Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Wow w sklepach gra bedzie pewnie dostepna juz w dniu premiery a sklepik PSXextreme dostanie gre dopiero 1 wrzesnia ... FAIL ^_^

Nie no bez jaj ;| Skąd masz takie info? Napisane było, że 28 sierpnia wysyłka, zamawiam u was ostatni raz grę przed premierowo, już Wirtus gry wysyła tak, że klient je dostaję w dniu premiery :closedeyes:

Odnośnik do komentarza

Niestety tak. http://www.sklep.psxextreme.pl/product_inf...0369b7b058b345a Tutaj piszę takie coś

Zamówienie przedpremierowe: Zamów i zarezerwuj swój egzemplarz już teraz - zamówiony produkt zostanie do ciebie wysłany w wtorek, 01 wrzesień 2009.
Jawne chamstwo i tyle, ten zamówiony produkt miał być wysłany 28 sierpnia w piątek. Szkoda, że teraz już pewnie za późno na anulowanie zamówienia. No i nikt nie został nawet o tym poinformowany przez mail, stronę itp., kolejny FAIL. Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

Ja też właśnie obadałem demko i uważam ,że to najlepsza gierka z Batmanem jak do tej pory. Klimat zabija, świetna rola Jokera , reszta tez nie najgorsza. Nie mogę się doczekać pełnej wersji gry jako Joker i finał całej tej intrygującej historii.

 

Ale.. choroba mnie jak myślę ,że sklep PSXExtreme będzie miał Bacia dopiero w 1 Września. Niestety w wyniku zdarzeń losowych na których nie mam wpływu na dwa tygodnie wyjeżdżam na dwa tygodnie w góry i nie będę miał szansy go odebrać w Warszawie . Bloody Hell , jutro będę w sklepach(robiąc zapasy) jak tam nie wynajdę Gacka to go kupię po powrocie.

Odnośnik do komentarza
Niestety tak. http://www.sklep.psxextreme.pl/product_inf...0369b7b058b345a Tutaj piszę takie coś
Zamówienie przedpremierowe: Zamów i zarezerwuj swój egzemplarz już teraz - zamówiony produkt zostanie do ciebie wysłany w wtorek, 01 wrzesień 2009.
Jawne chamstwo i tyle, ten zamówiony produkt miał być wysłany 28 sierpnia w piątek. Szkoda, że teraz już pewnie za późno na anulowanie zamówienia. No i nikt nie został nawet o tym poinformowany przez mail, stronę itp., kolejny FAIL.

Dopóki nie wysłali ci gry możesz anulować zamówienie. Wcale nie jest za późno, sam tak parę razy robiłem i to właśnie w sklepie PSX.

Odnośnik do komentarza
Niestety tak. http://www.sklep.psxextreme.pl/product_inf...0369b7b058b345a Tutaj piszę takie coś
Zamówienie przedpremierowe: Zamów i zarezerwuj swój egzemplarz już teraz - zamówiony produkt zostanie do ciebie wysłany w wtorek, 01 wrzesień 2009.
Jawne chamstwo i tyle, ten zamówiony produkt miał być wysłany 28 sierpnia w piątek. Szkoda, że teraz już pewnie za późno na anulowanie zamówienia. No i nikt nie został nawet o tym poinformowany przez mail, stronę itp., kolejny FAIL.

Dopóki nie wysłali ci gry możesz anulować zamówienie. Wcale nie jest za późno, sam tak parę razy robiłem i to właśnie w sklepie PSX.

Jak mi się uda jutro kupić w jakimś markecie na mieście, to tak też zrobię. To już drugi raz jak się przejechałem na sklepie PE w ten sposób.

Dziś niestety nie udało mi się już znaleźć żadnego sklepu, który by mi to wysłał na zaraz.

 

No i właśnie to jest ten problem. :/ Nawet ultima ma już dostępność 3-5 dni. Sklep PE zawiódł mnie także już po raz drugi, i już nigdy nic na premierę od nich nie wezmę. <_<

Odnośnik do komentarza

Kurna przeleciałem całe Łopole i można sobie gierkę o kant du.py obić. Ni ma, w jednym z większych Empików nawet zlikwidowano całkowicie sprzedaż gier na X360 i PS3*. Po prostu groza.

