Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się też jedynka bardziej podoba w paru aspektach. Przede wszystkim dwójki nie chce się drugi raz przechodzić, a jedynkę skończyłem kilka razy. Być może dlatego, że sequel jest bardziej zróżnicowany, porozwalany na całym świecie i jakoś tak... Jedynkę uwielbiam za spójność, klimacik, taka współczesna Contra :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jedynka bez watpienia ma lepszy klimat. W dwojce za duzo namieszali i nie czulem tego czegos obecnego w czesci pierwszej.

Drake cierpi na te sama chorobe co Cole. Obydwaj maja strasznie lepkie dlonie. Kiedy sie czegos zlapia nie chca puscic, a gdy juz puszcza momentalnie chwytaja sie czegos innego. Wskutek tego szybko gina, szczegolnie na wyzszych poziomach trudnosci.

 

PS Finalowa walka to jakis zart, niestety :(

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj ponownie ukonczylem druga czesc Uncharted, juz trzy razy przechodzilem jedynke i trzy razy dwojke w obydwu grach zdobywajac platynowe trofea. :)

Musze przyznac, ze swietnie mi sie gralo, jednak Uncharted to Uncharted, z niecierpliwoscia czekam na trzecia czesc i oczywiscie na Uncharted: Golden Abyss na Playstation Vita !

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobiłem do końca z U2 a to efekt weekendowej wymiany Gearsów3 na U2 :) .Pokaz możliwości PS3 to na pewno , technicznie poziom również wysoki, gdzie TV wreszcie wykorzystał swój nie cały ( 720p ) ;) potencjał mając na myśli detale, mimikę itp. na większych calach wygląda to naprawdę cudnie :) A DTS to dosłownie CUDO techniki, tego na iXie nie doznam nigdy :( Co do grywalności to mam mieszanie uczucie, niby wszystko fajnie ale zabrakło tego czegoś co przykułoby mnie na amen do konsoli a w szczególności zapomnieć o całym świecie.Zaznaczam że grałem na poziomie "wymagającym" .Gra dla której warto stac się posiadaczem PS3 ??? Napewno tak, ale nie oczarowała i nie porwała mnie w takim stopniu jak udało się to ICO, Metroid Prime, Halo, MGS3 czy uwielbianej fenomenalnej Zeldzie i to obojętnie jakiej .Po ukończeniu jakby spłynęła po mnie bez większego entuzjazmu ", ciekaw jestem jak w to będzie się grać za 10-20 lat jak już ochłodzi się nie co strona wizualna ...

Ogólnie podsumowując, takie techniczne cacko któremu zabrakło trochę głębi

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza
Ogólnie podsumowując, takie techniczne cacko któremu zabrakło trochę głębi

O tej grze powiedziałbym wszystko, ale nigdy, że nie przyciąga uwagi w 100% :o

 

Może to po prostu kwestia gustu, ewentualnie osobistego zamiłowania do gier action-adventure i klasycznych Jonesów, ale po odpaleniu któregokolwiek Uncharted dla mnie wszystko dookoła TV nie istnieje po prostu. Uncharted 2 uważam za niemal perfekcyjne gameplayowo - praktycznie brak tam elementów zbędnych, czy na siłę przedłużanych (może poza niektórymi strzelaninami).

 

Ja z drugiej strony miałem właśnie teraz mały problem z Girsami 3 - o ile technikalia i gameplay były świetne, tak fabularnie było hmm, nijako. Może dlatego, ze spodziewałem się większego uderzenia po zakończeniu trylogii, a tak przez jakieś 4 akty grałem, bo grałem, ale nie doświadczyłem tego uczucia, że nie wytrzymam do kolejnego posiedzenia przed konsolą :P

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Może to po prostu kwestia gustu, ewentualnie osobistego zamiłowania do gier action-adventure i klasycznych Jonesów, ale po odpaleniu któregokolwiek Uncharted dla mnie wszystko dookoła TV nie istnieje po prostu. Uncharted 2 uważam za niemal perfekcyjne gameplayowo - praktycznie brak tam elementów zbędnych, czy na siłę przedłużanych (może poza niektórymi strzelaninami).

Mam dokładnie take same odczucia, jeżeli ktoś jest fanem Indiany to praktycznie nie ma możliwości aby Uncharted mu się nie podobało.

Odnośnik do komentarza
Ogólnie podsumowując, takie techniczne cacko któremu zabrakło trochę głębi

O tej grze powiedziałbym wszystko, ale nigdy, że nie przyciąga uwagi w 100% :o

 

Może to po prostu kwestia gustu, ewentualnie osobistego zamiłowania do gier action-adventure i klasycznych Jonesów, ale po odpaleniu któregokolwiek Uncharted dla mnie wszystko dookoła TV nie istnieje po prostu. Uncharted 2 uważam za niemal perfekcyjne gameplayowo - praktycznie brak tam elementów zbędnych, czy na siłę przedłużanych (może poza niektórymi strzelaninami).

 

Ja z drugiej strony miałem właśnie teraz mały problem z Girsami 3 - o ile technikalia i gameplay były świetne, tak fabularnie było hmm, nijako. Może dlatego, ze spodziewałem się większego uderzenia po zakończeniu trylogii, a tak przez jakieś 4 akty grałem, bo grałem, ale nie doświadczyłem tego uczucia, że nie wytrzymam do kolejnego posiedzenia przed konsolą :P

 

Odnośnie kampanii Gearsów3, które mam jeszcze przed sobą to w pełni się z Toba zgadzam bo jak na razie dobrnąłem do 3 aktu ale dla mnie i tak istnieje tylko multi, zaś w porównaniu singla do takich Gearsów pierwszych czy drugich to U2 wypada o NIEBO lepiej i nie warto tego porównywać bo historyjka z Gearsów jak dla mnie warta jest bajeczki dla nastolatka ;) W U2 wszystko doszczętnie przemyślane,świetne dialogi, brak dłużyzn to fakt ale nie wiem czemu nie ma tego co miałem po ukończeniu np SH2 inaczej zwane fascynacją gdzie po jej ukończeniu historia do dziś siedzi w moim umyśle. Zabrakło mi właśnie tego, a może już nie jarają mnie singlowe potyczki ? ;) To okaże się już niebawem, jak tylko w łapy wpadnie długo wyczekiwana Zelda: SS :D

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Witam, mam taka sprawe, otoz zaczalem sobie sobie zbeirac skarby, jednak gosciu na filmiku na yt pokazal 3 skarby w zlej kolejnosci i nie mam jak do nich wrocic... Czy mozna potem, po przejsciu gry, wczytac ten rozdzial i zebrac te skarby zeby miec 100? Czy po ukonczeniu raz gry moge potem reszte pucharkow (powiedzmy np. zabij 50 z granatnika) na poziomie bardzo latwym? Z gory dzieki za odp. :)

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

No, w koncu porzadnie zabralem sie za ta gre (chyba juz jestem pod koniec) i powiem ze naprawde miazdzy jajca. Po prostu akcje jakie sa w tej grze sa masakryczne, niczym z rasowego filmu akcji (dodatkowo wrazenia polepsza fakt ze nie ogladalem filmikow itd z gry wiec kazda taka akcja jest dla mnie zaskoczeniem).

 

Xboty niech sobie gadaja co chca na temat PS3 - jakby zagrali w ta gre to by zmienili zdanie.

 

Jak ktos nie gral to niech pedzi do sklepu po swoja kopie (tym bardziej ze gra jest tania).

 

Swoja droga gra jest o wiele lepsza od czesci pierwszej.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...