Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mówimy o gastro po nocnej popijawce ostatnimi czasy za nadjedzenie uważam tzw. slajsy (czy też slice'y) - trójącik (a ściślej mówiąc - sektor) 50cm placka, pełen sera, składników i sosów za ok. 7.5zł? Płacę z pocałowaniem rączki. Od kiedy za małego kebaba który nie jest zrobiony z psa zapłacić trzeba nie mniej niż 14zł pitcunia okazuje się strzałe w dziesiątkę. 

Odnośnik do komentarza

Nie no kebab/gyros to juz dawno przebil granice 20zl. We wro zestaw 22-25zl. A w dowozie to tylko pizza lub sushi. Gyrosy, burgery, frytki sie do tego nie nadaja.

 

Ostatnio mnie podkusilo kupic sobie male rollo w budzie na ulicy. W sumie takie male nie bylo ale za to bylo tak paskudne, ze wyje.balem po polowie bo natrafilem na 3 chrzastki z kurczaka. No i bylo suche. Do tego wystarczy, ze raz zobacze jak ktos mi naklada mieso nie sciete z grila czy lezace pod nim a wyciagane z blaszanego parownika i moja noga tam nigdy juz nie zawita. I tak bylo teraz. No skusilem sie bo mialem mega ochote ale ku.rwa wracam do swojej zelaznej zasady, ze zrem gyrosy tylko tam gdzie wiem ze jest duzy ruch i je.bac tych przychodnikowych oszustow.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 3.10.2021 o 16:37, _Red_ napisał:

Dlatego nawet podchodzi mi Zahir, mimo że sieciowy. Minimalistyczny, ot tortilla, mięcho, sos, surówka (niezła imho, bez kapusty pekinskiej czy, tfu, czerwonej cieknącej spod kebsa fioletową wodą).

Dla mnie ten Zahir jakiś bezpłciowy jest. Ale za 20 ziko można się srogo najeść, 

Odnośnik do komentarza

Kajzerki (z kurczakiem i twarogiem) są spoko na szybki kęs w trasie. Ale te gówno-wrapy z jajopodobnym, suchym na wiór wsadem to jakaś pomyłka.

 

Z 10 lat temu na Węgrzech w McD można było dostać świeżo robioną jajecznicę z wybranymi dodatkami, która zawstydzala hotelowe odpowiedniki, a tu jest 2021 i McD Polska can not into jajka na śniadanie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...