Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Również popełniłem ten błąd w formie małego boxa za dychę i wrappera. Moim zdaniem to pudełko z garstką makaronu i startym serem na wierzchu to żart jakiś. Myślałem, że to będzie roztopione i kremowe, a było suche i wyglądało jak jakieś bieda danie z kuchni studenciaka. 

 

Wrapper trochę lepiej, ale makaronowo-serowy dodatek nie robi jakiegoś szału.

 

Ogólnie cala ta intensywna kampania reklamowa wokół tych dań to dla mnie największe rozczarowanie kulinarne ostatnich miesięcy. :D Tym bardziej że KFC generalnie lubię i jest jedynym fast foodem gdzie czasem coś jadam.

Odnośnik do komentarza

Mnie zawsze zastanawia czemu ludzie w fastfoodach, ktore specjalizuja sie w jakiejs dzialce (kura kfc, burgery mac) kupuja te odchylone od normy wymysly. A juz szczegolnie w kfc, ktore wczesniej popisywalo sie takimi specjalami jak kurito czy "chinszczyza". Przeciez to nawet na obrazku wyglada nieapetycznie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mejm napisał:

Mnie zawsze zastanawia czemu ludzie w fastfoodach, ktore specjalizuja sie w jakiejs dzialce (kura kfc, burgery mac) kupuja te odchylone od normy wymysly. A juz szczegolnie w kfc, ktore wczesniej popisywalo sie takimi specjalami jak kurito czy "chinszczyza". Przeciez to nawet na obrazku wyglada nieapetycznie.

 

Bo ludzie łakną nowości i nowinek, influencerzy podbijają zasięgi recenzjami, a dywersyfikacja nigdy nie była złym pomysłem. Fakt, że niektóre pomysły są czysto z dupy, ale u nas na wsi to młodzież np. zwariowała na punkcie misek poke w KFC. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zamówiłem do roboty mały zestaw z KFC, bo chciałem coś innego, no i dostałem :pawel: Kanapka zinger jeszcze była zjadliwa, chyba faktycznie był tam kurczak, ale już te bites'y xd nie wiem co tam było w środku, ale to wyplułem po pierwszym, równie dobrze mogli wsypać samą panierkę do oleju, do tego te chu.jowe fryki. Nie wiem czego się spodziewałem, ale nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza

Bitesy to są chyba jakieś ścinki z kurczaka, zalane panierką. W sumie to bardziej panierka z kawałkami kurczaka.

 

Jeśli chodzi o KFC zdarzało się zamówić nie raz, nie dziesięć, ale wierny jestem temu skurczybykowi:

 

Ile kalorii ma Grander Texas z KFC? » Odpowiedzi na pytania

 

SYTY, potężny niczym MACZUGA MOJEGO ORKA, w lokalu (czy na wynos) 32zl za dwa takie i jest to deal życia jeśli chodzi o fastfoody.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

KFC zawsze jebane będzie. Skusiłem się raz na rok znowu na kubełek wtorkowy i smecte dwa dni potem musiałem łykać. Pomijam klasyczne mdłości o 3 w nocy od panierowanego tłuszczu.

 

Mogę zjeść wielkiego burgera z camembertem i jest gituwa, ale te panierowane odpady mnie wykańczają, a mimo to zawsze zaryzykuję ponownie.

  • This 2
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Będę polecał w kółko - w KFC tylko grander, a jak jest na promce to już w ogóle GOTY kanapeczka.

 

Co do Grandera to dla mnie też był zawsze tym pewnym, bezpiecznym wyborem w KFC, a ostatnie parę razy trafiałem na takiej jakości kawałki tego mięsa, że ciężko mi było go dojeść. :( Jakieś chrząstki, inne dziwne elementy... NIe wiem czy to pamięć płata figle, czy co, ale wydaje mi się że kiedys to mięso w Granderze było lepsze. Chociaż to może kwestia loterii przy składaniu kanapki, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Będę polecał w kółko - w KFC tylko nic

Okropne gówno, po którym zawsze jest sranie, spocone frytki, sine mięso, jak trafisz mięso, a nie panierkę. Jebane gówno, powtarzam kolejny raz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...