Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

15 minutes ago, standby said:

Właściciel wegeneracji to faktycznie wariat, ja tam byłem tylko raz i już więcej nie pójde :D  bardzo rozczarowany byłem jakością i ilością jedzenia.
Inna bajke zamkneli, tak samo jak krowe (przeciętne były te hamburgery, myśle że Covid ich dobił) w Fabule się pierdola z jakimiś zestawami obiadowymi oprócz burgerów więc też nie daje im za dużo czasu. Hamburg jest najlepszy i ichniejsze burgery są dla mnie w ogóle w czołówce w kraju, żaden opisywany barnburger czy inne burgerownie z Poznania, gdzie studiowałem, nie mają do niego podjazdu. Także gorąco polecam.

 

Jesteś pewny co do Innej Bajki? Jeszcze niedawno otworzyli drugi lokal w centrum.

Odnośnik do komentarza

Dziś chyba zwykły 26 zł, a ten z plastrem buraka 34 zł. Wkurwia mnie juz to gastro i ta ich inflacja. O ile jeszcze mogę zrozumiec lokale przy rynku, to nawet w osranych foodtruckach ciężko o coś poniżej 30 zł. Niedawno zahaczyłem na kebsa w wiosce 1000 mieszkańców jadąc do Poznania (także nie żaden kurort). 24 zł mała pita, no ceny lepsze niż w centrum Krakowa xd 

Odnośnik do komentarza

Też kojarzę, że przy akademikach kebsik z 10 lat temu był po ok 6 zł.

 

Żarcie poszło w górę o kilkaset procent, a ludzie narzekają że gry drogie. A niedawno odpaliłem z szafy magazyn Secret Service z 1997 roku (pensja wynosiła pewnie kilka stówek wtedy?) i w reklamie sklepu z grami większość produkcji na PSX była po 219 zł a jakiś mortal Kombat sub zero na N64 za jedyne 399 zl :sapek: A dziś ludzie wolą czekać aż stanieją do stówki xD

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Mejm napisał:

Dawno nie jadlem w Moa, ktos sie orienuje jak dzisiaj ich jakosc wyglada? Bo jak sie we wro otwierali (a duzo wczesniej w krakowie) to byli top.

 

Trzymają jakość :lapka: Fakt, ceny poszły do góry, no ale smakują mi ich buksy, taki guilty pleasure i powrót do starych dobrych czasów jak nie było jeszcze takiego boomu na burgerownie a było Moa. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Mejm napisał:

No to nie wiem ile w takiej Petrze teraz, nawet nie wchodze.

 

Duży gyros 30 a mały 22 z tego co pamiętam. Najgorszy nie jest wzrost cen tylko pogorszenie jakości mięsa. Nie ten sam smak, mięso z ud kuraka wchodzi pomiędzy zęby... Z rzeczy niezmiennych został sos majonezowy, który wciąż jest pysznny no i ryż w curry bardzo ok. Generalnie - nie polecam. :( 

Odnośnik do komentarza
On 8/23/2022 at 2:09 PM, Rozi said:

Spróbuj Five Guys, jest w Holandii też. Jadłem w UK, był sztos.

Ostatnio testowałem i się zawiodłem. Hamburger się cały rozpadał, frytki suche i przypalone, w ogóle mi nie podeszło, a drogo. 
 

Może kiedyś dam im jeszcze szansę, może w innej lokacji, bo jednak od pracownika sporo zależy.

 

Z egzotycznych sieci smakowało mi w Wendy’s. 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Rozi napisał:

Dawaj byku do katowickiego Burgiego, tam są najlepsze burgsy w Polsce. A teraz otworzyli nowy lokal, z mięsem barbecue :banderas:

 

FB_IMG_1661345230505.jpg

FB_IMG_1661345292726.jpg

FB_IMG_1661345252301.jpg

FB_IMG_1661345287321.jpg

FB_IMG_1661345309642.jpg

 

Ych moge się wyzywać z Rozaliuszem ale jak wrzuci zdjęcia gdzie się stołuje i JAKIE TAM JEST ŻARCIE to nie ma chuja na Mariole i - JADŁBYM. :wub: 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Mustang napisał:

Ostatnio testowałem i się zawiodłem. Hamburger się cały rozpadał, frytki suche i przypalone, w ogóle mi nie podeszło, a drogo. 
 

Może kiedyś dam im jeszcze szansę, może w innej lokacji, bo jednak od pracownika sporo zależy.

 

Z egzotycznych sieci smakowało mi w Wendy’s. 

Polecam tam zdecydowanie różne wariacje hot dogów, koniecznie zapiekane z serem :)

 

Fryty też z serem i papryczkami…

 

 

ps ja jadłem to kilka (4) razy, ale tylko w UK na hali o2. Taka tradycja, żeby zjeść tam zawsze po meczach NBA. 
 

Odnośnik do komentarza

Pisaliscie o tym 5 guys i yt mi podpowiedzial filmik z nimi xD Zreszta nie pierwszy raz mi sie to juz zdarza. Je.bany chrome.

 

Ale ten kanal i tak ostatnio troche ogladalem i polecam, bo typ po prostu kreci jak sie robi zarcie, bez gadania, jakichs wstepow, przerywnikow, "smiesznych" wstawek, muzyki itd. Czysta akcja i na koncu tylko cos tam pomlaszcze. 

 

Swoja droga ja sie nie dziwie ze amerykance to sa takie ulance jak tam wszystko glownie smazone i ociekajace tluszczem. A idei szejka do burgera nie zrozumiem nigdy.

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...