Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Zaraz po ukończeniu jedynki, wczoraj wziąłem się za U2. Gra wymiotła, tyle mogę powiedzieć.

Widoki (szczękopad), zróżnicowane tekstury (czasem mam wrażenie, że konsola ma dodatkowy ukryty RAM gdzieś...), znacznie lepiej wyważony gameplay (przeciwnicy już nie są jasnowidzami i można ich wziąć z flanki stealth killem w trakcie batalii), rewelacyjne skrypty (strzelanina w zapadającym się hotelu goty </niespoiler>). Poza tym fabuła typowa tombraiderowoindianajonsowa, ale przyjemna, a postacie całkiem interesujące - wszystko łyka się niczym dobry 10-godzinny film.

Dawno mi się nie zdarzyło, bym grę przeszedł za jednym posiedzeniem jedynie z krótką przerwą na klopa i kanapki O_o Tak mi minęła sobota.

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Zaraz po ukończeniu jedynki, wczoraj wziąłem się za U2. Gra wymiotła, tyle mogę powiedzieć.

 

Widoki (szczękopad), zróżnicowane tekstury (czasem mam wrażenie, że konsola ma dodatkowy ukryty RAM gdzieś...), znacznie lepiej wyważony gameplay (przeciwnicy już nie są jasnowidzami i można ich wziąć z flanki stealth killem w trakcie batalii), rewelacyjne skrypty (strzelanina w zapadającym się hotelu goty </niespoiler>). Poza tym fabuła typowa tombraiderowoindianajonsowa, ale przyjemna, a postacie całkiem interesujące - wszystko łyka się niczym dobry 10-godzinny film.

 

Dawno mi się nie zdarzyło, bym grę przeszedł za jednym posiedzeniem jedynie z krótką przerwą na klopa i kanapki O_o Tak mi minęła sobota.

Jak przeszedles cala gre jednego dnia…. miales naprawde cudowna sobote.

Odnośnik do komentarza

Rzadko się zdarza, żebym miał tyle wolnego czasu. No i rzadko kiedy chce mi się tyle siedzieć przy konsoli. 8-9 h nonstoper - heh, kiedyś tyle potrafiłem poświęcać na jeden quest w Fallout 3.

Aha, od razu po dwójce, zabrałem się za U3. Ponownie klimat mnie masakruje po prostu. Wycieczka po ruinach zamku w lesie gdzieś we Francji - po prostu chodzę z otwartą gębą i oglądam miejscówkę, zamiast posuwać fabułę do przodu.

Ja nie chcę już innych gier:( Jak skończy się trylogia, to będę czuł się prawie jak po zakończeniu The Shield - inne seriale nie miały racji bytu przez kilka tygodni. Jak po tym odpalę MGS4 to puszczę pawia :/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ukończyłem. No zajefajna gra, nawet mojej dziewczynie się podobało (zajawka jak w słynnej reklamie z Butlerem), polonizacja też wyszła całkiem sympatycznie, słychać, że nie była robiona "na odwal się". Teraz podejście do trofików :) ps. warto pograć w multi? Bez headseatu ma to wogóle sens? 

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

Dwójka ma lepszy multi, niż przekombinowany w trójce. Grałem z koleżanką, dzwoniąc do siebie i ustawiając telefon na głośnomówiący. Mieliśmy problem z jedną z misji w coopie, a tekst 'znajdz granatnik i rozwal te drzwi', śnił mi się po nocach. Fajne czasy i w sumie zazdroszczę, że dopiero w 2014, ktoś gra poraz pierwszy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Przeszedłem i jestem zachwycony. Od razu zaczynam drugi raz i zbieram wszystkie skarby, może nawet o platynkę się pokuszę a przynajmniej o większość trofików. Kapiszony, skrypty, samograj i w ogóle, ale gaddemyt, jak w to się przyjemnie pyka. A grafika to po prostu mistrzostwo świata, ja pc mustard race 1080p/60fps chylę czoło nad tym, co ND wyprawiło z PS3. Chyba pierwsza duża gierka na wyłączność, dla której mogę powiedzieć, że warto było wziąć PS3 :) (choć powodów do zakupu było jeszcze kilka).

 

BTW jedynka mi średnio podeszła, a prawie  do połowy gry praktycznie byłem gotowy rzucić grę w kąt.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najpierw grałem w 3, sam miód, myślałem, że dwójeczka będzie uboższa i po prostu gorsza - myliłem się. Uncharted to marka sama w sobie, wciągnąłem kampanię na raz, no i multi też fajne ;)

 

 

Jednak lepiej troszke bawiłem sie przy trójeczce, więc Rejwenie czeka Cię sporo frajdy jeszcze ;]

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

w trójce masz dwa typy celowania - w tym podstawowym jak robisz kolka prawym analogiem to kursor przesuwa sie tak dziwnie - jakby po liniach prostych. W drugim trybie jest ok . Ten drugi tryb wprowadzili po interwencji fanow w jakims patchu. Gzies w czasie gry w wopcjach to sie przelacza

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie jest jakiś patent na tego generała w pociągu? Wszystko jest w miarę ok, dopóki nie dochodzi do walki wręcz. Wyprowadzam parę pierwszych ciosów no i w końcu boss szykuje się do kontrataku. Zdaje się, że wtedy powinienem nacisnąć trójkąt, ale chyba ten moment lamie i nie umiem wyczuć timingu, a po tym ciosie zwykle nie ma już co ze mnie zbierać. Jeśli ktoś mógłby mi doradzić to byłbym cholernie wdzięczny. Najwyższy możliwy poziom, ekstremalny czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...