Skocz do zawartości

kulturystyka


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

skurwysyny w morde yebane koksy pieniędzy im się zachciało

nie ma zainteresowania, nie ma sponsorów, nie ma kasy

przecież na takie mistrzostwa polski w kulturystyce na widownie przychodzą tylko trenerzy, znajomi i rodzina tych co startują plus fotograf sfd.pl 

Bo większość"specjalsów"siedzi na necie i tam ocenia okiem fachowca jak czarny cygan kabi.

Odnośnik do komentarza

Jak tam liti? Dowartosciowałes sie jako profesjonalny kulturysta na forum o grach? xD Jak sie odniesiesz do zdjecia debiutanta który wyglada dwa razy tak jak ty? Oczywiscie on jest z forum kulturystycznego nie o gierkach. Uwazasz ze masz z takimi szanse? Powodzenia :D No ale zawsze bedziesz mogl sie chwalic ze byles na zawodach kolegom z forum psx extreme. Tutaj cie poklepiemy po pleckach panie pro

Odnośnik do komentarza

 

Albo pochwalić się, że jego kolega zdechlak nie dał rady z nim na treningu. Ta MOC. 

Nie lepiej chwalić się czuciem mięśniowym na 60 kg na cyce,cygana nawet nie czytam,bo jest monotematycznym,zakompleksionym cyganem.

 

 

Przeciez to nie ja wyzywam i dowartosciowuje sie na forum o grach. Ja kompleksów nie mam, wyglądam w porzadku, wzrostu mam 178. Penis powyzej sredniej (ty pewnie zanizasz) krajowej. ZERO KOMPLEKSÓW STARY

Odnośnik do komentarza

Jak tam liti? Dowartosciowałes sie jako profesjonalny kulturysta na forum o grach? xD Jak sie odniesiesz do zdjecia debiutanta który wyglada dwa razy tak jak ty? Oczywiscie on jest z forum kulturystycznego nie o gierkach. Uwazasz ze masz z takimi szanse? Powodzenia :D No ale zawsze bedziesz mogl sie chwalic ze byles na zawodach kolegom z forum psx extreme. Tutaj cie poklepiemy po pleckach panie pro

Kabi ale nie mieszaj gówna z betonem , proszę cię!

Odnośnik do komentarza

kulturystyka na poważnie to najcięższy kaliber w sporcie. drogie to, wykańczające fizycznie i psychicznie, wymagające dyscypliny i podporządkowania. do tego nieopłacalne. radze szanować 

w sensie ze wystepowanie na koksie, skrajnym odwodnieniu, w stringach, w bronzerze, wypinajac posladki przed facetami to sport?

Aha.

 

Jak on sie... Dorian! Kilka razy w tygodniu po 45 minut na silce, tona koksu + caly dzien zarcia.

Ale sportsman! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mr olimpa chyba z 7 razy.

Odnośnik do komentarza

 

kulturystyka na poważnie to najcięższy kaliber w sporcie. drogie to, wykańczające fizycznie i psychicznie, wymagające dyscypliny i podporządkowania. do tego nieopłacalne. radze szanować 

w sensie ze wystepowanie na koksie, skrajnym odwodnieniu, w stringach, w bronzerze, wypinajac posladki przed facetami  przed facetami to sport?

Aha.

 

 

a jak inaczej to nazwać?

c9b3cb64a8f50858e5b6439e220ebb85.gif

1607dcb2787ca47ff6af9b8f16d41821.gif

 

sport w najczystszej postaci dla prawdziwych mężczyzn 

Edytowane przez sosnaa
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

w sensie ze wystepowanie na koksie, skrajnym odwodnieniu, w stringach, w bronzerze, wypinajac posladki przed facetami to sport?

Aha.

 

w sensie, że tu chodzi bardziej o przygotowania, a sama konkurencja, to moment kulminacyjny tych przygotowań, oddający je w najmniejszych detalach. jeśli sport polega na trenowaniu i podporządkowaniu trybu życia pod daną dyscyplinę, to kulturystyka jest czystą definicją sportu 

 

z tego co wiem, to samo napinanie na scenie jest męczące, wymaga dobrego przygotowania i trzeba to po prostu umieć robić. to są godziny samego treningu pozowania. co do wypinania pośladków, to mogłeś pomylić wizytę w bizariuszu z pozowaniem w kulturystyce, ale nie jestem pewien 

 

 

 

Jak on sie... Dorian! Kilka razy w tygodniu po 45 minut na silce

 

nie wiem ile akurat on trenuje, bo średnio mnie interesują dzisiejsi kulturyści. arnold robił dwie sesje siłowego dziennie, każda po dwie godziny. oczywiście są to treningi o znacznie większej intensywności, dlatego nie trenuje się po 6 godzin dziennie. prócz samej siłówki, dochodzą treningi uzupełniające, jak bieganie, pływanie, rower i inne formy. no i rozciąganie. krótkie (do pół godziny), ale bardzo intensywne sesje rozciągania. opcjonalnie jakieś masaże, sauna, krioterapia

 

mam nadzieję, że pomogłem ci lepiej zrozumieć zagadnienie. pozdrawiam     

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

strzelam - ogolona malpa w cyrku, w stringach.

Zgadlem?

 

I jeszcze te bzdury, ze to wcale nie sa debile i ze cwicza ciezej niz sportowcy :pawel:

:/ nigdy nie zrozumiesz jak to jest ćwiczyć ;) To z(pipi)ane uczucie jak jesteś wypłukany z glikogenu i czujesz się jak szmata a przez 10 sek sędziowie przytrzymają ciebie w każdej pozycji na maks napięciu.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

To z(pipi)ane uczucie jak jesteś wypłukany z glikogenu, wypinasz dupke sedziom i czujesz się jak szmata a przez 10 sek sędziowie przytrzymają ciebie w  pozycji na maks napięciu.

 

 

fixd

 

@kazub

moze poczytaj tez jak cwicza prawdziwi sportowcy, np sprinterzy :pawel:

A podnosic ciezary to faktycznie trzeba umiec. Tak samo jak trzeba umiec zaplanowac wystrzelenie wahadlowca na orbite.

Jednego mozna nauczyc nawet malpe, drugiego raczej nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...