Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko poszło wpizdu w górę w gastro. Nawet te lodziarnie k r a f t o w e. Kiedys Good Lood był po 4zl za packę 80g, 7zl za podwójna w tym nutella do wafla gratis 

 

Teraz 5 zł od packi niezaleznie od ilości, sos nutelkowy chyba 1 czy 2 zeta.

 

Kebsy wszedzie od 16zl małe, burgery od 22 zł klasyki jak pan @Mejm pisze.

 

Pojebao, niech się cmokną, ceny berlińskie prawie a pracownicy pewnie siedzą na zleceniu za 2.5 klocka.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, krupek napisał:

Tak a propos cen, w Molotece w Gdańsku zdechły burger kosztuje 36 zł, a Tyskie z kija 12 zł xd

 

Luzik, takie ceny to żaden ewenement. Piudipizza w Białymstoku od 30 w górę za (bardzo dobry) placek, a piwko z nalewaka na Młynowej (coś jak Elektryków na stoczni) za 14zł. Kogoś srogo popierdoliło z cenami.

Odnośnik do komentarza

No ja bede mial dzisiaj xD Mialem kupic mrozonke z kaufa ale jednak stanelo na bagiecie i wlasnych pieczarach i serze.

 

Ale ku.rwa nad jeziorem kiedys te 50cm sie oje.bywalo na wakacjach. No niektore rzeczy dostaja +10 do smaku wlasnie dlatego, ze spozywasz je w takich a nie innych okolicznosciach.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Shen napisał:

Mnie wczoraj na mieście głód złapał, padło na zapiekanke. Kawałek bułki 25cm z serem i salami 11zł. Kiedyś to było 50cm poniżej 10zł :frog:

 

W Opolu za taką zapłacisz 12-13 zł, w centrum kur.wa 17-18 złotych, ale są dobre, tego im nie można odmówić,

13 godzin temu, balon napisał:

@_Red_ Aproos zapiekanek. Pamiętasz może zapiekanki w Poznaniu na moście teatralnym? Co ja tego zżarłem podczas studiowania. Ale co tam za wariacje były, z 40 wariantów, a jakie surówki mieli. Mmmmmmmm  

Ja najbardziej w Poznaniu uwielbiałem zapiekanke z Leczo w Rotiw centrum, kur.wa na gastro zawsze najlepsza rzecz, ale nie ma opcji aby się tym nie ujebać. 

19 godzin temu, _Red_ napisał:

Wszystko poszło wpizdu w górę w gastro. Nawet te lodziarnie k r a f t o w e. Kiedys Good Lood był po 4zl za packę 80g, 7zl za podwójna w tym nutella do wafla gratis 

 

Teraz 5 zł od packi niezaleznie od ilości, sos nutelkowy chyba 1 czy 2 zeta.

 

Kebsy wszedzie od 16zl małe, burgery od 22 zł klasyki jak pan @Mejm pisze.

 

Pojebao, niech się cmokną, ceny berlińskie prawie a pracownicy pewnie siedzą na zleceniu za 2.5 klocka.

Wszyściutko poszło w pizdu, to jest ewidentne nabijanie kabzy na ludziach którym brakuje po prostu wyjścia na miasto.
W lokalach poza centrum można się spokojnie napić piwa za 5 zł za półlitrowy kufel, kurwa w głupim ministerstiwe albo pijalni kufel 0.4 8 zl, shot wódki 7-8 złotych. 
Chodze na niemiecki z dziewczyna która jest współwłaścicielem lokalu w centrum i się pytam skąd takie pojebane ceny? Miasto ich zwolniło z koncesji i obniżyło im czynsze a Ci dowalaja ceny Berlińskie:/

Odnośnik do komentarza

Tak że wszystko poszło do góry. Piwo, energia, koszta pracowników itd, klasyczne wytłumaczanie którego nie kupiłem.

