Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Aż mi się Pan Makłowicz przypomniał. 

 

Miałem termometr kupić, i spróbować zrobić te belgijskie. Wrzucam, bo wygląda to na przepis na fryty "w wersji ultimate". 

 

Btw. ależ by ten drwal wleciał, chyba z 5 lat temu ostatnio jadłem. Na wyspach teraz Double BigMac w menu. Nic szczególnego, 4 kotlety i reszta jak to BM, i nie powiem że nie smakował. Bardzo "mięsny" był i awaryjnie dobrze wypchał kichy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W UK powinienes byc w stanie latwo kupic beef tallow, nie wiem jak to sie nazywa po polsku ale to jest swietny tluszcz do smazenia frytek. W MCD wlasnie na tym smazono frytki, wlasnie te slynne frytki ktorymi tak sie podniecali wszyscy, ktore w pewnym moemncie zrobily sie slabe bo zmienili na olej roslinny jak zaczela sie propaganda o szkodliwych tluszczach zwierzecych.

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, alb84 napisał:

Aż mi się Pan Makłowicz przypomniał. 

 

Miałem termometr kupić, i spróbować zrobić te belgijskie. Wrzucam, bo wygląda to na przepis na fryty "w wersji ultimate". 

 

Ja polecam te od Hestona, jak pierwszy raz zrobiłem to siedzieliśmy, jedliśmy i się śmialiśmy do siebie takie dobre.

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Il Brutto said:

W UK powinienes byc w stanie latwo kupic beef tallow, nie wiem jak to sie nazywa po polsku ale to jest swietny tluszcz do smazenia frytek. W MCD wlasnie na tym smazono frytki, wlasnie te slynne frytki ktorymi tak sie podniecali wszyscy, ktore w pewnym moemncie zrobily sie slabe bo zmienili na olej roslinny jak zaczela sie propaganda o szkodliwych tluszczach zwierzecych.

 

 W UK to nazywa się Beef Lard, i tak znam to :). (woziłem tego całe naczepy :D) Dzięki za tip, spróbuję na tym usmażyć frytyunie :usmiech: i może te co wrzucił @Rudiok

 

Dam "po dzbanie" jak się odnowią, pzdr. 

Edytowane przez alb84
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2020 o 08:25, krupek napisał:

Generalnie, Mak stracił taki swój wesoły urok fast foodowy. Kiedyś było kolorowo, był ten klałn, stworki, fajne zabawki w Happy Meal, zjeżdżalnie i place zabaw w środku, a teraz lokale są jakby takie, no nie wiem, eleganckie? xd 

 

Do maka w Porto wpuszczają tylko pod krawatem.

 

spacer.png

 

spacer.pngspacer.png

 

Do tego lokal zamknięty w sobotę o 9 rano. Nie będzie p0lak w adidaskach błota nanosił na marmurowe podłogi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...