 

 

* a niech bankrutują ci gwałcicielematek, nie obchodzi mnie to

 

 

edit: nie ma za szybą, zlikwidowano całą półkę z grami na X360 i PS3, zastąpiono je grami z PC i PSP.

 

edit2: zamówiłem zwykłą na ultimie, nie spamuję więcej w temacie

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza
Zawiodłem się na wersji Collector's Edition na PS3. Kiepskie wykonanie, w dodatku na filmikach pokazujacych zawartość wersji X360 jest ten niby notatnik w etui a w mojej wersji PS3 jest zwykłą ksiażęczka. Tak czy inaczej i tak gra musi poczekać jeszcze dwa tygodnie na półce zanim nie przejde Call of Juarez.

Europa dostała po prostu gorszą wersję kolekcjonerską. To samo mam w mojej na xboxa. Lekka kpina.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

...ha! Wczoraj kupiona, wczoraj też pograne ze dwie godzinki. Moim zdaniem najlepsza, dotychczas wypuszczona, gra w tym roku. Jak narazie zauważyłem tylko kilka wad:

 

1. [nie aż tak ważna] Niektóre tekstury (normalnie PSX...nie PS2, tylko poziom PSX!)

2. [jak narazie najbardziej wnerwiająca] BARDZO mała interakcja z otoczeniem (nic nie faluje, powiewa, itp, , stoliki i inne mniejsze elementy są poprzyklejane do podłogi, czy muru, przez pajęczyny przenikamy, zamiast je rozrywać i inne, podobne detale. Pomieszczenia są ładne, sprawiają wrażenie "żywych", ale są "martwe", sterylne. Mogliby użyć Havoka i byłoby po sprawie)

3. [raczej zwykły fakt, a nie wada] Nienajlepiej ustawiona ,sugerowana przez grę jasność ekranu (jest zdecydowanie zbyt jasno).

 

 

...tyle po chwili grania. Nie przyćmiewa to jednak faktu, że gra jest bardzo dobra, ma pełno pierdół do odblokowania, perfekcyjny voice acting, a klimat wsysa odbytem, żeby następnie wyrzygać gracza, który migiem biegnie w stronę du.py po więcej ;) . Świetny tytuł.

 

 

 

...po cichu liczę jednak, że to Assassin`s Creed 2 zostanie grą roku 2009.

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza
2. [jak narazie najbardziej wnerwiająca] BARDZO mała interakcja z otoczeniem (nic nie faluje, powiewa, itp, , stoliki i inne mniejsze elementy są poprzyklejane do podłogi, czy muru, przez pajęczyny przenikamy, zamiast je rozrywać i inne, podobne detale. Pomieszczenia są ładne, sprawiają wrażenie "żywych", ale są "martwe", sterylne. Mogliby użyć Havoka i byłoby po sprawie)

witaj w świecie Unreal Engine 3 :D Najbardziej sterylny engine generacji.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Pogralem juz kilka dobrych godzin i musze przyznac ze gra jest absolutnie wy-je-ba-na

 

Grafika calkiem ladna ale tak jak wspomnial Siara Unreal Engine jest dretwy i naprawde brakuje interakcji z otoczeniem

 

Muzyka ... co tu gadac Batman jest dobrze a voice acting jest pierwsza klasa <3

 

Sam gameplay jest super poza kilkoma aspektami jak np ilosc bossow moglo byc o wiele wiele lepiej ... tym bardziej ze zbiera sie informacje na temat chyba kazdego bad guya w historii Battmana ... Ci ktorych mamy sa ... po prostu sa ... Daje rade Scarecrow naprawde swietnie rozwiazana walka tylko dlaczego (pipi) nie zrobili z tego jednej dlugiej walki w konwencji psychozy ... Bane najwiekszy kozak w swiecie Batmana a tutaj ... za to pozytywnie przedstawia sie Edward Nigma

 

Ostatni minus za poziom trudnosci gram na Hard i poki co nie mialem zadnych problemow z Bossami nie mowiac juz o przeciwnikach ...

 

Dobra gra 8/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...