Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Il Brutto napisał:

Jak widzisz piers z kurczaka to juz lampka sie powinna zapalac. Do burgera tylko takie prawilne chicken thighs jak w granderze.

Ja lubię te kurczaki w McChickenie i wrapach.

 

A KFC to jest najgorszy fast food, jebany syf, male porcje, siwe kurczaki i sraka zawsze po tym jest.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Homelander napisał:

Ogólnie KFC jest gówniane u mnie, Popeys lepszy, ale i tak o wiele gorszy od polskiego KFC

mysle że tak Ci się wydaje bo tęsknisz za starymi czasami, za Polską itp. 

KFC według mnie jest słabe, ten podobny smak: kurczak w ostrych przyprawach, nieważne czy kubełek mięcha, czy kanapka... tak samo to smakuje,

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, grzybiarz said:

mysle że tak Ci się wydaje bo tęsknisz za starymi czasami, za Polską itp. 

KFC według mnie jest słabe, ten podobny smak: kurczak w ostrych przyprawach, nieważne czy kubełek mięcha, czy kanapka... tak samo to smakuje,

 

Co Ty, megapockety są zajebiste, z KFC w zasadzie tylko to mi smakowało, ale serio uwielbiałem. W Stanach wszystko jest o wiele bardziej generyczne i smakuje tak samo. Popeys jest ok, ale nic co można porównać do megapocketa :) Najgorsze są biscuits (obrzydliwe półsłodkie i tłuste bułeczki), frytki w zasadzie wszędzie są niejadalne (dobrze, że można zamiast zwykłe mash potatoes z sosem wziąć). Powoli przekonuję sie do mac&cheese, chociaż jeszcze trochę czasu minie. Burger King i McDonalds smakuje identycznie jak w Polsce, z wyjątkiem obrzydliwych frytek. Bardzo dobre jest Wendys, chociaż więcej niż jeden burger od nich miesięcznie to pewny zawał i zatkanie żył. 

Śmieszna sprawa jest z cenami, ogólnie ceny są dosyć wysokie, ALE są aplikacje z kuponami i wtedy jest megatanio, na tyle, że gotowanie i jego sens jest dyskusyjne. Do tego dochodzą polskie deli, gdzie można kupić, na przykład, schabowego z ziemniakami i surówką i zupę pieczarkową za 10$ i zjeść normalny obiad. Na początku strasznie cierpiałem z powodu żarcia, ale ogarnąłem sobie i jest ok. Chociaż megapocketa mi brakuje

Odnośnik do komentarza
21 minutes ago, grzybiarz said:

mysle że tak Ci się wydaje bo tęsknisz za starymi czasami, za Polską itp. 

KFC według mnie jest słabe, ten podobny smak: kurczak w ostrych przyprawach, nieważne czy kubełek mięcha, czy kanapka... tak samo to smakuje,

roznice czuc wyraznie, w Polsce jest kfc o wiele lepsze niz np. w Niemczech. U mnie tylko skrzydelka smakuja podobnie a reszta jakas taka slona strasznie, widac jakby ta panierka byla nieco inna. Tylko sraka po jakims czasie jest taka sama :ragus:

Odnośnik do komentarza

Mak tez lepszy w pl. Raz tylko zjadlem tam bedac w uk i usa i od razu przerzucilem sie na inne knajpy. Pewnie kwestia wolowiny bo biora regionalne.

 

1 minutę temu, Homelander napisał:

Zastanawiam się, czy dać szansę dziś Taco Bell

Dac. Ogolnie jestem zdania, ze warto sprobowac tamtejszych korpofastfoodow. TB jest ok, ale te male burgerki z White Castle to ku.rwa zaje.biste byly. BK tez mi smakowal. No i subway dla mnie byl niesamowita nowoscia bo koncept skladania wlasnej kanapki w pl nie istnial. Jednak w nawiazaniu do tego co pisalem wyzej, sprobowac a potem lazic do takich, ktore nie reklamuja sie w trakcie super bowl. Jakies Burito Kings albo hot dogi z frytkami czy smashburgers, dobre sa tez bufety all you can eat (dla Reda koniecznie bo dobry przelicznik ceny do jakosci). 

Odnośnik do komentarza

BK też lubię z tych sieciowek, ale dziś np ojebalem whoppera, a beka mi się nim po 5h mimo zjedzenia później innych rzeczy. No cos w tych fastfudach jest takiego, że nawet bułka z mięsem i pomidorem musi zalegać w żołądku. O KFC nie myślę nawet, bo ta paniera potrafi przypomnieć o sobie o 3 w nocy budząc do wymiotów.

Odnośnik do komentarza

Ja jak byłem w USA, to jadłem tego Chicken-fil-a i żadnej rewelacji. Do tego wymęczona kanapka "spice chicken" kosztowała chyba z 8,95$ Nie wiem czemu to jest tak popularne w USA, ale w sumie przy jakości ichniejszego żarcia w fast foodach, to może faktycznie jest to jakiś rarytas.

 

Spicy Chicken Sandwich Nutrition and Description | Chick-fil-A

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, _Red_ napisał:

BK też lubię z tych sieciowek, ale dziś np ojebalem whoppera, a beka mi się nim po 5h mimo zjedzenia później innych rzeczy. No cos w tych fastfudach jest takiego, że nawet bułka z mięsem i pomidorem musi zalegać w żołądku. O KFC nie myślę nawet, bo ta paniera potrafi przypomnieć o sobie o 3 w nocy budząc do wymiotów.

Stary i słaby organizm. Ojebałem ostatnio 3 burgery w BK i nic mi nie było.

Odnośnik do komentarza

Jest to możliwe, ale coś w tych plastikowych bułkach, czy to McD czy BK chyba słabo mi siada. W sumie jak sięgam pamięcią to tylko raz mnie rozwalił fast food no i to był wtorkowy kubełek KFC. Obudziłem się oblany potem w nocy, podchodziło już ponad przełyk i nic tylko dobiec z bełtem do klopa. A poza tym w ogóle nie kojarzę, bym wysiadł kiedykolwiek z przeżarcia jak stare baby w reklamach tabletek na wątrobę xd. Na takich np. weselach to przecież chyba z 7 obiadów zjadam, a rano spoko nawet xD Brzusio zdrowy wg badań profilaktycznych.

Odnośnik do komentarza

Ja po dwóch tygodniach jedzenia dobrego jedzonka na wczasach nie mogę patrzeć na przetworzone jedzenie. Ostarnio po macu nawet mnie i moją wybrankę wątroba bolała chyba z tydzień. 

Niestety wiek robi swoje i już organy dają o sobie znać że jednak zdrowe jedzonko robi różnicę 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...