Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, _Red_ napisał:

Chodzi o to?

 

IMG_20221116_074727.thumb.jpg.bfdb07610679fbf734a489f5a5ef68e3.jpg

 

 

Niby duzo, ale widzę, ze masz dwa zestawy po dwie buły w każdym. 

 

Zresztą i tak jebać maka, tam tylko po kawę 400ml/6 zł wpadam na spacerkach.

 

Przecież to wcześniej latało po 45 zł jakoś tak, a tu jak ostatnio wlazłem i zobaczyłem taką cenę to już kaplica. Nieważne, że dobrze zarabiam, ale za tyle to ja mogę dobrze opierdolić kraftowego burgera, a nie śmiecia maka. 

Odnośnik do komentarza

Ale jaki teraz będzie za to szpan z takim drwalem. Wpadasz do McD a tam Dżesiki i Brajanki pochylone nad 2forU tudzież jakimś suchym gównem z kuponów a ty jak król, podwójny drwal w zestawie powiększonym, kasjerka trąbi w fanfary, idziesz przez lokal aż włosy ci rozwiewa wiatr, konfetti leci zewsząd, Dżesiki mdleją, już wiesz, że nie trzeba mówić nic więcej, bo teraz każdy wie kim jesteś i na co możesz sobie pozwolić. 

 

:kaz:

  • Haha 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

No faktycznie w Moa dziś cebula sroga. Prawie wszystko po 19 zł. Wziąłem na miejscu ten jagnięcy, a na wynos Atomic Heart, który ma kilka sosów z piekła, trzeba było przeczytać ulotkę zdrowotna przed zakupem xd Najwyżej będę go jutro odgrzewał cały dzień jedząc po kawałku.

 

edit:

ee nie, spoko był. Palił, ale w ten fajny gorący sposób. Gorsze kebsy z sambalem już jadłem, gdzie bolało na linii przełyk - anus.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Jak 25zl za drwala to komus drogo to ja nie wiem gdzie wy jecie na miescie. Jakis konkretny posilek to juz 30zl licze od kilku miesiecy. Byle kebab z budy od 20 w gore. Znaczy sie dla mnie to tez duzo i dlatego ostatnio praktycznie tylko zarcie w chacie ale przy dzisiejszych kosztach to nie wiem na co liczyliscie. Tanio to juz bylo

 

Moj tani i smieciowy zestaw z ikei 3x wege hotdog, fryty i dolewka z 10zl na chyba 15 :nosacz2:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...