Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pisałem głównie o Maku, czy BK, gdzie bułki są jak z plastiku, mięso pełne antybiotyków, olej do frytek wzbogacony o dodatki i konserwanty, a w szejku, czy lodach to najwyżej trochę mleka w proszku się znajdzie i nie wiele to ma wspólnego z koltajlem mlecznym.

 

52 minuty temu, Rozi napisał:

''Sztuczne jedzenie w fast foodach" też swoją drogą zabawne i nigdy bawić nie przestanie xd

Sztuczne, czyli wysoko przetworzone. No co jak co, ale efekty takiego jeszenia w nadmiarze chyba codziennie widzisz w lustrze, więc nie wiem, co w tym zabawnego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ten z masłem orzechowym i truskawkami nie był zły, ten toffi to jednak gówno. Niby w teorii pasuje, ale to ten sam sos toffi o sztucznym posmaku, który ładują do szejków. No i nie ma tam nic żeby przełamać smak (te 3 listki rukoli to nigga plz). Jakby to był np. słony, lekko przypieczony karmel, do tego jakaś cebulka, bardziej wyrazisty ser to może może, ale takim wydaniu to nyet. 

Odnośnik do komentarza

Max Burgers - z hasła "premium" została już chyba tylko cena :[

No bez kitu, wkurzyłem się. Na trasie widzę Max, myślę sobie "a w sumie dziś mam ochotę na premium" a dostałem średnio smaczne bułki z kotletem jakby z mielonki, bez żadnego wyraźnego smaku ani przyjemności jedzenia, w cenach zaporowych. 3/10 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, krupek napisał:

Kotlet jest pszenno-sojowy, przy fast foodowej wołowinie różnica w smaku praktycznie niezauważalna.

 

BK pisał, że te ich kotlety roślinne nie są do końca wege, bo smażą je na tych samych grillach co produkty mięsne co może tłumaczyć podobieństwo smaków.

Odnośnik do komentarza

Wegetarianin też nie je mięsa. Większej ideologii bym się nie doszukiwał, ot poszerzenie oferty. Plant Basen Royal za to jest smażony w osobnym nie tłuszczu, nie w tym, w którym nuggetsy.

 

4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

BK pisał, że te ich kotlety roślinne nie są do końca wege, bo smażą je na tych samych grillach co produkty mięsne co może tłumaczyć podobieństwo smaków.

 

Dokładnie, do tego przyprawy, cebula, więc smak zbliżony.

Odnośnik do komentarza

A ja musze napisać, że north fish się skurwił, bardzo często brałem tam mirunę z serem i prażoną cebulką, a potem napierdalałem w talerz tyle ziemniaków, surówek, chuj wie co tam jeszcze. A teraz? Teraz dostajesz piździelowate kubły w różnych rozmiarach, jakieś kurwa, Mki, Lki, mega. Chuj kurwa, do mega to se wpierdol 3 kurwy ziemniaczane i kombinuj jak w jebać surówkę jakąś. Jeszcze to też poszło w górę z cenami. Mniejsze jedzenie, więcej płacenia, pierdolę cię w dupę north fish kurwo jebana. Stałego klienta stracili tylko. 

Odnośnik do komentarza

No dawno nie widziałem, żeby jakaś fastfoodowa sieciówka jak north fish odjebała taką manianę z menu i tymi pudłami na żarcie, na dodatek chujowej jakości, które zaraz to pudło rozlatuje jak dziwka po polu. To była w miarę spoko sieciówka, gdzie sobie wybierałeś ileś chciałeś za taką podyktowaną cenę. 

Odnośnik do komentarza

 

18 minut temu, Rudiok napisał:

No ale jest różnica jak trzymasz jakość i podwyższasz cenę bo koszty zmienne rosną. A jak podwyższasz cenę i jednocześnie obniżasz jakość i robisz jeszcze fikołki w menu to jesteś kurwą jebaną. Got it? :kaz:

 

No dobra, ale tam w pierwszym poście nie było nic, że mu nie smakowało, tylko że wprowadzili różne rozmiary i Faka dostał udaru przy klawiaturze, bo mu kilo ziemniaków się nie mieści już xd Nie jadłem parę lat więc nie mam porównania, ale jeśli chujowsze jest żarcie no to ok, suabo. 

 

Teraz post wyżej jest, że chujowa jakość. 

 

W sumie jak kiedyś korzystałem to też te talerze nie były super duże. Filecik, a potem otaczalem go wieżą z frytek i szpinaku. Mam teraz ochotę na rybkę :sapek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...