Skocz do zawartości

kulturystyka


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze na masie do tego jedz co chcesz jestem w stanie się zgodzić . Raz na jakiś czas wrzucić sobie coś brudnego za posiłek ok , ale na redukcji to leciał u mnie ryż+kura bez żadnych dodatków. A jak poszedł teść to potrafiłem codziennie po kartonie algidy jeść a z dnia na dzień coraz bardziej docięty byłem.

Odnośnik do komentarza

 

Jeden z typów,który robi kasę na gimbazie,wciskając im ze jest naturalem.Ale szacunek za pomysł na życie.Mi sie sylwetka robercika nei podoba,sakera też przez bicepsy,owcy chyba najbardziej za pas.

nie wiem, co jest bardziej niepokojace- to, ze ja go/ich nie znam, czy to, ze Wy znacie.

 

Niestety ale czytając i oglądając filmik z "branży" czy się chce czy nie zawsze się na nich trafi.

Odnośnik do komentarza

No typy leca ostro na tesciu i nagrywaja filmiki "jedz co chcesz" xD

 

ten robercik prawie na pewno po kuracji, choć zawsze wyglądał huyowo - huyowe geny i proporcje, reszta niekoniecznie

 

z tym ich jedz co chcesz, to wiem o co chodzi, bo też tak robiłem. oni to słabo przekazują, bo ludzie myślą, ze chodzi o kiepskie żarcie all day, a chodzi po prostu o ustepstwa i ciskanie się z dietą przy każdym posiłku. no i kluczowa kwestia - młody wiek i krótki staż. no i nie dla każdego. dla endomorfików to oznacza jedz co chcesz, wyglądaj jak swinia  

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

 

No typy leca ostro na tesciu i nagrywaja filmiki "jedz co chcesz" xD

ten robercik prawie na pewno po kuracji, choć zawsze wyglądał huyowo - huyowe geny i proporcje, reszta niekoniecznie

 

z tym ich jedz co chcesz, to wiem o co chodzi, bo też tak robiłem. oni to słabo przekazują, bo ludzie myślą, ze chodzi o kiepskie żarcie all day, a chodzi po prostu o ustepstwa i ciskanie się z dietą przy każdym posiłku. no i kluczowa kwestia - młody wiek i krótki staż. no i nie dla każdego. dla endomorfików to oznacza jedz co chcesz, wyglądaj jak swinia

No właśnie bym dyskutowal, bo z tego co widziałem kilka filmików to za każdym razem jak pojawia sie temat "jedz co chcesz" to tlumacza jak debilom, ze polega to na tym zeby jeść zdrowo, ale nie odmawiać sobie ulubionych potraw, tylko je wliczać w makro i jesli sie mieszczą to po prostu je jeść. Ja co kilka dni tnę tłuszcze z czego sie da tylko po to zeby opyerdolic 150g lay'sow i uwaga uwaga chudnę cały czas, wiec jednak się da to jakos pogodzić i osiągać zamierzone efekty.

Odnośnik do komentarza

Bo ludzie ogladaja i sluchaja to co chca. Przekaz jest dobry ale posluch tylko tam gdzie zryj co chcesz bo akurat kontowersje wprowadza i piedyliard wyswietlen.

 

W jednym vlogu ponczek polecal keratynian z parowek. Zostawil w lodowce zamoczone parowki w sloiku a pozniej pil ten super ekstrakt a ludzie to lykneli. No gurwa.

Odnośnik do komentarza

 

No typy leca ostro na tesciu i nagrywaja filmiki "jedz co chcesz" xD

 

ten robercik prawie na pewno po kuracji, choć zawsze wyglądał huyowo - huyowe geny i proporcje, reszta niekoniecznie

 

z tym ich jedz co chcesz, to wiem o co chodzi, bo też tak robiłem. oni to słabo przekazują, bo ludzie myślą, ze chodzi o kiepskie żarcie all day, a chodzi po prostu o ustepstwa i ciskanie się z dietą przy każdym posiłku. no i kluczowa kwestia - młody wiek i krótki staż. no i nie dla każdego. dla endomorfików to oznacza jedz co chcesz, wyglądaj jak swinia  

 

 

No jesli taki maja przekaz to ok. Tyle ze to peir.dolenie o szopenie bo tak jak piszesz kazdy jest inny. Ty robisz fizycznie , mozesz sobie pozwolic na wiecej, niektorzy maja prace siedzaca i dla niech odstepstwa od diety czestsze niz raz na tydzien nawet wliczone w makro powoduja swiniowacenie. Uniwersalny slogan w bodybuildingu to czysta głupota. Za duzo jest zaleznosci zeby wypowiadac sie jednokierunkowo. 

 

Wiek, geny, aktywnosc w pracy, przemiana materii... gdyby nie byli przygłupami zamiast mówić "jedz co chcesz"  głosili by "znaj swój organizm."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...