Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.07.2023 o 09:29, standby napisał:

ja w Holandii mam 42.5 euro i to tez tak srednio wystarcza, dlatego zawsze wpierdalam jak szalony na sniadaniu w hotelu . Tak naprawde za tą kwotę to kupi się średni obiad w jakiejs hotelowej restauracji plus napoje :/ Polska nadal jednak tansza od zachodu i północy. 
 

No tak ale w pl solidne ok 7e diety :)

W dniu 16.07.2023 o 16:07, grzybiarz napisał:

Kurde, w Szwajcarii Burger w cenie gierki…

No to właśnie pokazuje jaka nadal jest słaba siła nabywcza statystycznego Polaka. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Masorz napisał:

https://www.donald.pl/artykuly/Esv6ztKs/kontrola-polskich-kebabow-stwierdzono-nieprawidlowosci-w-80percent-lokali

 

:lul:

 

Za rzadko jadam te kebaby to teraz będę je spożywał jeszcze rzadziej.

ostatnio jedna sieciowka poczestowala klientow salmonella, bo osoba ktora oprawiala surowe mieso z kurczaka, bez umycia rąk potem składała kebaby :)

Odnośnik do komentarza

Ja to pamietam jak na festynie kupiłem se pajdę chleba ze smalcem i typ, co prawda robił te kanapki w rękawiczkach, to kasę tez w nich brał :) 

A co do kebaba, to dobry kebab ostatnio odkryłem u mnie. Wpisywałem w Google Maps jakie są bary u mnie w mieście i tak jakoś wyskoczyło. Kebab oczywiście polski, mały jest „akurat”, duży jest za duży. Kibicuję gościowi żeby przetrwał jak najdłużej, ale na moje oko to ma za nieskie ceny. Bodajze 16 zł za duży… I nie kroi ode mnie zeta za wzięcie na wynos. Tyle kasy za taki przysmak

[moze znajdę foto w tel]

Odnośnik do komentarza
On 7/20/2023 at 9:29 AM, standby said:

ja w Holandii mam 42.5 euro i to tez tak srednio wystarcza, dlatego zawsze wpierdalam jak szalony na sniadaniu w hotelu . Tak naprawde za tą kwotę to kupi się średni obiad w jakiejs hotelowej restauracji plus napoje :/ Polska nadal jednak tansza od zachodu i północy. 
 

W 2019 roku byłem tydzień na delegacji w Mediolanie w Campari ze śniadaniem w hotelu i z diety starczyło mi na jedzenie (praktycznie dziennie jadłem pizzę + piwka) i jeszcze zarobiłem bo nie wszystko wydałem :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czoperrr napisał:

W 2019 roku byłem tydzień na delegacji w Mediolanie w Campari ze śniadaniem w hotelu i z diety starczyło mi na jedzenie (praktycznie dziennie jadłem pizzę + piwka) i jeszcze zarobiłem bo nie wszystko wydałem :)

 

Diety nie był aktualizowane od 2013 roku? 10 lat? W 2013 za te 49 euro w Niemczech pewnie można było zjeść z 4 posiłki na mieście w miarę dobrej knajpie. 

 

W ciągu 10 lat jednak te ceny trochę się pozmieniały. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mejm napisał:

:kekw:

 

Trzycyfrowa kwota dla dwoch osob w fastfoodziarni :notlikethis:

 

31 minut temu, krupek napisał:

Dla dwóch osób z większym głodem to dzisiaj w Max Burgers, albo Burger Kingu już też można tyle wydać spokojnie. W Maku dawno nie byłem, bo nie mam po co, ale podejrzewam, że też nie będzie problemu.

No niestety ale trzeba się przyzwyczajać, że to już będzie taki normal.  Obiad w FF z napojami, jakimś Shake to ok 100zł dla osób, a w restauracji ok 200 zł.
Przed pandemią i wojną było bliżej 50/100 :reggie: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...