Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

jadłem dziś ponownie w "ale burger" na kabatach - tym razem wypróbowałem ich nowość serową z kilkoma rodzajami sera, nestety troche drogo to wyszło 28zł, ale burger był bardzo dobry (zwłaszcza jak ktoś lubi sery pleśniowe), jedyny mój zarzut to to że mogli te sery położyć na mięso nieco wcześniej w trakcie smażenia żeby się troche bardziej roztopiły, ale ogolnie był dobry, w ogole to naprawde fajna knajpa, w dodatku mam ją blisko domu

 

 

fotka niestety wyszła bardzo mizernie, nie oddaje fajności, a tym bardziej kompletnie nie oddaje wielkości burgera - bo był on naprawde solidnych rozmiarów i w pełni się nim najadłem mimo że to był mój pierwszy posiłek dziś (jadłem o 17)

2wdbkeh.jpg

 

powtarzam - burger był duży i fajny, nie wiem dlaczego wyszedł aż tak niepozornie na fotce

Odnośnik do komentarza

(pipi) co jest w tym burgerze? W mojej ulubionej burgerowni najdrozszy 19zł z jakimis bajerami a sa wieksze niz ten z foty.

mówiłem że on jest naprawde duży i pożywny, fotka kompletnie tego nie oddaje (ja sam jak na nią patrze mam wrażenie że burger miał 6cm szerokości, mimo że widziałem go na żywo)

 

a co w nim jest?

https://www.facebook.com/pages/ale-burger/342280559250942

 

"Mr Big Czis

 

Trzy rodzaje serów: mozarella, gorgonzola, brie, świeży szpinak, suszone pomidory, sos bazyliowy, aioli czosnkowe z anchois."

 

wszystkie inne burgery u nich to 15-22zł , ten rzeczywiście był drogi, ale z tego co rozumiem to jest to tymczasowy burger (jak promocje w maku), który pewnie ma troche podbitą cene jako produkt promocyjny

 

fota z ich fejsa

 

1932524_433994823412848_622263367_o.jpg

 

 

 

 

 

nie chce sie chwalić ale ogolnie odkąd nauczyłem sie robić burgery w domu to wszystkie knajpianie są co najwyżej dobre lub bardzo dobre, ale żaden z nich nie powala - ale to dlatego że mam porównanie z tymi domowymi które naprawde kipią smakiem, i każdemu polecam też robić w domu, wychodzi znacznie taniej (1 burger ok 5-7 zł zależy od składników) a może być równie dobre co z porządnej burgerowni, albo nawet lepsze

 

 

polecam (kolejny raz) pooglądać BURGER LAB na jutubie, wcale nie trzeba kopiować w 100% tego co tam jest pokazane (bo gość używa wielu trudno dostępnych składników i technik) , ale ten kanał jest dobrym zaczątkiem żeby zacząć robić świetne burgery, a nie jakieś ochłapy z mięsem z indyka za 1.29zł :P

nawet jak sie weźmie ze 30% porad z tego kanału to już wychodzą super burgery

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

(pipi) co jest w tym burgerze? W mojej ulubionej burgerowni najdrozszy 19zł z jakimis bajerami a sa wieksze niz ten z foty.

W moim ulubionym Mad Micku za 28 zł jest taki:

1622283_630494233690359_473335111_o.jpg

 

A ja jadłem najdroższego od nich tego:

1379592_555095361230247_1759306071_n.jpg

 

Również w tej samej cenie.

 

Oczywiście mowa o wersjach 200 gram, są jeszcze 400 gram.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

ah przyjaciółka w innym mieście wiem jak to jest ;)

 

chociaż o tym że tede mieszka w okolicy to nie wiedziałem i przyznam że niespecjalnie mi to "robi" , ale zarazem wiem że troche znanych osób mieszka na kabatach, to całkiem spoko dzielnica

 

możesz dać znać, jak by co to mam sporo miejsca noclegowego, 3 łóżka z czego 2 dwu osobowe i jedno polowe na 1 osobe, z rozkładanego fotela ;)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

być może, chociaż jego akurat nie spotkałem, ale widziałem pare "polskich sław" na zakupach w tesco

 

btw moje koty

 

 

ei9g6w.jpg

 

 

 

 

są jak atak klonów, z wyglądu identyczne (chociaż o dziwo mają zaskakująco różny charakter), nawet nie nadałem im konkretnych imion, tylko mówie w liczbie mnogiej - kociny ;) (oficjalnie mają jakieś imiona, ale nie mam pojęcia który jest który)

 

 

no to tak w temacie fast foodu ;)

Odnośnik do komentarza

Ten Mad Mick to naprawdę taki dobry? Jadł w nim ktoś stołując się również w Moa? W MB dam te 27zł, ale najedzony to ja na pewno nie jestem, jeden mamut to za mało, ciekaw jestem jak by było w takim Mad Micku, którego niektórzy tak wychwalają. Jak będę w Katowicach to wpadnę z ciekawości, bo fotki zachęcają jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...