Piwo w Opolu na rynku nie w pijalni/ministerstwie to koszt 10-12 złotych za durne Tyskie :/

Ciekawe że ceny piwa w sklepie nie poszły specjalnie do góry, różnica to może 10-15 groszy,

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, standby napisał:

Chodze na niemiecki z dziewczyna która jest współwłaścicielem lokalu w centrum i się pytam skąd takie pojebane ceny? Miasto ich zwolniło z koncesji i obniżyło im czynsze a Ci dowalaja ceny Berlińskie:/

Wiele lokali szczególnie tych mniej nastawionych na żarcie/dowóz podczas pandemii ledwo przetrwało często zapożyczając się lub czyszcząc do końca oszczędności. 
Nie dziwie się, że jak wsio się ruszyło, jest popyt, bo ludzie walą hurtowo do lokalu to chcą jak najwiecej zarobić. Hu go wie czy na jesień znowu nie będą musieli zamknąć?

Odnośnik do komentarza

No widzę, że stolyca droższa od wybrzeża na południu Włoch :D

 

Te wzrosty cen to trochę na zasadzie, że inni podwyższają to i ja podwyższę, bo aż takiego uzasadnienia nie znajduję. Piwo w hurcie cena bez zmian, ludzi na obsłudze mniej, tarcze finansowe, zwolnienia z czynszów a ci o 30-40% do góry. Wiadomo, że chcą nadrobić, ale sporo knajp odbiło sobie pandemię na wynos. 

 

Ceny w food truckach na zlotach to jest też złoto. Ostatnio była u nas Szaszłykarnia i naprawdę zacne mięso, ale za dosłownie 2 kawałki mięsa przetkniętego cebulą i słoniną zapłacić ponad 20 zł to sroga beczunia. Jeden szaszłyk to by wyszedł pewno z 400 PLN :D

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Rudiok napisał:

Ceny w food truckach na zlotach to jest też złoto. Ostatnio była u nas Szaszłykarnia i naprawdę zacne mięso, ale za dosłownie 2 kawałki mięsa przetkniętego cebulą i słoniną zapłacić ponad 20 zł to sroga beczunia. Jeden szaszłyk to by wyszedł pewno z 400 PLN :D

U mnie też kiedyś było coś takiego i za quesadilie dałem jakieś 3 dychy myśląc no ok cały placek, a tu zonk i 3 trójkąciki czyli połowa placka xd Za to wagon z burrito na propsie był, bo za 22 dostałem taką wielką kobyłe wyładowaną żarciem

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Soban napisał:

U mnie też kiedyś było coś takiego i za quesadilie dałem jakieś 3 dychy myśląc no ok cały placek, a tu zonk i 3 trójkąciki czyli połowa placka xd Za to wagon z burrito na propsie był, bo za 22 dostałem taką wielką kobyłe wyładowaną żarciem

 

Ogólnie z mojego doświadczenia to w meksykańskich truckach mają najlepszy stosunek ceny do jakości i ilości. Był ostatnio gość z Tio Malo z Krakowa z truckiem i też serwował petardę buritto za 24 zł, wszystko świeże, pełne mięsa i ziół i piekło dwa razy :bunny:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 15.07.2021 o 09:39, Rudiok napisał:

Ceny w food truckach na zlotach to jest też złoto. Ostatnio była u nas Szaszłykarnia i naprawdę zacne mięso, ale za dosłownie 2 kawałki mięsa przetkniętego cebulą i słoniną zapłacić ponad 20 zł to sroga beczunia. Jeden szaszłyk to by wyszedł pewno z 400 PLN :D

20 pare złotych za burgera to teraz normalna cena, w burger kingu czy maku po 30zł potrafia kosztowac

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, standby napisał:

Zamówiłem sobie MC Donalda z dowozem i jednak to nie to. Trzeba wpie.rdalax na miejscu bo te kanapki się pocą i nie są już takie dobre:-(

 

To nie kanapki się pocą tylko ukrainiec na rowerze przepocił plecak z żarciem. :lapka: Tak jak piszesz - kanapulki z Maca tylko na miejscu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...