Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde nigdy nie wierzylem, ze w takim chinobarze oni te kaczke potrafia zrobic. A jednak wyglada fajnie, chociaz za tym miesem nie przepadam.

 

NF to mi sie z kolei zawsze kojarzyl jako przereklamowana knajpa gdzie ceny wysokie BO RYBA DROGA i malo na talerzu, wiec w sumie wolalem przeplacac w sezonie nad baltykiem a w pozostale miesiace je.bnac sobie dorsza w ciescie piwnym a'la fish n chips.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, krupek napisał:

North Fish to zbierało zawsze pochwały głównie za możliwość dojebania dodatków pod korek. Nieważne, że to suche ziemniaki, albo wiórowe fryty, ważne, że dużo można było nałożyć, to najważniejsze dla większości konsumentów. Kupę lat temu jadłem tam zupę rybną i stek z tuńczyka i dwa razy było tragicznie.

Dla mnie to była podstawa diety na studiach, z tego co rozumiem po tym co piszecie, wyjebali totalnie mozliowsc brania dodatkow ile się chce? Chujnia bo te ryby nie były jakieś tam spoko :( 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ostatnio miałem smaka na Maka, to ogarnąłem z kuponów powiększony zestaw Wieśmaca + MC Chicken za 32 zł. Dawno już nie jadłem w maku, ale nawet z tymi kuponami, te 2 przepocone kanapki były takie biedne, smutne i małe, że szkoda strzępić ryja. 

 

Następnym razem trzeba będzie na bożego chińczyka iść i się najeść po korek, chociaż czasy chińczyka za 20 zł już za nami. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio sytuacja mnie zmusila i musialem zjesc w kfc. I poszedl wlasnie grander. Nadal chyba najlepszy ich produkt razem z megapocketem i tymi malymi kanapeczkami w podluznej bulce. Ale wiekszym zaskoczeniem byly frytki, ktore zawsze tu je.bie i uwazam za najgorsze z wszystki FF ale teraz byly zaje.biste. Grube, wypieczone no bardzo ok. Moze cos zmienili w "recepturze".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...