Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Smiti napisał:

W 2014 roku poleciłem kumplowi w pracy właśnie drwala. Na drugi dzień zadzwonił, że ma zwolnienie lekarskie. Po pracy pojechał na drwala i robiąc pierwszego kęsa poparzył serkiem całe usta i brodę, do tego stopnia, że wylądował na pogotowiu.:facepalm:

a taka beka jacy to amerykanie głupi, że trzeba im na kubkach pisac, ze kawa gorąca :)

  • This 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.11.2022 o 19:59, Adam GlapJńskJ napisał:

No na tej focie z Myszą w PST w Hyde Parku widać, że Rozi lubi opierdolić 4 k kalorii / dobę + miażdżyca wjechała mocno. @Rozi Zatrzymaj to póki możesz bo po miażdżycy jest tylko... lustrzyca. :/:lapka:

 

Przecież ktoś musi tą średnia nadwagi w kraju robić

Odnośnik do komentarza

Zjadłem dzisiaj za Roziego tego podwójnego Drwala. :cool: Dobrze dojebana kanapeczka - mięsa dużo, kotlecik serowy robi robotę a w połączeniu z sosikiem i bekonem jest serio SMAK NA MAKA po tym. :banderas: Jedyny minus to ilość zieleniny - stanowczo za mało. O cenie nie dyskutuje bo wiadomo, że za drogo ale jak jest sezon na Drwala to czemu nie?

 

No i chciałbym jeszcze powiedzieć, że jadłem go jakoś o 17 i do tej pory głodu nie czuję. Jedna z niewielu pozycji w menu Makdolana, która mnie syci na długo. :notbad:

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.11.2022 o 20:36, Adam GlapJńskJ napisał:

Zjadłem dzisiaj za Roziego tego podwójnego Drwala. :cool: Dobrze dojebana kanapeczka - mięsa dużo, kotlecik serowy robi robotę a w połączeniu z sosikiem i bekonem jest serio SMAK NA MAKA po tym. :banderas: Jedyny minus to ilość zieleniny - stanowczo za mało. O cenie nie dyskutuje bo wiadomo, że za drogo ale jak jest sezon na Drwala to czemu nie?

 

No i chciałbym jeszcze powiedzieć, że jadłem go jakoś o 17 i do tej pory głodu nie czuję. Jedna z niewielu pozycji w menu Makdolana, która mnie syci na długo. :notbad:

bo to pszne gówno ma milion kcal i z 60g białka, więc wiadomo, że zapycha

image.png.0e9509dec60a3eb2a67e36b59d276d35.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...