Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, standby napisał:

Mialem dzisiaj 3 podejscie do Pasibusa. Jakie te ich burgery sa nijakie :-/ kurwa taki podwojny wieśmac z maka swoja kompozycja zjada kazdy z ich burgerow. Tyle dobrze ze te ich hambuksy sa w miare tanie (21zl) ale no raczej juz tam nie wroce.

 

Ja swego czasu jadłem burgery z Pasibusa (4 razy w roku pod naszą firmą stał) na początku były bardzo dobre, po jakimś czasie niestety było gorzej choć i tak lepsze niż w MC ale było to około 5 lat temu.

 

Nasza firma zamawiała food trucka i była impreza dla klientów więc czasem dziennie udało się wyrwać nawet 3 burgerki 

 

Może to też zależy od miejscowości, wiadomo że Wrocek był ojcem Pasibusa.

Odnośnik do komentarza

Nie miałem okazji być w Pasibusie, zawsze jakoś nie po drodze, sporo ludzi chwali.

Za to jakiś czas temu byłem w Maku, bo miejsce miało wielkie wydarzenie, jakim jest wprowadzenie do oferty kanapki wege. Straszny balas. Pod względem wege opcji Mak jest sto lat za Burger Kingiem, albo Max Burgers. Opcje roślinne cieszą się rosnącą popularnością, a oni dają kotleta z rozgotowanych warzyw w panierce dziwnego pochodzenia i na to zdechły ser xd To wygląda jakby w Maku za marketing odpowiadali ludzie nie znający trendów, co wydaje się być absurdalne przy takiej marce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Jotrazydwa napisał:

 

Wolę frytki od kfc niż pana makdolana. :lapka:

 

Tym z kfc bliżej do takich domowych frytek, a te z mickey d to no takie fryty z maka. Ogólnie dla mnie mak ma swoja kategorię smakową, bo nie stawiam żarcia stamtąd na równi z burgerem z burgerowni czy fryteczkami domowymi/restauracyjnymi. Smak maka to smak maka i czasem po prostu ma sie smaka na maka. Najbliżej ucieczki od swojego signature smaku byli przy maestro, ale oczywiscie wjebali tam to specyficzne makowe pieczywo i mimo ze, ze srodek byl całkiem lux to ten posmak chemicznej bułki, która pewnie by mogła być itemkiem w falloucie rujnował całe doznanie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Soban napisał:

Tym z kfc bliżej do takich domowych frytek, a te z mickey d to no takie fryty z maka. Ogólnie dla mnie mak ma swoja kategorię smakową, bo nie stawiam żarcia stamtąd na równi z burgerem z burgerowni czy fryteczkami domowymi/restauracyjnymi. Smak maka to smak maka i czasem po prostu ma sie smaka na maka. Najbliżej ucieczki od swojego signature smaku byli przy maestro, ale oczywiscie wjebali tam to specyficzne makowe pieczywo i mimo ze, ze srodek byl całkiem lux to ten posmak chemicznej bułki, która pewnie by mogła być itemkiem w falloucie rujnował całe doznanie

Otóż to

Ja czasem po prostu mam ochote na ichnijeszego Czisburgera albo podwójnego wieśmaka lub royala. I wcale nie uważam że te kanapki są jakieś gorsze od tych z burgerowni

Odnośnik do komentarza

Ostatnio wzialem bigmaca i kułwa, to smakuje dworcowym mielonym marki Yano czy Drobimex w slodkiej bulce z okruchami sałaty. Podobnie bylo z Royalem - odrobine grubszy cheesburger z plastrem ogorka bodajże. Tania pasza, ale wstrętna jak dla mnie i o ile szanuje gusta, to dowolny foodtruck grilujący swoje mielone > srakdonald.

Odnośnik do komentarza

Ja food trucki hejtuję za politykę cenową. Wołają hajsy jak w lokalu, a nawet nie ma gdzie dupy posadzić by się nie upierdolić sosem jedząc w biegu. Logika podpowiada, że powinno być taniej, bo odpadają koszta obsługi czy wynajmu, ale hipsterski vibe musi mieć swoją cenę. No z food truckami jest tak, że im mniejszy ruch tym lepsze jedzenie się dostanie, bo jak jest dużo zamówień to robią na odpierdol byle szybciej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...