupuje.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...