Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Mejm napisał:

Za 100zl mialem w Dinette danie, przystawke, wino i deser. Moj mozg jeszcze sie nie moze przepiac na takie ceny za kurczaka w tlustej panierze.

Znam Dinette (tam takie malutkie talerzyki są za ok 35-40), więc jak za 100 zł to chyba niezłe pormo, albo dla 1 osoby. 
Pamiętam jakie kontrowersje wzbudziło kilka lat temu moje śniadanie za 80zl właśnie w Dinette :leo:

Odnośnik do komentarza

No za 1 osobe. Fakt ze bylo to dobrych pare lat temu, ale mimo "malych porcji" (nie byl to kopiec knura jak w gyrosiarniach ale i nie porcja glodowa) to to jak laczyli smaki usprawiedliwialo dla mnie cene. Poprobowalem tam mase ciekawych technik, ktore wydawalo mi sie, ze moge co najwyzej u amaro w wawie za 500zl poznac. A dzis dla przykladu w knajpie wyzszego standardu piers z kurczaka plus mlode ziemniaki i jakas surowka 50zl :reggie: Za porcje dla jednej osoby uscislajac.

 

To ty byles od tego sniadania za 80zl? Wydawalo mi sie ze Lucki.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mejm napisał:

No za 1 osobe. Fakt ze bylo to dobrych pare lat temu, ale mimo "malych porcji" (nie byl to kopiec knura jak w gyrosiarniach ale i nie porcja glodowa) to to jak laczyli smaki usprawiedliwialo dla mnie cene. Poprobowalem tam mase ciekawych technik, ktore wydawalo mi sie, ze moge co najwyzej u amaro w wawie za 500zl poznac. A dzis dla przykladu w knajpie wyzszego standardu piers z kurczaka plus mlode ziemniaki i jakas surowka 50zl :reggie: Za porcje dla jednej osoby uscislajac.

 

To ty byles od tego sniadania za 80zl? Wydawalo mi sie ze Lucki.

No to wszystko pasuje. FF 100, restauracja (lunchownia premium ) ok 200 za 2 osoby. 
 

Nieeeee, to ja byłem tym niezdrowym „wariatem” za śniadanie za 80 zł :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Tarczynski poszedl ze swoimi parowami w hotdogi. Stoi taka buda kolo jednej z wroclawskich galerii. Bula + parowka + KM 16zl :kekw: Smazona cebula, kapusta czerwona, szczypior +10zl :kekw::kekw:

 

Wzialem opcje druga, no nie powiem zebym sie najdal, raczej trzeba to trakowac w kategorii snaka. Popier.dolilo z tymi cenami. W maju na koncercie jadlem tez za 25zl ale bulka byla znacznie wieksza. 26zl ku.rwa, przeciez za tyle teraz talerz kopiasty gyrosa z frytkami i surowka.

Odnośnik do komentarza

To jest największy rak polskiej sceny gastro. Na zachodzie czy za oceanem food trucki to szybkie miejsca z tanią szamą. A u nas za mini kanapkę z suchym mięsem liczą już po 5 dych, jakby to kurwa co najmniej 2 gwiazdki Michelin miało. Za langosza, jebane ciasto drożdżowe smażone na tłuszczu z kleksem śmietany i odrobiną sera wołali 3 dychy. I się dziwią potem że nikt nie chodzi. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, balon napisał:

A ukoronowaniem tego są te pato złoty fuj tricków, gdzie jeszcze potrafią niektórzy cenny podbić. 

No ale chyba to się powoli kończy, bo z tego co widzę, to w co raz mniejszych mieścinach to urządzają.  

No dokładnie. Pierwszy taki zlot u mnie był kilka lat temu, oczywiście byłem. Kolejek sto, wszędzie burgery, zakręcone frytki i pączki churrosy (czy jak to tam). No i kolejki że się czekało po 40 minut. Ceny tez już wtedy były z kosmosu. 
Ale to burgerownie dopiero wchodziły.

Pisaliście na forumku o jakichś burgerowniach, pierwszych sieciowach, a do mnie to dopiero wchodzilo. Potem zrobił się taki boom ze burgerowni było ze 5. A dziś została tylko ta jedna pierwsza :) 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...